Creepy ve Eerie Muhabbeti

Başlatan V, 20 Ocak, 2011, 20:33:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Bu haberin üzerine artık yok satar Creepy ve Eerie ciltleri... Ben inatla almayanlardanım...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

kadri kerem

Umarım devam ederler. Çizgi roman hayranlarına diyecek söz bulamıyorum. Bu kadar harika çizgi roman bulmuşlar, neden almıyorlar anlayamıyorum.  >:(

Galiba çizgi roman okuyucusunun en nefret ettiği şey, seriyi pat diye yarıda kesmeleri. Ben de bu duyguyla tanışacağım galiba.  ???

DAMPYR

Aman ne güzel satılmadı kaldır arşive yapıyorlar.Lal Kitabın en nefret ettiğim huyuda bu aslında yarıda bırakınca bir yaptırım ,bir ceza olmalı ya gerçi satanlarıda yayınlamıyorlar ya bakınız Julia biz bu kafayla asla çizgi roman seven bir gençlik yetiştiremeyiz..... >:( :P :'(

DAMPYR

iyi diyorsun da bahadır biz ne yapsak boş.yayınevleri bizi dinleyip bastıkları yayınlara yön vermek şöyle dursun, kendi bildiklerini yapıyorlar.bende bir çok arkadaş gibi yarıda kesilen yayınlardan şikayetçiyim.artık o çizgi romanın altın çağlarının yavaş yavaş bittiğini görüyorum.bir yayın satmıyorsa bile daha önceki yayınları almış olanlara saygıyla baskı adeti azaltılarak devam etmesi lazım diyorum.ama nerde.basılmış olanlara gelince onlar zaten forumda yeterince konuşuluyor.bak son günlerde çizgi romandan çok daha fazla film ve kitaplar konuşuluyor.neden çünkü ortada daha fazla konuşulacak doğru düzgün bol miktarda çizgi roman çıkmadığı için.(sözüm doğru düzgün yayınlarını çıkaran yayınevlerine değildir)..... >:( :( :-\

labirent

Evet istiyoruz, yayınları sonlandırmadan 3. ciltleri çıkarın artık ;D

hanac

Alıntı yapılan: labirent - 07 Haziran, 2012, 10:00:39
Evet istiyoruz, yayınları sonlandırmadan 3. ciltleri çıkarın artık ;D

LAL serileri kesin bitirdim demiyor, ara verdim diyor.

Belki yılda 1 cilt olarak devam ederler.

pizagor

Baskı - sunum falan çok kaliteliydi de o hikayelerin bugün beğenilmesi zordu. Alanların okumadan kitaplığa koyduklarını ve sadece seyrettiklerini düşünüyorum...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

kandorlu

Bende alanlardanım hepsinide okudum gayette beğendim üçüncü sayılarıda bekliyorum umarım yayınlanırlar kitaplıktaki duruşlarıda güzel tabi o ayrı mesele.  :)

omega red

Baskının yanında çizimleri de çok kaliteli. konusun da türün meraklıları için oldukça iyi olduğunu düşünüyorum.

hanac

Alıntı yapılan: omega red - 07 Haziran, 2012, 15:45:32
Baskının yanında çizimleri de çok kaliteli. konusun da türün meraklıları için oldukça iyi olduğunu düşünüyorum.

Aynı fikirdeyim, çok iyi hikayelerden uyarlama senaryolar var.

Bunlar kendini her devirde okutturur.

DAMPYR

Lal Kitap bunlarıda aynı Conanda yaptığı gibi yarım kalan çizgi romanlar mezarlığına gömdü bile artık çıkartacağını sanmıyorum.... >:( :( ;)

labirent

Creepy ve Eerie 'den bir haber var mı? Umarım fuar için birer cilt daha yayınlarlar.

kadri kerem

Alıntı yapılan: pizagor - 07 Haziran, 2012, 10:52:36
Baskı - sunum falan çok kaliteliydi de o hikayelerin bugün beğenilmesi zordu. Alanların okumadan kitaplığa koyduklarını ve sadece seyrettiklerini düşünüyorum...

Ben o hikayelere bayılıyorum. Her sayfasını en ufak ayrıntısına varıncaya dek inceleyerek okudum. Rafına koyup seyretmek için alan biri varsa gerçekten ilginç. Yayınevinin de eee satmadı ne yapalım deyip yarıda kesmesi en azından çizgi romanı alanlara saygısızlık. Gerçi Lal'e ilk Creepy çıktığında teşekker etmiştim e postayla, cevap bile vermemişlerdi.

kandorlu

Lal in az satan yayınlarını yarıda kesmesi banimde hiç hoşuma gitmiyor baskı sayısı azaltılarak ta olsa devam ettirilmesi daha iyi olur bence gerçi tamamen bırakmadıkları sadece ara verdikleri söylenmişdi ama bilemiyorum.

Bende fuar da yeni sayıların yayınlanmasını umuyorum. 

labirent

Creepy ve Eerie 'leri istiyorum. Bırakın diğer çr 'leri de yayınlayın artık Creepy ve Eerie 'leri.