Fantastik Dörtlü - Galactus'u Arayış - Felix Koleksiyon Farkıyla...

Başlatan BAHADIR, 26 Ekim, 2022, 22:55:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kinowa59

Merhaba Bahadır bey. Lütfen sorumu mazur görünüz. Özelden mesaj gönderebilsem, kesinlikle o tarzı tercih ederdim. Soruma cevabınız net ve doyurucu oldu çok teşekkür ediyorum.

pizagor

Alıntı yapılan: BAHADIR - 29 Kasım, 2022, 14:47:10
Ebat olarak Dünya'nın en büyük çizgiromanını da ileride basarız inşallah...:)

İddialı... Cüretkar... Tarzınızı sevdim :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

kırkambar

BAHADIR

Animvader

Kitabım bugün elime geçti. Bu güzel klasik hikayeyi böyle kaliteli bir baskıyla dilimize kazandırdığı için Felix Koleksiyona çok teşekkür ederim.
Bence Marvel yayını olarak hep boyutuyla hem kağıt kalitesiyle, baskı kalitesiyle, cildiyle ülkemizde yapılmış en güzel baskı. Umarım daha nice kitaplar basarsınız, ellerinize sağlık.

Nightrain

Presstij şahane paketlemiş. Kargocular istese de zarar veremez. ;D Kitabın dün ilk sayısını okudum. Baskı kalitesi cidden 10 numara. Omnibus'lar ne zaman çıkar acep? ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

tommikser

Zeljko

Dün kitabın teslim edildiği mesajını aldıktan sonra yıllar önce aynı sayıyı ilk aldığım yere gittim.Tarsus'un en işlek caddesidir bilenler bilir "yarenlik" deniyor.Ozamanlar atari salonları,oyuncak dükkanları,oyun parkı,çr satıcıları,top oynayacak alanımız,dondurmacı,sıcak çikolatacı herşey vardı cadde üstünde benim okulumda orada olunca harika zaman geçiriyordum o caddede.FF kitabımın coşkusu,anılarım ve o yıllarda çok sevdiğim şarkıyı söyleyerek tekrar yürüdüm aynı yoldan.Yıllar çok şey götürdü ama kısa sürede olsa bana bunları yaşatan sevgili Felix ekibine (ne kadar "Nostalgia is the 'pain of return" olsa da)çok teşekkür ederim.

Yıllar önce antika döner yazan yer kocamaaan bir Sarelle dükkanı onun sağ alt tarafı da çr dükkanıydı.

Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

BAHADIR

Baskıya girmeden yazdığım o uzun tanıtımda da aslında aynı şeyleri ifade ettim... Gerçi tanıtım kısa ama duygularımı anlattığım kısım uzundu sanırım... Belli bir yaşın üstünde olanlar belki ne demek istediğimi anlamıştır... O yaşın üstünde olmayanlarda "ne diyor bu" demiştir... :)

Fantastik Dörtlü'nün telifini aldığımda ve teliften sonra hazırlık aşamasında bile sizin ilk FD'yi aldığınız yerde yaşadığınız o nostaljik duyguları yaşadım... Hala da yaşıyorum...

35 yıl sonra çizgiromana hastalık derecesinde bağlanmama vesile olan bu çizgiromanı basmak, elime almak, zamanında yana yakıla aradığım bir çizgiromanın devamını Alfa'nın bıraktığı yerden bu kalitede getirecek olmam herhalde keyiflerin en büyüğü... (Ömrüm yeterse tabii)

Behzat Bey'in dediği gibi "yıllar çok şey götürdü." Zaman hepimiz için geçiyor... Ama anın tadını çıkarmak lazım...

Destekleriniz ve güzel yorumlarınız için teşekkürler... :)

hennessy

Kitap elime geçtiği an kargosunu daha açmadan dedim ki bu ne uçaktan düşse kitaba bişi olmaz...

2010 yılımda çizgi romana döndüğümde kafamda sadece Marin amca okuyup bu serüvenden ayrılmaktı. Şimdi arşivimde bakıyorum  özel edisyon olarak çok güzel bir arşivim oldu.

FF okumak her daim beni mutlu ederdi. Bu hikayeyi hiç okumadım başında başlıyor olmak ise ayrı bir güzel.

Kitap edisyonuna gelirsek Amerika'da yapılsa anca bu kadar kaliteli olurdu 10/10
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

Benin de elime dün geçti. Her yerinden kalite kendini gösteriyor. Yıllar yıllar önce Alfa tarafından basıldığında okumuştum ama şimdi okumanın tadı farklı olacak. Teşekkürler Felix.
  Darısı diğer yayınlara

İdrava

Kitap o kadar güzel olmuşki sayfalarını açıp kıymak istemedim adeta. Bilmiyorum bu kadar güzel oluncada insan okuyamıyor😊

Nightrain

Ben de 152.sayfa böyle. Bu bir baskı hatası mı yoksa orijinali böyle mi?

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

darbove

Alıntı yapılan: Nightrain - 07 Aralık, 2022, 22:44:14
Ben de 152.sayfa böyle. Bu bir baskı hatası mı yoksa orijinali böyle mi?
Aynı durum bende de mevcut. Cildi okumadığımdan durumu bilmiyorum ama bi önceki sayfa tamamlayıcı bir sayfa. Okumadığımdan hikaye akşını bozuyor mu ondan emin değilim. Orijinalinde nasıl onu da bilmiyorum. Bahadır bey en kısa zamanda aydınlatır burayı.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

BAHADIR

Haliyle orijinali neyse o şekilde yaptık... :)

Yukarıda gösterdiğiniz boş görsel bir önce ki sayfada ki çift sayfa için değil de 162. sayfada ki tozlarından silkinip ayağa kalkan, eski Mısırın ihtişamının gösterildiği o muzzam çift sayfa için kullanılmış...

Panik yapmayalım durup dururken... ;)