Nostaljik Diziler

Başlatan Lami Tiryaki, 20 Ağustos, 2010, 11:40:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Lami Tiryaki

Alıntı yapılan: rumar80 - 20 Ağustos, 2010, 10:44:06
    Ayrica madem bu bölüm var seyrettigimiz dizilerden eski yeni bahsetsek ya. Daha fazla konusabilir, daha çok seyi paylasabiliriz.
  Sevgiler

TRT ile efsanelesen zengin bir ani birikimimiz varken bir de eski diziler veya nostalji kösesi mi açsak? Bu tür film ve diziler batida epey kiymetli bu aralar. Aklima ilk gelenler, Logan'in Kaçisi, Uzun Takip(sadece adini hatirlayabildim), Bir Köpegin Serüvenleri(Joe'yu unutabilir miyiz), Uzay 1999, Zaman Tüneli, Dallas, Uzaydan Gelenler(UFO), Hannibal Hayes ve Kid Curry'nin maceralari(adi neydi yahu?), Bonanza, Kaçak, Flipper, Lassie, Uzay Yolu, Küçük Ev, Galaktika, Avukat Petroçelli, Komser Kolombo...

Yerlilerden neler vardiki...

Selamlar
Lami

rumar80

Alıntı yapılan: Lami Tiryaki - 20 Ağustos, 2010, 11:40:27
    Ayrica madem bu bölüm var seyrettigimiz dizilerden eski yeni bahsetsek ya. Daha fazla konusabilir, daha çok seyi paylasabiliriz.
  Sevgiler

Hannibal Hayes ve Kid Curry'nin maceralari(adi neydi yahu?),
Selamlar
Lami

Dizinin adı Smith ve Jones'du. Elemanlar adlarını değiştirip masum vatandaşlar gibi yaşamaya çalışıyorlardı ya..
Türk dizi olarak herhalde Kaynanalar tek geçilebilir. Ama sen konuyu açınca
San Fransisco sokakları ve illa da Beyaz Gölge diyorum

Lami Tiryaki

Tabii ya, Smith ve Jones. Müthis diziydi. Kaygisizlar, Kung Fu, Görevimiz Tehlike simdi akima gelenler..

Selamlar
Lami

V

Söyle,hatiri sayilir bir dizi arsivim var :) ve buldukça eskileri de topluyorum.Kara Simsek,Kara Sahin,Blek'in Yedilisi,
Kökler,Küçük Ev,Ziyaretçiler,A Takimi,M.A.S.H... bulduklarimi biriktiriyorum bir kösede.Tekrar izleyecek vakti bulamiyorum
malesef.. :(

"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

Tehlike çemberi (Hart to hart), A takımı, yaz yaz bitmez bunlar. Dediğin gibi aslında tek tek konuşulacak ne çok şey var.
  Ya çizgi filmler Yakari, Sinbad, Vikingler, Esteban, Marco

rumar80

Benim de hatırı sayılır bir dizi ve film arşivim var. Ben de eskileri buldukça topluyorum

Lami Tiryaki

Heidi, Seker Kiz Candy, Tarzan... Açalim yahu su basliklari :) ....

Selamlar
Lami

V

Heidi'yi daha yeni izledik 5 yasindaki  kizimla birlikte.Ilk 15 bölümü bitirdik.
Devamini istiyor.Buldukça izleyecegiz artik..
Seker kiz Candy 150 küsür bölümüyle mevcut ama henüz bakamadim bile..
Animasyon bölümüne "Heidi" basligini açarim en kisa sürede..
Robotech,Voltron dizilerini izleyip bitirdim bile..
"İstemem,eksik olsun.."

hanac

Dempsey & Makepeace (Zorlu Ikili)

hanac

Dizinin adi Firefly.  Dizi 13 bölüm sonra Fox tarafindan yayindan kaldirildi.
Sonunda Joss Wheedon herseyi toparlayacak (tam toparlayamasa da) bir film ile (Serenity) noktayi koydu
.

Ben diziyi hiç izlemedim ama filmi (Serenity) izledim ve çok begendim.

Çok güzel bir bilim kurgu filmi, herkese tavsiye ederim.

rumar80

O zaman mutlaka izlemelisin. Daha da seveceksin. Karakterlerin gelişimi ve nedenler için de çok eğlenceli. DVD'si piyasalarda vardı.

V

Alıntı yapılan: hanac - 20 Ağustos, 2010, 12:57:30
Ben diziyi hiç izlemedim ama filmi (Serenity) izledim ve çok begendim.

Çok güzel bir bilim kurgu filmi, herkese tavsiye ederim.

Serenity'i ben de çok begendim ve çogu oylamada tüm zamanlarin en iyi bilim-kurgu filmi seçilmis bir film.
Bana sorsaniz en iyi bilim-kurgu hangisi diye ,tereddütsüz "Blade Runner" derim..

"İstemem,eksik olsun.."