Fantastic Four (Fresh Start)

Başlatan dean, 29 Mart, 2018, 19:11:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BAHADIR

Essential olarak bu ülkede neler basıldı... Bir FD Byrne'lar basılmadı ki ben Kirby'ye bile razıyım şu an...

Gene de bir John Byrne Omnibus'u daha süper olur tabii...

Bu konuda Güneş ağzımıza bir parça bal çalabilir... Şöyle canlı kanlı... ;)

dean

Dan Slott'un yazdığı bu dönemin en iyi fantastic four dönemlerinden biri olduğunu söyleyemem. Lakin kesinlikle kötü olduğunu da düşünmüyorum. Şu an bir arc f4 mitolojisini etkileyen, bir arc'ta thing üzerinden ekibin aile vurgusunu öne çıkaran maceralar okuyoruz.

Fourever, The Herald of Doom ve Point of Origin zaten önemli maceralar. Ki en önemli hikaye arc'ı önümüzdeki ay başlayacak. Thing'in aile kurması felanda bence iyi.

pizagor

Alıntı yapılan: BAHADIR - 28 Eylül, 2020, 19:28:27
Essential olarak bu ülkede neler basıldı... Bir FD Byrne'lar basılmadı ki ben Kirby'ye bile razıyım şu an...

Gene de bir John Byrne Omnibus'u daha süper olur tabii...

Bu konuda Güneş ağzımıza bir parça bal çalabilir... Şöyle canlı kanlı... ;)

Felix???
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

BAHADIR

hanac

connyapku

Felix yayinlar ise muthis bir is yapmis olur.
John Byrne Fantastik Four iki omnibus olarak yayinlanmisti.  Omnibus ciltler  agirliklarindan dolayi  okumasi cok rahat bir kitap turu degil. Ama yayinlanir ise seve seve alirim  :). Gonul ister ki Kirby, Buscema, Byrne donemleri hepsi yayinlansin.

Nightrain

F4'ün hakları Arkabahçe de ama hepsi mi bilmiyorum. Ben de böyle bir şey görmek isterim. :D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

BAHADIR

Alıntı yapılan: connyapku - 29 Eylül, 2020, 16:42:34
Felix yayinlar ise muthis bir is yapmis olur.
John Byrne Fantastik Four iki omnibus olarak yayinlanmisti.  Omnibus ciltler  agirliklarindan dolayi  okumasi cok rahat bir kitap turu degil. Ama yayinlanir ise seve seve alirim  :). Gonul ister ki Kirby, Buscema, Byrne donemleri hepsi yayinlansin.

Arkadaşlar şu an için öyle bir düşünce yok...  Öyle bir çalışma yok... Öyle bir bütçe yok...

Her şey Özgür'ün soru işaretleri ile başladı... Ama mantıklı olmakta fayda var... ;)

İlk işimizi yüzümüzün akı ile bir yapalım... Önümüze bakarız... Çok hızlı gitmemekte de fayda var...

Diğer bir açıdan bakacak olursak Nightrain'in dediği gibi haklar Arkabahçe'de... (ki her şeyi almış olamaz ama genede ilk yayını Arkabahçe bastı...)

Başka bir açıdan da John Byrne 2 cilt basıldı ve benim mentaliteme göre 2 sini bir çıkarmak lazım (ki 1 tanesinin bile deli bir işçiliği olacaktır...) Eski serilerin çevirileri, bunları balonlamak, arka plan grafikleri, tüm ara kapakların yapılması... Bunların editöryal kontrolü... Düzeltmeleri... Düşününce bile korkutucu geliyor... Ama neden olmasın... ;)

Ömrümüz yeterse güzel işlere imza atarız... Ha biriside basarsa keyifle alır kitaplığımıza koyarız... Ama cilt, ama omnibus... Hiç farketmez...

pizagor

Ahhaa işte yine olay bana patladı  :)

İdrava

Kendi adıma felixden tek dileğim ve hayalim örümcek adamın omnibuslarını basması olur...

rumar80

Alıntı yapılan: pizagor - 29 Eylül, 2020, 21:19:17
Ahhaa işte yine olay bana patladı  :)

Hangi taşı kaldırsak altında sen.

pizagor

Alıntı yapılan: rumar80 - 29 Eylül, 2020, 23:56:01
Hangi taşı kaldırsak altında sen.

O görev tommikser'de değil miydi?!!

rumar80

Alıntı yapılan: pizagor - 30 Eylül, 2020, 07:30:59
O görev tommikser'de değil miydi?!!

Bu aralar sesi soluğu çıkmıyor ama.

tommikser

Hahahaha valla yaş 40 a gelince kemale erdim. Çocuk çok zamanımı alıyor. Bahçe işleri yeni yeni bitiyor. Pekmezler yapıldı,salçalar karıldı,konserveler hazırlandı. Bağda yapraklar dökülmeye başladı. Tam hazan mevsimi zamanı.
Çizgi roman okuyorum gene de. Yazacak zaman yok. Zagor son sayılar bitti. Mangalar yalandı yutuldu, comics okunacaklar azaltıldı.
FD benimde hayalim. Biraz para biriktirip ortak olacağım bu hayale. Ölmeden gözümüz açık gitmesin.

dean

Fantastic Four by Dan Slott, Vol. 7: The Forever Gate

Sayfa Sayısı: 160

İçerdiği Sayılar: Fantastic Four #25-29

Çıkış Tarihi: 25 Mayıs 2021

Fantastic Four by Dan Slott, Vol. 8: The Bride of Doom

Sayfa Sayısı: 192

İçerdiği Sayılar: Fantastic Four #31-35

Çıkış Tarihi: 2 Kasım 2021

Fantastic Four by Dan Slott, Vol. 9: Eternal Flame

Sayfa Sayısı: 160

İçerdiği Sayılar: Fantastic Four #36-39, Fantastic Four: Grimm Noir, Fantastic Four: Road Trip

Çıkış Tarihi: 8 Mart 2022

Fantastic Four by Dan Slott, Vol. 10: Reckoning War, Part I

Sayfa Sayısı: 144

İçerdiği Sayılar: Fantastic Four: Reckoning War Alpha (2022) 1, Fantastic Four (2018) 40-42, Fantastic Four: Watcher (2022) 1

Çıkış Tarihi: 2 Ağustos 2022

Fantastic Four by Dan Slott, Vol. 11: Reckoning War, Part II

Sayfa Sayısı: 112

İçerdiği Sayılar: Fantastic Four #43-46

Çıkış Tarihi: 8 Kasım 2022