Avengers: Endgame (2019) - Phase 3/22

Başlatan dean, 22 Nisan, 2015, 13:13:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Gördüğüm en iyi Captain America kostümü. Zaten, ilk Avengers filmi dışında karakterin kötü bir kostümü olmadı.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

eyoruk

Konu dışı olacak biraz ama şu Chris Hemsworth nasıl farklı görünüyor ilk filmlerinden şaşıp kalıyorum. Adam resmen değişti 3 yılda. Şimdi ilk filmlerine bakıyorum çok komik görünüyor kaşlar gözler. ;D

Nightrain

Oyunculuğunu bayağı geliştirdi yalnız.

Nightrain

dean

Nightrain

İlk 2 fragmandan daha iyi. Bu gaz bana yeter. Umarım bu sahnelerin hiç biri fake değildir.

Sakızlı Ohannes Paşa

Bence yine yanıltıyorlar. Zaman yolculuğu muhabbeti teyit edildi mi bilen var mı? Hiç istemiyorum ya. Aklımı kurcalayan bir teoriyi SPOİLER olarak yazayım.

SPOİLER---------------------

Fragmanda filmin sonunda olacak gibi yansıtılan Thanos'la karşılaşma sanki filmin ilk yarısında olacak. 2. yarıda ise Quantum Realm vs.

dean

Alıntı yapılan: Sakızlı Ohannes Paşa - 02 Nisan, 2019, 16:34:13
Bence yine yanıltıyorlar. Zaman yolculuğu muhabbeti teyit edildi mi bilen var mı? Hiç istemiyorum ya. Aklımı kurcalayan bir teoriyi SPOİLER olarak yazayım.

SPOİLER---------------------

Fragmanda filmin sonunda olacak gibi yansıtılan Thanos'la karşılaşma sanki filmin ilk yarısında olacak. 2. yarıda ise Quantum Realm vs.

Bende aynı o şekilde düşünüyorum. hissedar toplantısında gösterilen görüntüde Captain Marvel, beni Thanos'a götürün ciğerini sökeyim diyormuş. Muhtemelen ekibin toplandığı jet sahnesinde Avengers, Thanos'un çiftliğine gidecek. Orada yenilip geri dönecekler. Uzun zamandır konuştuğumuz time jump o sırada olacak. Artık aradan kaç sene geçiyorsa geçecek. Scott, Quantum Realm çözümü ile gelecek. Bunlar Quantum Realm'e geçmesin diye Thanos, Avengers üssüne baskın yapacak. Basitçe böyle bir beklentim var.

eyoruk

İzlesek mi arkadaşlar ?
Filmin keyfini kaçırır mıyız ?  ::)

dean

Alıntı yapılan: eyoruk - 02 Nisan, 2019, 17:52:30
İzlesek mi arkadaşlar ?
Filmin keyfini kaçırır mıyız ?  ::)

Bir iki ufak spoiler olabilecek şey var.

eyoruk

Alıntı yapılan: dean - 02 Nisan, 2019, 18:16:53
  Bir iki ufak spoiler olabilecek şey var.
Peki siz izlediğinize pişman mısınız ? İlk film sadece ilk 2 fragmanın izlemiştim.Şimdi de öyle yaptım.Ama pek bir şey göstermediler malum.

dean

Alıntı yapılan: eyoruk - 02 Nisan, 2019, 18:18:53
Peki siz izlediğinize pişman mısınız ? İlk film sadece ilk 2 fragmanın izlemiştim.Şimdi de öyle yaptım.Ama pek bir şey göstermediler malum.

Ben değilim. Yalnız şöyle bir durum var. İş bu filmlere geldiğinde ben özellikle spoiler peşinde koşuyorum. Avengers: Infinity War vizyona girmeden 6-7 ay önce filmi izlemiş gibi her bilgiye ulaşmıştım. Reddit ve 4chan başta olmak üzere discord kanalları dahil ben bu filmler ile ilgili spolier peşindeyim. Amerika kaynaklı scoop'çular ile direktman iletişim kuruyorum bazen içerik, ile ilgili bilgi almak adına. O yüzden benim durum biraz farklı :)

eyoruk

eyoruk

İzledim.Hiç pişman değilim.

Yalnız müzikler çok iyi. Acaba hangi müzikleri kullanacaklar göreceğiz.

Nightrain

Alıntı yapılan: dean - 02 Nisan, 2019, 18:40:21
  Ben değilim. Yalnız şöyle bir durum var. İş bu filmlere geldiğinde ben özellikle spoiler peşinde koşuyorum. Avengers: Infinity War vizyona girmeden 6-7 ay önce filmi izlemiş gibi her bilgiye ulaşmıştım. Reddit ve 4chan başta olmak üzere discord kanalları dahil ben bu filmler ile ilgili spolier peşindeyim. Amerika kaynaklı scoop'çular ile direktman iletişim kuruyorum bazen içerik, ile ilgili bilgi almak adına. O yüzden benim durum biraz farklı :)

Bu olay bende de var. Reddit ve benzeri yerlerden spoiler okuyorum. Filme gittiğim zaman etkilemiyor ama. Hiçbir şey bilmiyormuş gibi izliyorum.