Jock İmza Günleri @ 21-22 Eylül - JBC Yayıncılık

Başlatan Nightrain, 22 Ağustos, 2019, 09:37:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

İdrava

Reis sipariş ettim. Arkadaş giderim senin için dedi ama güvenmedim. Tamamen açıkta kalmakta vardı. Çok ikilemde kaldım. İsme özel olmadığından içimde bir burukluk var tabi. Başarıların daim olsun.
Darkvenomm

Jedmau

Çok teşekkür ederim :) İyi yapmışsın, zaten Kara Ayna son 1 adet kaldı online siparişte, birazdan biter.

Kalanları imza günlerine ayıracağız, orda satılmayan olursa siteye yine ekleriz.

Sevgiler
Ertan

nicholaihel

Alıntı yapılan: Jedmau - 16 Eylül, 2019, 00:33:15
Online stoklar tükenmek üzere, herkese teşekkür ederim.

Jock & Sanat ile Kara Ayna imzalı sipariş ettim bakalım :)

Ankara'da olmama rağmen katılmama ihtimalim vardı :( İsme özel Ankara'da katılmak isterdim ama muhtemel iş durumları...

Heyecanla bekliyoruz.

Jedmau

Çok teşekkür ederim :)

Çok istek geldi, bir kaç adet daha koyduk Kara Ayna.

Sevgiler

memospinoz

Alıntı yapılan: memospinoz - 13 Eylül, 2019, 20:21:36
Bir aksilik çıkmazsa Ankara'daki etkinliğe gelmek istiyorum.

Uçak biletimi aldım, yarın sabah geliyorum nasipse.

Başka gelen arkadaşlar var mı forumdan?

gamlıbaykuş

Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

tommikser

Alıntı yapılan: memospinoz - 20 Eylül, 2019, 18:59:41

Sabah 10 gibi orda olacağım. Buluşalım.

tommikser

Alıntı yapılan: memospinoz - 20 Eylül, 2019, 18:59:41

Ayrıca balıklama hata uzmanı ömer bahadır da gelecek. Tam istediğin muhabbet olabilir yarın.

Nightrain

Ah be. İş güç derken gelemeyeceğime bayağı üzüldüm.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

nocardia

Aslında çok istedim katılmayı... Matematiksel olarak bu harcamaları hayatın her anında yapıyor olsak da anlaşılması zor olan "çizgi roman" için verilen bu parayı şu an ayarlayamadığım için gidemedim. Posterleri, ayraçları ve magnetleri ile güzel bir organizasyondu. Teşekkürler JBC, Ertan Bey. Devam etsin benzeri organizasyonlar.

Jedmau

Çok teşekkür ederim, elimizden geleni yapacağız.

darbove

Kargoyla dün gelmiş bulundular üçü de. Magnet kısmında biraz şanssız kaldım. Kara Ayna ve Öldüren Şaka kendine özel karton bir kutuda gelmiş hoş bir detay hasar 0. JBC'den bir sonraki olacak çalışma için numaralandırılmış baskılar bekliyorum. Flaneur'un yaptığı gibi. Eminim bu bizi daha özel hissettirecektir.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

ferzan

JBC Yayıncılık 'a böyle meşakkatli bir etkinliği layığıyla gerçekleştirdiği için bir çizgi roman tutkunu olarak kendi adıma teşekkür ederim...Etkinlikten sonra burası coşar; ben ve benim gibi yurdun çeşitli yerlerinde yaşayıp uzaktan takip eden okurlar da etkinliğe dair bol bol ileti okuruz diye düşünüyordum ama pek hareket göremeyince ayrıca sormak istedim...

İmza gününe katılan arkadaşlardan izlenimlerini alabilir miyiz?..Etkinlik nasıl geçti, okurların ilgisi nasıldı, Jock nasıldı, neler yaşandı, forumdan kimler etkinlikte yer aldı, etkinlik sonrası Jock 'un duygu ve düşünceleri nelerdi gibi sorularıma tek tek cevaplar alabilmeyi umuyorum...Bir de mümkünse katılan arkadaşlardan fotoğraflar rica ediyorum...Sosyal medya kullanmayanlarımız için de görsel çeşitliliği iyi olur hem...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

Jedmau

Alıntı yapılan: ferzan - 25 Eylül, 2019, 12:50:33
    JBC Yayıncılık 'a böyle meşakkatli bir etkinliği layığıyla gerçekleştirdiği için bir çizgi roman tutkunu olarak kendi adıma teşekkür ederim...Etkinlikten sonra burası coşar; ben ve benim gibi yurdun çeşitli yerlerinde yaşayıp uzaktan takip eden okurlar da etkinliğe dair bol bol ileti okuruz diye düşünüyordum ama pek hareket göremeyince ayrıca sormak istedim...

İmza gününe katılan arkadaşlardan izlenimlerini alabilir miyiz?..Etkinlik nasıl geçti, okurların ilgisi nasıldı, Jock nasıldı, neler yaşandı, forumdan kimler etkinlikte yer aldı, etkinlik sonrası Jock 'un duygu ve düşünceleri nelerdi gibi sorularıma tek tek cevaplar alabilmeyi umuyorum...Bir de mümkünse katılan arkadaşlardan fotoğraflar rica ediyorum...Sosyal medya kullanmayanlarımız için de görsel çeşitliliği iyi olur hem...

Forumdan katılan arkadaşlar yazacaktır sorularınıza cevap, bende kendi yaşadıklarımı yazayım. Jock'un anlattıkları , konuştuğumuz konular vs. Elimizden geldiği kadar bilgilendirelim sizleri.