2019 EYLÜL AYI EN İYİ KAPAK

Başlatan s.b, 13 Ekim, 2019, 15:29:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Woody Guthrie ve Toz Çanağı Baladları                     Kara Sevda Love in Vain-Robert Johnson 1911-1938 

Dylan dog 55                                                 Absolute Batman Öldüren Şaka                Avengers 1 Son Sürü

Bölünmüş Topraklar                                Brendon 18 - Buz Çölü                             Çizgi Roman Çetesi 1.Kitap-
                                                                                                                          Eşşek Cennetine Yolculuk

Dampyr 12 - Büyülenmiş Müzisyen      DC Rebirth Superman Cilt 3-Paralel Evrenler  Absolute Batman - Kara Ayna

Fairy Tail 7                                              Görünmez Emmie                               Injustice 2,Cilt 1

İyi Köpek                                                    jock                                              Julia 15 - Yabancı

Kıyamet Meleği 14                                    Konuş Maria                                      Yapayalnız

Made in Abyss Cilt-1                               Martin Eden-Jack London'ın Romanından         Mecburi İstikamet

Nathan Never Cilt 25 - Kanal                            Noragami 10                 Olağanüstü Beyefendiler Cemiyeti Cilt-2

Psikoz Hikayeleri                                  Sandman 6 Fabllar ve Yansımalar            Lilith Cilt 8 - Avın Sonu

Star Wars Darth Maul                                  Suikast Sınıfı 16.Cilt              The Silver Surfer

Tokyo Gül Re 8.Cilt                         Wolverine'in Peşinde                  Sıkı Düşmanlar ABD-Orta Doğu Türklerinin Tarihi   

Yedi Ölümcül Günah 14.Cilt                   Yürüyen Ölüler 27-Fısıldayan Savaşı       Zagor Sayı 210-Kayalıktaki Kale

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

s.b

2019 EYLÜL AYI EN İYİ KAPAK OYLAMAYA AÇILMIŞTIR.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

aa

Esse Gesse Hayranı...

Bloodslince

Benim oyum "Kara Ayna"ya.  8)

Şimdi tekrar baktımda, şu güzelliğe bir bakar mısınız ya?  ;D

"Gotham'ın beyaz şövalyesini aldım ve bizim seviyemize indirdim. 
Çok zor olmadı.
Bildiğin gibi delilik yerçekimi gibidir.
Sadece hafifçe itmek gerekir."
[shadow=red,left]Joker[/shadow]

ZGeralt

Benim de oyum Kara Ayna'ya.
Öldüren Şaka'da bir klasik elbette. Woody Guthrie'de çok beğendim.

peder clemente

hanac

Absolute Batman - Kara Ayna dedim.

hanac

Kullanılan Oy Sayısı: 27

Absolute Batman - Kara Ayna ........................................................... 9

Absolute Batman Öldüren Şaka ........................................................ 4

Kara Sevda Love in Vain-Robert Johnson 1911-1938 ........................ 2

Julia 15 - Yabancı ............................................................................. 2

V

"İstemem,eksik olsun.."

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Gabby

Alıntı yapılan: pizagor - 17 Ekim, 2019, 12:13:44
Yapayalnız  :P  :P

:D :D...

İki Flaneur kapağı (Woody Guthrie, Kara Sevda) ve "Batman Kara Ayna" da güzel
ama üzerine onca güzelleme ve saygı gösterisi sergilenmiş ikonik kapağa ben de saygıda kusur etmeyeyim:

Batman Öldüren Şaka

darkwood

Darkwood Sakinleri..

ghostrider

Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

hanac

Kullanılan Oy Sayısı: 45

Absolute Batman - Kara Ayna .......................................................... 11

Absolute Batman Öldüren Şaka ........................................................ 8

hanac

Kullanılan Oy Sayısı: 46

Absolute Batman - Kara Ayna .......................................................... 11

Absolute Batman Öldüren Şaka ........................................................ 9