2021 Ekim - Çizgi roman listesi

Başlatan afu, 03 Ekim, 2021, 15:50:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

afu

SERFOR26

LAL KİTAPLARINDAN BİR HABER YOK MU

Kinowa59

Merhaba.                                                                                                                                                          Lal kitap satış sorumlusuyla bugün tlf görüştüm. Zagor Darkwood nowels 3 ve Mister no klasik cilt de olmak üzere diğer aylık yayınlar önümüzdeki hafta dağıtımda olacakmış.

caretta

Alıntı yapılan: bayram - 08 Ekim, 2021, 19:07:12
Merhaba.                                                                                                                                                          Lal kitap satış sorumlusuyla bugün tlf görüştüm. Zagor Darkwood nowels 3 ve Mister no klasik cilt de olmak üzere diğer aylık yayınlar önümüzdeki hafta dağıtımda olacakmış.
Çizgi Düşler Teks ve Zagor yayınlayacak mı acaba?Ken Parker'i de neredeyse unuttuk...

DAMPYR

Tek istikrarlı yayınevi Lal, bide inşallah Juliada aksamadan her ay çıkacak onunda yeni sayı çıkması yakındır....

Kinowa59

Bugün, tlf ile çizgi düşlerden İlker bey'e Tex ve Zagor' un akıbetini sordum. Kendileri, bu ay yalnızca tex Willer 4 çıkacağını söylediler.

orhan şafak

Yapı kredi red kitde yine frene bastı ama önceki çıkardıklarının 4. baskısını bile piyasaya sürmüşler ne acaip bir durum bu yahu. Ben çözemedim anlayan var mı bunun nedenini.

DAMPYR

Alıntı yapılan: orhan şafak - 10 Ekim, 2021, 23:49:40
Yapı kredi red kitde yine frene bastı ama önceki çıkardıklarının 4. baskısını bile piyasaya sürmüşler ne acaip bir durum bu yahu. Ben çözemedim anlayan var mı bunun nedenini.
Belkide yayınlanacak birşey kalmadığı içindir...

DAMPYR

Alıntı yapılan: SERFOR26 - 08 Ekim, 2021, 11:40:02
LAL KİTAPLARINDAN BİR HABER YOK MU

Laller Ayın 14'dünde piyasada ön siparişe açılmış

karayel2018

perfect blue çizgiroman değil roman. aldım.

hennessy

Yabani polisiye özel sayı ekle abi
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

pizagor

Son iki ay olduğu gibi bu ay da bir Blacksad albümü bekliyorum YKY'den.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

DAMPYR

Çizgi Düşlerden Tex Willer sayı 4 çıkmış :

someoneofgod

Çizgi Düşler coştu.

- Star Wars: Chewbacca
- Star Wars: Mace Windu
- Darth Vader: Vader Kalesi
- Ölümsüz Iron Fist Cilt 2
- Alita Ölüm Meleği 3
- Sessizliğin Sesi 5

SERFOR26

TEKS VE ZAGOR GİBİ FUMETTİLER CIKSA NE YAZAR ODA KİTAP ÇİZGİROMAN SEPETİ GİBİ SİTELERDE HALA OLMADIKTAN SONRA