Rick and Morty - Marmara Çizgi

Başlatan memospinoz, 20 Temmuz, 2018, 21:59:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

memospinoz

Rick and Morty #29

Rick and Morty #30

Rick and Morty #31

Rick and Morty #32

Mrtekin

Marmara keşke Conan'ı da; Rick@Morty kadar hızlı çıkartsa ;D
They drew first blood...

dean

Rick and Morty 33

Rick and Morty 34

Rick and Morty 35

Rick and Morty 36

pizagor

Bu seri son 20 yılın en hızlı ilerleyen fasikül serisi olabilir. Ağustos 2018'den beri 36 sayı oldukça yüksek bir skor.

Keşke bana hitap etseydi diyorum :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Nemo

60 sayi cikmis. Bana da hitap etmiyor acikcasi. Ama cilt seklinde cikarsa deneyebilirim ilerde.
Özel Alfa Ajanı

Bilal ceylan

Conan bekliyoruz,spider man bekliyoruz,kaptan amerika vs bekliyoruz,ama ısrarla rick and morty basıyorlar,bir bildikleri vardır diyorum bakalım bekleyip görelim.

Bilal ceylan

Ha bu arada rick and morty nin 1.cildi çıktı bilginize.

ghostrider

Yürüyen Ölüler i bitirmeleri lazım,bu kadar az kalmış bitirmeye ısrarla basılmıyor.
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

Nightrain

Alıntı yapılan: Bilal ceylan - 08 Şubat, 2021, 15:25:23
Ha bu arada rick and morty nin 1.cildi çıktı bilginize.

Fasikül olarak bastıklarının serinin mi?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

TKnKT

Cilt olarak basılan Rick and Morty fasiküllerden bağımsız bir eser. Marmara Çizgi'nin instagram üzerindeki bir yorumuna göre fasikül olarak basılanlar ciltlenmeyecekmiş. Lakin durum ellerinde ne kadar eserin satılmayıp birikeceğine bağlı olacaktır diye düşünüyorum.

"The man who opens topics faster than his shadow"

tulgan

Alıntı yapılan: TKnKT - 08 Şubat, 2021, 16:09:43
    Cilt olarak basılan Rick and Morty fasiküllerden bağımsız bir eser. Marmara Çizgi'nin instagram üzerindeki bir yorumuna göre fasikül olarak basılanlar ciltlenmeyecekmiş. Lakin durum ellerinde ne kadar eserin satılmayıp birikeceğine bağlı olacaktır diye düşünüyorum.

Olmayacak, fasikül şeklinde basılanlar hep öyle kalacak. Cilt şeklinde başka maceralar basacağız.

Bilal ceylan

Alıntı yapılan: Nightrain - 08 Şubat, 2021, 15:50:29
Fasikül olarak bastıklarının serinin mi?
evet fasiküllerin toplandığı 1.cilt raflarda.

Bilal ceylan

Yada ben yanlış gördüm,başka macera da olabilir,fakat ne rick and morty sevdasıymış arkadaş hayretler icerisindeyim.

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

ZGeralt

Rick and Morty son yılların en popüler ve en eğlenceli çizgi film serilerinden biri. Bir nevi yeni Southpark diyebiliriz, güncel olaylara o kadar bağlı ve o derece sert değil ama yine keyifli bir mizahı var, üstelik gençler arasında da popüler oldu.
Ben çizgi film serisini seviyorum, sanırım ilk 3 sezonun tamamını da izledim ancak çizgi roman formatında pek ilgimi çekmiyor açıkçası, seslendirmeden ötürü aslında yani Rick'in seslendirmesi kafama o kadar kazındı ki başka bir format tüketesim gelmiyor yine de Turşu Rick'in cildi çıkınca aldım çünkü efsane bölümlerden biri olan Pickle ( Turşu) Rick bölümüyle aynı ismi taşıyordu, içeriğe bile bakmadım yani :)

https://www.imdb.com/title/tt5218268/

Serinin IMDB ortalaması 9.2 , üstelik 3-5 bin kişinin oylamasıyla değil 374 bin kişinin oylamasıyla oluşmuş bir ortalama bu. Bunu neden anlatıyorum, çok iyi olduğunu falan söylemek için değil, ne kadar popüler kültüre mal olmuş bir seri olduğunu anlatabilmek için söylüyorum. Yani Rick and Morty'nin basılmasına şaşırmanıza şaşırıyorum ben de öyle ifade edeyim :))

Neyse günün sonunda Türkiye sınırlarında bir çizgi roman serisi hızlı ve bolca basılıyor işte bence gayet olumlu. Buradan kazanacakları paralar ile eski tüfeklerin istediği klasikleri basmaya da imkanları olur işte fena mı ? :)