En Son Aldığınız Çizgi Roman(lar)

Başlatan Gambit, 09 Mayıs, 2012, 13:55:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ahmet Oktay

Death Note 13 Cilt takım. İlk 9 sayıyı önceden almıştım, kalan 4 cildi de dün alıp seriyi tamamladım.

maeglin

hanac

Chuck

Henüz okumadım. Ama kitabın konusu fil Salomon ile bakıcısı Hintli Subhro'nun yolculuğunun hikayesi. Bu tarz yolculuk hikayelerini çok sevdiğim için aldım. Okuyunca derli toplu bir yorum yaparım konusunda. :)
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

alan ford

Çok uzun zamandır almıyorum çizgi roman ama Edirne'de kitapçı dolaşırken Batman Dedektif Hikayeleri'nin 3. cildini görünce dayanamayıp aldım. Sonra aradan Kingdom Come ve Kara Şövalye Dönüyor'da çıkınca dayanamayıp onları da aldım. Şimdi perhize devam.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

maeglin

Deadpool - Deadpool'u Öldürüyor,
Deadpool Marvel Edebiyat Kahramanlarını Öldürüyor, (öncekiler vardı)
MS. Marvel Cilt 1
Deadpool Yaşayan Ölülerin Gecesi (Henüz elime ulaşmadı)
Dövüş Kulübü Sayı 5 ( Henüz elime ulaşmadı)
Iron Man Cilt 1-2-3

battlehammer

Prometheus Complete Fire and Stone. Prometheus: Fire and Stone #1-#4, Aliens: Fire and Stone #1-#4, Alien vs. Predator: Fire and Stone #1-#4, Predator: Fire and Stone #1-#4 ve Prometheus: Fire and Stone--Omega one shot içeriyor.

ve

Alien Omnibus Volume 4

Chuck

13 Gezegen'den Book One'ı sipariş ettim az önce. Stoktaki son çizgi romanı almışım. :) 13 Gezegen'den ilk siparişim, sorunsuz bir şekilde alışverişi tamamlarsak serinin diğer kitaplarını da buradan almayı düşünüyorum.

Kitap elime ulaştı. Ferzan'a ve bu olayı düzenleyen Afu abiye teşekkür ederim. :)

nicholaihel

Daytripper Deluxe Edition ve Two Brothers. Her ikisinin de baskısı çok güzel. Güngezgini'nin ciltli şömizli ve büyük ebatlı haline bayılmıştım zaten.

Nightrain

Two Brothers umarım en kısa zamanda bizde de basılır.

Aldıklarım:

Chew 1-2
Batman: Noel
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Caped Crusader

Injustice 1
Ms.Marvel 1
Avengers 2
Uncanny Avengers 2
Iron Man 2
Masallar 2
Superman Yeni Dünya 3
Korkunun Kendisi
Marvel 1602
X-Men Phoenix Ağıt

dean

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

dean

Chuck

Dövüş Kulübü 2'nin 5. fasikülünün kum saatli kapağı için gittim D&R'a. Onun yerine hiç beklemediğim bir şekilde poşetli ve sıfır hasarlı şekilde bu çizgi romanı buldum. :D