Man of Steel 2 ???

Başlatan dean, 15 Eylül, 2015, 23:57:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Man of Steel'in devam filmi şu ara bolca konuşulan bir mevzu. Herhangi bir resmi açıklamada film ile ilgili yapılmadı. Gelişmeler sadece dedikodu olarak bize yansıyor.

Öncelikle film ilgili en önemli mevzu yönetmenin Zack Synder olmayacağı. Yönetmenlik için en fazla konuşulan isim ise George Miller. Miller bu sene Mad Max: Fury Road ile popülaritesini katlamış vaziyette. İptal olan Justice League: Mortal'ın ardından Dc hayranlarından da ciddi bir George Miller arzusu var.

Bunun dışında Heroic Hollywood'dan gelen haberler filmde villain olarak Brainiac ve Bizarro'yu göreceğimizi işaret ediyor. Aynı şekilde Supergirl'de filmde kendisine yer bulabilirmiş.

Daha önce yine aynı kaynaktan gelen haberlere göre Brainiac, Justice League Part I'da çıkacaktı. Yani şu anda Brainiac haberine çok fazla güvenemeyiz. Zaten şu anda konuştuğumuz filmin senaryosu bile yok. Her şey dedikodu kıvamında.

Tabi bi'de işin takvim kısmı var. Olası bir Superman devam filminin vizyon tarihi 2020'den aşağı olamıyor. Superman, 2016'da Batman v. Superman'de 2017'de Justice League Part I'da, 2019'da ise Justice League Part II'da görünecek. 2018 yılı ise Dc için çok dolu bir yıl. O sene The Flash, Aquaman ve büyük ihtimalle Batman vizyona girecek. Bu bağlamda en erken 2020 yılında bu film gelebilir. Yeni Mad Max'in seriye dönüşeceğini de düşünürsek o zaman kadar George Miller yönetmenliğe nasıl yaklaşır onu da bilemeyiz. Yani her şey için çok erken aslında. Yine de dedikodular pek duracağa benzemiyor. Bende haberleri bu sayfadan paylaşmaya devam edeceğim.

Animvader

Bence Superman'ın bir solo filme daha ihtiyacı yok.Şimdi olur mu öyle şey diyeceksiniz ama adam tanrı gibi yahu karşısına kimi çıkaracaksınız ki? Daha sonra ilk filmdeki gibi sakallı, balıkçılık falan yapan serseri Superman'e maruz kalıyoruz.Hem Thor gibi kendinden güçlü ve eşi olan başka "tanrısal" karakterler de yok.

Ben Man of Steel 2 yerine mesela Superman'ın geleceğe gittiği, uzayda geçen futuristik bir Legion of Superheros filmini 10 kere tercih ederim.

xmenac

Şu an için yorumlamalık pek bir şey yok ama George Miller'ın bir Superman filmi yönetme ihtimali kulağa çok hoş geliyor.

Braniac'ın villain olduğu Kandor gezegeninde geçen bir macera epey keyifli olurdu doğrusu. Mongul'un villain olduğu bir Warworld macerası da güzel olabilir. :)

dean

Ben Superman'den başarılı solo filmler çıkacağına her zaman inanmışımdır. Bence en büyük problem bizim solo filmlerde Zod ve Lex Luther dışında bir villain görmememizden kaynaklanıyor. Zod ve Lex'in konseptleri belli. Bu konseptlerin filmleri götüreceği yerde belli. Bu ikili çıkmaya devam ettiği sürece Superman'in karşısındaki tehdit'te hiç değişmedi. Şu ana kadar 6 solo Superman çekildi. Ama Superman, Zod ve Lex Luther dışında kimse ile mücadele etmedi. Superman'in farklı villain'ları çıktığı takdirde ben ilginç Superman filmleri seyredeceğimize inanıyorum.

gamlıbaykuş

Doomsday falan güzel olabilir aslında. ..
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

dean

Alıntı yapılan: gamlıbaykuş - 21 Eylül, 2015, 13:59:22
Doomsday falan güzel olabilir aslında. ..

Doomsday, büyük ihtimalle Batman v Superman'de Lex'in Zod'dan yarattığı yıkıcı kuvvet olarak filmin görsel efektlerine çalışacak o kadar.

Nightrain

MoS 2 için Supergirl ve Bizarro isimleride geçiyor. George Miller yönetse çok iyi olur. Kendisi zamanında Justice League: Mortal isminde bir film çekecekmiş fakat sonradan iptal edilmiş. Hatta taslakları net'e düşmüştü.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

xmenac

Batman v Superman'de Doomsday yer alacaksa, Man of Steel 2 için Bizarro biraz hafif kalır.

dean

Supergirl ve bizarro'nun olduğu denklemde Brainiac'ta var. Brainiac ve Bizarro olur. Ama tek başına Bizarro hafif kalır. Brainiac'i justice league'de kullanma ihtimalleri var. Bu durumda BvS' de doomsday, jl'de Brainiac kullanılırsa solo Superman için alternatif azalır.  O yüzden Brainiac'i superman 2'ye saklamak bence daha mantıklı.

xmenac

Aslında JL'e Darkseid yakışır ama Thanos bu kadar ön plandayken böyle bir şey görme ihtimalimiz yok sanırım. :)

dean

Alıntı yapılan: xmenac - 21 Eylül, 2015, 15:19:34
Aslında JL'e Darkseid yakışır ama Thanos bu kadar ön plandayken böyle bir şey görme ihtimalimiz yok sanırım. :)

Darkseid illaki çıkacak.  Dedikodular justice league part I'da brainiac, part II'da darkseid'in çıkacağı yönünde.  Ama o zamana kadar çok şey değişebilir. Değişmeyen şey, ne olursa olsun Darkseid'in bir justice league filminde çıkacağı.

dean

George Miller, Man of Steel 2 filminin yönetmenliğini yalanlamış.

nicholaihel

Ben o sakallı, balıkçı, "insan" Superman bölümlerini çok sevmiştim. Keşke daha uzun sürse demiştim hatta film içinde. Dövüşten çok doğuşları seviyorum :)

xmenac

Yayınlanan haberlere göre, filmle ilgili çalışmalar başlamış.

Nightrain

Zack Snyder olacaksa sadece görüntü yönetmenliği yapsın bir zahmet. Şu filmi George Miller çekse ne iyi olurdu.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"