Haziran 2018 Satış Rakamları

Başlatan hanac, 01 Haziran, 2019, 21:33:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Haziran 2018'de 32 yeni çizgi roman, dergi ve kaynak kitap yayımlanmış.

Oylarınızı bekliyoruz...

Mister NO

V

"İstemem,eksik olsun.."

gamlıbaykuş

Dylan Dog 40
Han Solo
Super Sons 2
All Star Batman 2
Batman DC 9
Hellblazer

Aldıklarım böyle...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

peder clemente

*Kırışıklıklar
*All Star Batman 2

ferzan

21 adet almışım, almayı düşündüğüm birkaç tane daha var.
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

-brendon-

aa

Esse Gesse Hayranı...

hanac

Oylamada son durum :

Kullanılan Oy Sayısı : 37

1- Batman Detective Comics-9 ...................................: 17 - ( % 45.9 ) - JBC

2- Zagor-195 .............................................................: 14 - ( % 37.8 ) - LAL

2- Tex Klasik-41 ........................................................: 14 - ( % 37.8 ) - Çizgi Düşler

4- Tenten Kongo'da ...................................................: 13 - ( % 35.1 ) - ALFA

4- All Star Batman-2 ..................................................: 13 - ( % 35.1 ) - JBC

nocardia

Fasiküller dahil 15 adet almışım.

hanac

Oylamada son durum :

Kullanılan Oy Sayısı : 42

1- Batman Detective Comics-9 ...................................: 20 - ( % 47.6 ) - JBC

2- Tex Klasik-41 ........................................................: 17 - ( % 40.5 ) - Çizgi Düşler

3- Zagor-195 .............................................................: 16 - ( % 38.1 ) - LAL

3- Tenten Kongo'da ...................................................: 16 - ( % 38.1 ) - ALFA

5- All Star Batman-2 ..................................................: 15 - ( % 35.7 ) - JBC

5- Tenten Sovyetler'de ...............................................: 15 - ( % 35.7 ) - ALFA

Dylandog

1 tane aldım o da  Dylan dog 40 sayı zagor klasik maceralar serisini satın alıyorum zagor aylık seriye ise 201 sayıdan başladım

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

kedidiro

Sadece kırışıklıklar... Alfa yayını çizgi romanlara karşı oluşan soğukluğum geçerse mayıs 68'ı de düşünürüm.