Fantastik Dörtlü - John Byrne Omnibus - Felix Koleksiyon

Başlatan kırkambar, 09 Temmuz, 2023, 12:38:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Pulluk

Geçen hafta bana da fatura maili geldi. Dağıtım ne zaman başlayacak bilgisi olan var mı?
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

hanac

Alıntı yapılan: Pulluk - 05 Şubat, 2024, 16:18:52Geçen hafta bana da fatura maili geldi. Dağıtım ne zaman başlayacak bilgisi olan var mı?

BAHADIR arkadaşımızın bilgisi olabilir  ;D

BAHADIR

Alıntı yapılan: Pulluk - 05 Şubat, 2024, 16:18:52Geçen hafta bana da fatura maili geldi. Dağıtım ne zaman başlayacak bilgisi olan var mı?

Fasiküller baskıdan çıktı ama sanırım cilt için biraz daha bekleyecekmişiz... Ay içinde dağıtım olur sanırım...

rumar80

Animvader

rumar80

hanac

rumar80

gizmoo

Merhaba,
Yeni çıkan Fantastik Dörtlü Omnibusunu teslim alan var mı?
Alanlar okumaya mı daldı. :) Hiçkimse birşey paylaşmıyor :)

YzbVolkan

Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.

pizagor

Sosyal medyada kitabı teslim alanlar var ama onlar doğrudan dükkandan mı aldı bilmiyorum.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

drgavsever

Kargo ile Galaktusu arayış ve Fantastik Dörtlü Omnibus ciltlerim şimdi elime geçti.İlk yorumum MUHTEŞEM ÖTESİ bir iş çıkarıldığı...
    Şimdi yeni yayınlarının ne olacağını merak ediyorum.Temennim FF OMNİBUS ikinci cilt ve belki de sürpriz bir FRANKOFON..

Animvader

Benim de bugün elime geçti kitap daha okumadım ama şöyle güzelce inceledim.

Öncelikle baskı kalitesi ve işçilik olarak orjinali aratmıyor hatta son zamanlarda bazı Marvel/DC omnibus ciltlerde düşen kaliteyi göz önüne alınca onların üstünde kalıyor. Kitabın sırtından, şömizine, kuşe kağıdına kadar kullanılan malzeme çok iyi.

Her koleksiyoncunun korkulu rüyası olan gutter lose dediğimiz sayfaların bağlantı yerlerinden açılmamadan dolayı olan kayıp yok, sayfalar çok güzel açılıp hiçbir kayıp olmadan okunuyor.

Çeviri ve grafik işçiliği olarak da harika iş çıkartılmış, eskisi gibi İntikamcılar başlığını görmek sevindirdi.

Benim tek eleştirim sanki orjinale göre renkler özellikle kırmızı, mor gibi daha koyu, parlak renkler sanki biraz soluk çıkmış gibi. Tabi orjinalle birebir karşılaştırma şansım olmadı, internetten baktıklarıma göre yorum yapıyorum.

Macera kısmına okuduktan sonra gireriz. Umarım ikinci cildi ve sonraki sürprizleri bu kadar uzun beklememiz gerekmez Felix bizi artık kaliteye alıştırdı, ellerinize sağlık 🫡

Pulluk

Benim de bugün omnibus cildim geldi. O kadar kalın bir kitap ki, insanın kafasına düşse beyin travması yaratır.😂
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

pizagor

Bunları okuduktan sonra beni bir heyecan sardı! Nerede benim omnibusum eyyyy felix :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...