En Son Aldığınız Çizgi Roman(lar)

Başlatan Gambit, 09 Mayıs, 2012, 13:55:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ferzan

Bugün aldıklarım :

- Batman Yeni 52 Dedektif Hikayeleri Cilt 1
    - Y Son Erkek 4
    - Chew
    - Şemsiye Akademisi 2
    - Kiki
    - Uçma Sanatı
    - Sangay Şeytanı 6
    - Teks (Yeni) 2
    - Teks (Klasik) 2
    - Gordon 4
    - Red Kit Toplu Albümler 10
    - Dylan Efsanevi Cilt (Maceraperest)
    - Martin Mystere 140 ve 149
    - Mister No 147

Bir de toplamda 30-40 adet kadar AD-DE Martin Mystere,Aksoy Martin Mystere ve Aksoy Mister No fasiküllerinden eksikleri toparladım...Araya bi tane Ultimate X-Men ince fasikül 2'yi sıkıştırdım...10 yıl gecikmeli de olsa o ufacık eksiği de kapamış olduk...Bayram tatili dolayısıyla fırsat bulunca birden yüklenmiş bulundum ki geçen cumartesi günkü 1001 Roman Julia ciltleri ve Tex Almanak ciltlerle ve birkaç eksik Maceraperest Dev albüm ve süper ciltle beraber dönüş yoluna koca bir ek valiz derdi çıktı...

Aklıma gelmişken,Kiki'nin 320.sayfa civarlarında bir 20 sayfalık ters basım ve sayfa sırası karışıklığı var...Sadece 20 sayfa için kitabı ters çevirip sağdan sola okuyunca sorun ortadan kalkıyor...Başka Kiki'si olanlarda da aynı durum söz konusun mu,yoksa bana mı öyle denk geldi bilemedim...Tıpkı Okko 4'ün balon yazı harici çizgilerin net değil pikselsi bir flu görünümde olması gibi...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

hanac

Alıntı yapılan: ferzan - 25 Temmuz, 2014, 23:46:03
Aklıma gelmişken,Kiki'nin 320.sayfa civarlarında bir 20 sayfalık ters basım ve sayfa sırası karışıklığı var...Sadece 20 sayfa için kitabı ters çevirip sağdan sola okuyunca sorun ortadan kalkıyor...Başka Kiki'si olanlarda da aynı durum söz konusun mu,yoksa bana mı öyle denk geldi bilemedim...

Hemen kontrol ettim.

Bende problem yok.

pizagor

Superman Red Son
Bir Zamanlar Sahalarda
Şirinler 6-7-8

Bazen bu satınalma yelpazeme şaşırıyorum ???
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Caped Crusader

Batman Dedektif Hikayeleri 1
All New X-Men 1
Superman Yeni Dünya 2

Ras Al Ghul

Sonunda neredeyse her şeyin çevrilmiş olduğu İtalya'da İngilizce çr buldum :DXmen movie adaptation
Doctor strange Marvel knights beginningis and endings ve ultimate iron man armor wars

Mrtekin

Chew. Manyak sardı, çok başarılı, tavsiye ediyorum.
They drew first blood...

Mrtekin

İzmir arkabahçeden:punisher max homeless. Frank, kingpini temizleyecek. Kingpinin bodyguardı, elektra. Offf...
They drew first blood...

OZAN BALIM

Temmuz kitaplarım:
Asteriks ve Piktler
Alfa Ajansı 2
Dampyr 2
Dylan Dog Maxi 9
Renkli Teks 2
Teks Klasik 1
Teks Klasik 2
Teks Süper 1
Teks Süper 2
Nathan 16
Zagor Maxi 1
Shangai Devil 6
Başka Yerden Hikayeler 7

HacıGeraltEmmi

HacıGeraltEmmi

HacıGeraltEmmi

HacıGeraltEmmi

Bu mesaj da forum skoruna katkı :D
Kaç zamandır doğru düzgün çr alamıyordum Kuzgun Çizgiroman (Mesut) Darkwood'un gazı ve ısrarları neticesi oluşan durum.
Perdita Durango alışverişin hediyesi bu arada. Kendisine teşekkür eder sevgilerimi iletirim.

antiochia

Red Kit toplu albümler-6
Teks Süper Cilt-47
Okko-2
Brendon-1
Kızılmaske-11

Ras Al Ghul

kalidor

Alıntı yapılan: Ras Al Ghul - 08 Ağustos, 2014, 09:53:24
@ designer73

:o :o :o kaç tl oldu

Çocukken babama birşeyi kaç liraya aldın diye sorunca, napacaksın parasını mı vereceksin derdi  :D

Tüm İstanbul çizgiromanevelri arasında en hesaplı çizgiromanı Darkwood'un mekanı olan Kuzgun'dan alabilirsin.
Crom! Ölüleri Say...