Kasım 2012 Yayınları Satış Rakamları

Başlatan pearl jam, 18 Temmuz, 2013, 17:03:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 19 Temmuz, 2013, 22:26:46
Yahya abi bu durumda çizgi roman satışı ile ilgili kriterimiz Julia mı oluyor sadece? :)
Yok Hayır sadece şaşırdırdımda biraz tabiki değil.İlker satmıyor diyorduda.Ben aldığım kitapla kıyasladım.Öbürleri kadar diyeyim... :D ??? :o

pearl jam

Geçen ay ilk defa bir frankofon birinci olmuştu bu ay da ilk defa bir manga olacak ( muhtemelen ). Çizgi roman okurunun tercihlerinin son yıllarda yavaş da olsa farklılaşmaya başladığını görüyoruz

pearl jam

Alıntı yapılan: alan ford - 18 Temmuz, 2013, 17:39:29
  12 adet. Grafik Canon alınacaklar listesinde benim de. Bir de Çorak Topraklar HC aldım, daha sonraki aylarda  listeye girmeyecekse 14 sayılsın haneme.

Özel baskılar ankette ayrıca yer almıyor. Yani Çorak Toprakları da işaretleyerek oyunu tekrar verebilirsin :) Aynı şekilde Gibrat nın özel baskısını alanlar da işaretlemekten çekinmesin

s.b

Bir arkadaşımız yanlışlıkla hiçbiri seçeneğini işaretlemiş galiba.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hanac

Oylamada Hiper-Ultra-Yepyeni Sonuçlar :

Kullanılan Oy Sayısı : 59

1- Lone Wolf and Cub 1 ........................................................: 36 - ( % 61.0 )  -  Marmara Çizgi

2- Yürüyen Ölüler-11 ............................................................: 32 - ( % 54.2 )  -  Marmara Çizgi

Brendon-7 ...................................................................... : 32 - ( % 54.2 ) -   Çizgi Düşler

Stria ................................................................................: 32 - ( % 54.2 ) -  HOZ Comics

5- Julia-1 .............................................................................: 31 - ( % 52.5 ) -  Çizgi Düşler

6- Le Grand Duc 1-2-3 ..........................................................: 30 - ( % 50.8 ) -  Çizgi Düşler

Bezgin Bekir

Alıntı yapılan: s.b - 20 Temmuz, 2013, 09:20:25
Bir arkadaşımız yanlışlıkla hiçbiri seçeneğini işaretlemiş galiba.

Yanlışlık yok hocam. O benim.  :) Gelen ileti üzerine oy verdim.

tommikser

hanac

Oylamada Kesin Sonuçlar :

Kullanılan Oy Sayısı : 62

1- Lone Wolf and Cub 1 ........................................................: 37 - ( % 59.7 )  -  Marmara Çizgi

2- Yürüyen Ölüler-11 ............................................................: 34 - ( % 54.8 )  -  Marmara Çizgi

3- Brendon-7 ...................................................................... : 33 - ( % 53.2 ) -   Çizgi Düşler

Stria ...............................................................................: 33 - ( % 53.2 ) -  HOZ Comics

Julia-1 ............................................................................: 33 - ( % 53.2 ) -  Çizgi Düşler

6- Le Grand Duc 1-2-3 ..........................................................: 32 - ( % 51.6 ) -  Çizgi Düşler

DAMPYR

Hayret  Lone Wolf and Cub 1 hepsini geride bıraktı ya... :o ??? ::)

darkwood

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 23 Temmuz, 2013, 19:22:40
Hayret  Lone Wolf and Cub 1 hepsini geride bıraktı ya... :o ??? ::)

2012 yılı en iyileri seçimlerinde Manga dalındaki kitapları da geride bırakmıştı..  ;D
Darkwood Sakinleri..

ercoktay

Oy kullananların yüzde %40 daha Lone Wolf'u almamış.  :o :o :o

Biraz daha itkilersek onlarda alır.  ;D ;D ;D

Bu seriyi kaçırmayın arkadaşlar. Pişman olmazsınız.  :) :) :)

hanac

Oylamada Kep-Kesin Sonuçlar :

Kullanılan Oy Sayısı : 65

Brendon, Yürüyen Ölüler'i yakaldı ve 2. liğe yerleşti.

1- Lone Wolf and Cub 1 ........................................................: 38 - ( % 58.5 )  -  Marmara Çizgi

2- Yürüyen Ölüler-11 ............................................................: 35 - ( % 53.8 )  -  Marmara Çizgi

Brendon-7 ...................................................................... : 35 - ( % 53.8 ) -   Çizgi Düşler

4- Stria ...............................................................................: 34 - ( % 52.3 ) -  HOZ Comics

Julia-1 ............................................................................: 34 - ( % 52.3 ) -  Çizgi Düşler

6- Le Grand Duc 1-2-3 ..........................................................: 33 - ( % 50.8 ) -  Çizgi Düşler

yeryüzü

Zagor - 128

Zagor KM - 76

Mister No - 126

Martin Mystere KM - 31

Martin Mystere - 128

Büyülü Rüzgar - 122

Brendon - 7

Julia -1 ( Çizgi Düşler )

Dampyr Maxi 1

Altın Tex - 141

Altın Tex - 142

Stria

Hombre

Gizli İstila

Yürüyen Ölüler - 11

Wasteland -1

Wasteland -2

Cash - I See A Darkness

Grafik Kanon

Erteleyiş - Gibrat

Le Grand Duc - 1 ( Gece Cadıları )

Le Grand Duc - 2 ( Yoldaş Lilya )
Le Grand Duc - 3 ( Wolf & Lilya )

Lone Wolf And Cub - 1

Red Sonja - 3

Bunları işaretledim ama Çoğunu sonraki aylar almıştım :)
Kasım ayını hatırlamıyorum çünkü...

hanac

Oylamada Ultra Kep-Kesin Sonuçlar :

Kullanılan Oy Sayısı : 67

1- Lone Wolf and Cub 1 ........................................................: 40 - ( % 59.7 )  -  Marmara Çizgi

2- Yürüyen Ölüler-11 ............................................................: 37 - ( % 55.2 )  -  Marmara Çizgi

3- Brendon-7 ...................................................................... : 36 - ( % 53.7 ) -   Çizgi Düşler

4- Stria ...............................................................................: 35 - ( % 52.2 ) -  HOZ Comics

Julia-1 ............................................................................: 35 - ( % 52.2 ) -  Çizgi Düşler

6- Le Grand Duc 1-2-3 ..........................................................: 34 - ( % 50.7 ) -  Çizgi Düşler

darkwood

Tabloya bakılırsa Kasım ayında Çizgi Düşler, Marmara nın yayınlarına bayağı yaklaşmış.
Darkwood Sakinleri..