Moon Knight (2022) - Phase 4/Dizi 6

Başlatan dean, 24 Ağustos, 2019, 02:38:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hbegec

Alıntı yapılan: dean - 06 Nisan, 2022, 17:25:12
  Moon Knight'ın ikinci bölümü de yayınlandı. İlk iki bölüm itibariyle Marvel Studios'un Moon Knight ile muhteşem bir iş çıkardığını düşünüyorum. Dizi böyle devam ederse şu ana kadar ki en iyi Disney+ Marvel dizisi işi olacak gibi. Başka izleyen var mı ?

Bazı yorumların aksine bende çok beğendim.Oscar Isaac nefis oynuyor.Steven'dan Marc'a geçişleri,mimikleri aksanı derken gayet iyi kotardığını düşünüyorum.Moon Knight'a dönüşme sahneleri güzel olmuş.Zaten Moon Knight anca böyle aktarılabilirdi bence ağır ağır ama keyifli işleniyor konu.Görsel efektler bence yeterli izlerken sırıtmıyor.Çok fazla aksiyon bekleyenler olmuş ama hikaye gelişimi açısından böyle tadında gitmesi yerinde karar diye düşünüyorum.Çoklu kişilik bozukluklarımı demek lazım bu duruma bilmiyorum dizide gayet güzel geçirilmiş seyirciye.Bir Marvel fanı değilim ancak ben çok keyif alarak izliyorum :)

doktor1881

Bölüm:1 Tanımadığım bir kahraman, antik Mısır'la ilgili olması üzerine diziye başladım Kişilik bozukluğunu Oscar İsaac çok güze lcanlandırıyor Ancak ilk bölüm bana cazip gelmedi ÇR üzerine olması ve forumdaki arkadaşların olumlu referansları nedeniyle diziyi seyretmeye devam

Bölüm Notu:6/10

hennessy

Alıntı yapılan: doktor1881 - 05 Mayıs, 2022, 21:27:14
Bölüm:1 Tanımadığım bir kahraman, antik Mısır'la ilgili olması üzerine diziye başladım Kişilik bozukluğunu Oscar İsaac çok güze lcanlandırıyor Ancak ilk bölüm bana cazip gelmedi ÇR üzerine olması ve forumdaki arkadaşların olumlu referansları nedeniyle diziyi seyretmeye devam

Bölüm Notu:6/10

Son bölüm hariç bende gel gitmelerim oldu bazen sıkıldım. Son bölüm güzeldi gerisi idare eder benim için...
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

doktor1881

Bölüm:2 Layla'nın ortaya çıkması beraberinde aksiyonu da getirdi Dizide Arap müzikleri de ağırlığını hissettiriyor Steven kişiliğin gülen,eğlendiren,bilgili yüzü iken Marc savaş güçü.Mısır Ay Tanrısı Khonshu'nun elinde oyuncak gibi duran kahramanımız ilerde kendi özgün iradesi ile daha büyük işler bşaracak gibi

Bölüm Notu:7/10

Mrtekin

Maalesef son bölümde beklediğimi pek bulamadım. Kendi sıralamamda, Lokiden sonraki en iyi iş olarak konumlandırdım.
They drew first blood...

doktor1881

Bölüm:3 Mısır Tanrılarını bu kadar pasif göstermeleri çok garip Khonshu son kozunu oynar ve....
Dizide iyice artan müzik ilgimi çekti ve araştırdım

https://www.youtube.com/watch?v=9Xh7GC9jtZ4

Bu da benden konuyla ilgili değil pek

https://www.youtube.com/watch?v=rk7ITikbhs4

Bölüm Notu:6.5/10