2021 Mart - Çizgi roman listesi

Başlatan afu, 05 Mart, 2021, 19:48:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dayıcomics

afu

Çizgi roman değil Sanal Ülke.

worldman

Listeye Conan Marmara Yayıncılık 7.ve 8.fasiküller ile Marmara Yayıncılık Berlin 3.kitabı da ekleyebilirsiniz.

KenParker

Amma bereketli aymış :)

Berlin sert kapağın boyutları diğeriyle aynı mı acaba? Daha büyükse onu da alacağım.

kırkambar

Red Kit Toplu Albümleri 6. ve 11. ciltlerinin 2021 baskıları yapılmış, satıştalar. Eksiği olanlar fahiş fiyatlardan almasınlar.

SERFOR26

caretta

Mrtekin

Çizgi Düşlerin Tex'deki ikili formatının, zaman içerisinde dezavantaja dönüştüğünü düşünüyorum.

Aylık formatta tek fasikül olarak basabilselerdi Tex'i, Lal gibi, bence, bu kadar düşüş olmazdı satışlarda. Formatı baştan yanlış kurdular.

Bekleme süresi uzun olunca, maalesef, aylık yeni Tex'i de almayı bıraktım. Okuyucu heyecanı kalmadı. Yine de bekleyenler kavuşurlar İnşallah. Önemli olan bu konjonktürde yayının devam etmesi artık. İyi tarafından bakmak lazım.
They drew first blood...

labirent

İBB Kitaptan 10 gün önce son çıkan çizgiromanları sipariş ettim. Diğer yayınevlerinin kitapları temin edilip kargoya verilirken Çizgi Düşler 'in Tex' leri hala temin edilemediler. İdefix ' de de satışta yoklar. Sonra da satışlar düştü masalı. Satmak istemiyorlar bence.

sultanhisar

Çok doğru söylüyorsunuz... kitapların çıkmasının üzerinden 1ay geçmesine rağmen bende 2 ayrı siteden sipariş verdim... sürekli iptal oldu... >:( >:(

DAMPYR

Alıntı yapılan: labirent - 01 Nisan, 2021, 04:23:21
İBB Kitaptan 10 gün önce son çıkan çizgiromanları sipariş ettim. Diğer yayınevlerinin kitapları temin edilip kargoya verilirken Çizgi Düşler 'in Tex' leri hala temin edilemediler. İdefix ' de de satışta yoklar. Sonra da satışlar düştü masalı. Satmak istemiyorlar bence.
Bi ara içimiz dışımız Teks olmuştu onun yüzünden diğer düzgün yayınlanan Fumettiler harcandı şimdide Teks ve Zagor aynı yolda galiba.Teks satışına gelince Çizgi Düşlerin Satış Portalı olan ''Çizgi Roman Sepeti ''nde Bi Dolu Teks Var.Bide orayı deneyin.

Zeljko

Aylık olarak çıkacaksa (hatta 15 günde olabilir)Teks,Julia,Dampyr vb. fumettilerin dijital ortamda çıkmasına razıyım,yeterki düzenli çıksın ben alırım. Artık çizgiromanı elime aldım,kokladım gibi zevkleri unuttuk sağolsunlar  :(
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

DAMPYR

Alıntı yapılan: Zeljko - 01 Nisan, 2021, 11:42:44
Aylık olarak çıkacaksa (hatta 15 günde olabilir)Teks,Julia,Dampyr vb. fumettilerin dijital ortamda çıkmasına razıyım,yeterki düzenli çıksın ben alırım. Artık çizgiromanı elime aldım,kokladım gibi zevkleri unuttuk sağolsunlar  :(
Bunu bir türlü anlatamadık eleyin işte bi dünya Satmıyan Fumettiyi ,Bir İkisini düzgün çıkarın onlar illa olmaz senede bir diyo

Vassago007

Alıntı yapılan: DAMPYR - 01 Nisan, 2021, 12:03:12
Bunu bir türlü anlatamadık eleyin işte bi dünya Satmıyan Fumettiyi ,Bir İkisini düzgün çıkarın onlar illa olmaz senede bir diyo

Ben anlamıyorum sizi 6 ayda bir bile çıksa yeter diyorsunuz sonrada bu iletinizde başka bir şey söylüyorsunuz, bence fumetti satıyor satmıyor iletileri çok uzadı. Gerek yayıncının hatası gerek, gerek gelenekçi fumetticilerin almaması vs vs bir sürü sebep var ortada ama gerçek olan şu satmıyor.

afu

Çizgi Düşler (cizgiromansepeti.com), Marmara Çizgi (dükkan.marmaracizgi.com.tr), Presstij, Arkabahçe, Jbc vb yayınevleri, yayınlarını ilk olarak kendi sitelerinde satışa sunuyorlar. Belli bir süre sonra diğer internet kanallarına veriyorlar. (nedeni geç para tahsilatı, iadelerin geç ve kötü durumda gelmeleri, ödenen yüksek komisyon)

Destek için yayınları kendi yayınevi sitelerinden almamız iyi olur düşüncesindeyim.
İndirim oranları da daha iyi olabiliyor ya da birazcık daha fazla.

Takdir sizlerin  :)