2021 ŞUBAT AYI EN İYİ KAPAK

Başlatan s.b, 16 Mart, 2021, 14:12:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Ajin 14 - Yarı İnsan                                                        All-New Wolverine Cilt 2                                                 Düşünen Ada

Dylan Dog Sayı 70                                                                      EDGAR 2                                                               Gambit Cilt 3 

İlk Adam                                                                    Luthor                                                                    Renkli Tex 9                                                                           

Mister No Revolution Sayı 5                                                      Red Kit Toplu Albümleri 16                                           Rick and Morty 33

Quick ve Flupke 10                                                                   Quick ve Flupke 11                                                      Rick and Morty 34

Mister No Yeni Maceralar Sayı 10                                                  Martin Mystere Sayı 201                                      Rick and Morty 35

İrmina                                                                                       Suikast Sınıfı 20. Cilt                                                     Rick and Morty 36

Tex Klasik Cilt 54                                                                      Trinity Cilt 2 Ölü Uzay                                          Zagor Klasik Maceralar Cilt 117

Zagor Sayı 225
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

s.b

2021 ŞUBAT AYI EN İYİ KAPAK OYLAMASI BAŞLADI.

V

"İstemem,eksik olsun.."

DAMPYR

Alıntı yapılan: V - 16 Mart, 2021, 18:39:08
İrmik dedim..
irmina fikrine katılıyorum en iyisi o gibi duruyo bende ona verdim oyumu

Zeljko

Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

BAHADIR

Irmina tarzı ve farklılığıyla silme götürecek gibi duruyor... (Tabii silme götürmeyebilirde tercihlere saygılıyım... :) ) Ama gerçekten dinlendirici ve çok hoş bir kapak...

nicholaihel

yidar

hercai

Merhabalar;
"Irmina" grafik romanını okumuş ve analizini sizlerle paylaşmıştım...o paylaşımda kapak kompozisyonuna da dikkat çekmiştim...
Üst bölüm Londra'daki görsellerden alıntı, alt bölümde ise Hitler Almanyası döneminin son günlerindeki yıkık/dökük Berlin'den ayrılışı gösterir. Bence kapak oldukça yaratıcı...👍

Nemo

Özel Alfa Ajanı

hercai

Alıntı yapılan: Nemo - 17 Mart, 2021, 00:43:50
Sahiden cok basarili: IRMINA.
Irmina, kesinlikle okunmalı...biraz rahatsızdım tam hakkını veremedim analizinin...buruk bir tat bırakıyor bitirildiğinde...ben seviyorum bu tür grafik romanları...

hanac

s.b

ŞİMDİLİK İLK ÜÇ SIRA

s.b

aa

Mister No Revolution Sayı 5  dedim...
Esse Gesse Hayranı...