Harley Quinn Cilt 4: Savaş Çağrısı - JBC Yayıncılık

Başlatan memospinoz, 13 Aralık, 2020, 01:55:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vassago007

Alıntı yapılan: eyoruk - 01 Aralık, 2021, 22:50:15
Zaten bu yüzden sormak istedim burada.Geçen hafta mail ve mesaj attım firmaya ama cevap gelmedi.Burası aklıma geldi.İşin acı yani bu ayrıca.Bitti mi gelecek mi gelmeyecek mi net bir duyuru yok.
Harley ve SS serilerinden 1 ve 3.sayıları var elimde.İyice zam yemeden artık alayım diyordum eğer çıkacaklarsa.Batman Rebirth 1 var, seriler iptal olduysa 2-3 almanın anlamı yok.Diğer Rebirth serilerine bulaşmanın yine anlamı yok.
İhtiyar Logan serisinin eksiklerini 6.sayı hariç aldım.O seri bitti artık ve alırken kapatmış oldum.Batman Dedektif ve Yeni 52 sayılarından da eksiklerimi tamamlarsam artık pek eksiğim olmayacak.Tek tük aldığım sayılar var bakalım onları elimde çıkarırsam iyi olur.Justice ve Injustice serisinin eksiklerini bitirmek istiyorum ama bakalım nasıl olacak.
2-3 yıl öncesine kadar haftada 1 sayı çıkardı.Şimdi geçti o dönemler.

Aralar çok olunca ne yazık ki unutuluyor okunanlar, çok ilginç bir şekilde Rebirthler devam etmedi DC baskı mı yaptı yoksa satışlar mı çok kötüydü bilemiyorum ama yayınevleri ne kadar çok telif aldıysa bastıkları ana serilerin arası o kadar çok açıldı ve tamamlanamayan bir sürü seri ile doldu piyasa. Çok ciddi zamların geleceği de aşikar eksikleri biran önce tamamlamalı.  :)