Fantastik Dörtlü - John Byrne Omnibus - Felix Koleksiyon

Başlatan kırkambar, 09 Temmuz, 2023, 12:38:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kırkambar

rumar80

İlk ciltle ilgili çalışmalar sürüyor bildiğim kadarıyla. Maliyet artışları onları da etkilemiş olabilir. Ama kısa zamanda haber alırız diye umuyorum.
  İkinci cildin tercümesinin de bittiğini biliyorum.

BAHADIR

Alıntı yapılan: kırkambar - 09 Temmuz, 2023, 12:38:35Fantastik Dörtlü Omnibus'tan haber alan var mı?

Çok uzakta değiliz... ;)

Omnibus ilk cilt hazırlıkları Umar abinin de dediği gibi bitmek üzere... Çok yakın olmasada yakın zamanda hem Omnibus ilk cilt baskı tarihini hem de yeni yayınlarımızı duyururuz...

İlginiz için teşekkürler...

Nightrain

Maliyet artışlarından dolayı fiyatlar çok korkutucu bir seviyede (TL bazında) olacak gibi duruyor.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

rumar80

Öncelikle yeni yayınları merakla beklediğimi ifade etmeliyim.
 Maliyet konusuna gelince... Orijinal omnibus 3000 TL'yı maalesef aştı. İnşallah beklentiye değer bir baskı ve fiyat olur.

pizagor

Ortaya çıkacak ürünün maliyetindeki döviz girdi oranının yüksekliği nedeniyle, orijinalinin o anki dolar karşılığı TL bazında neyse onun yüzde yirmi eksiği olur diye tahminleyeyim. Hatta ben Felix'in yerinde olsam baskıya girmeden, fiyat sabitlenmeden ön sipariş fiyatı falan belirleyip talep toplamam. Zaten küçücük bir yayıncı, hiç hesapta olmayan ani bir kur zıplamasında o depremin altında kalır.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Animvader

Alıntı yapılan: pizagor - 12 Temmuz, 2023, 06:52:09Ortaya çıkacak ürünün maliyetindeki döviz girdi oranının yüksekliği nedeniyle, orijinalinin o anki dolar karşılığı TL bazında neyse onun yüzde yirmi eksiği olur diye tahminleyeyim. Hatta ben Felix'in yerinde olsam baskıya girmeden, fiyat sabitlenmeden ön sipariş fiyatı falan belirleyip talep toplamam. Zaten küçücük bir yayıncı, hiç hesapta olmayan ani bir kur zıplamasında o depremin altında kalır.

Ön sipariş olayı bu piyasada yapılmaz, aynı fikirdeyim. Zaten ön sipariş alan Presstij yayınları da birçok nedenden dolayı bu sefer yeni yayınları için ön sipariş açmadı.

Nightrain

pizagor

Alıntı yapılan: Nightrain - 03 Aralık, 2023, 01:56:02Omnibuslar ne zaman çıkacak?

Seçimden önce her ikisi de çıksa keşke. Sebebi malum, yazıp da gamlı baykuşluk yapmayayım.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

BAHADIR

Hazırlıklar bitti... Son kontroller, gözümüzden kaçan bir şeyler var mı diye bakılıyor... Gene muhakkak gözümüzden kaçan bir şeyler olacaktır. Amacımız bunu elzem olmayan mininimum düzeye indirmek...

Deprem olmazsa, savaş çıkmazsa, kıyamet kopmazsa sanırım ay içerisinde ön siparişe açarız... Ama hiç bir şeyin garantisi yok tabii...  ;)

Nightrain

Alıntı yapılan: BAHADIR - 03 Aralık, 2023, 13:11:51Hazırlıklar bitti... Son kontroller, gözümüzden kaçan bir şeyler var mı diye bakılıyor... Gene muhakkak gözümüzden kaçan bir şeyler olacaktır. Amacımız bunu elzem olmayan mininimum düzeye indirmek...

Deprem olmazsa, savaş çıkmazsa, kıyamet kopmazsa sanırım ay içerisinde ön siparişe açarız... Ama hiç bir şeyin garantisi yok tabii...  ;)

Teşekkürker. Sabırsızlıkla bekliyorum.

Lemarchand

Alıntı yapılan: BAHADIR - 03 Aralık, 2023, 13:11:51

Hazırlıklar bitti... Son kontroller, gözümüzden kaçan bir şeyler var mı diye bakılıyor... Gene muhakkak gözümüzden kaçan bir şeyler olacaktır. Amacımız bunu elzem olmayan mininimum düzeye indirmek...

bu sene sanırım en sevindiğim haber bu oldu sene biterken çok güzel bir haber  :D
ben de tam ülke ekonomisi,kağıt sıkıntıları vs. belki baskıdan vazgeçilmiştir diye mesaj atacaktım ama sizin bu mesajınız çok sevindirdi. Umarım yaptığınız işe devam eder ve daha fazla kitabı kazandırırsınız bize. İyi çalışmalar

gamlıbaykuş

Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Animvader

Fiyat için bir spoiler alabilir miyiz acaba? Şahane Kasım, muhteşem cuma derken kartları ayarlayalım  ;D

Zeljko

Kılçıklık yapmak gibi olacak ama ben paylaşılan resimleri göremiyorum bi daha paylaşılsa da bizimde gözümüz gönlümüz şenlense şöyle aşağıdaki moda bi güzel girsek...

Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan