Fantastik Dörtlü - John Byrne Omnibus - Felix Koleksiyon

Başlatan kırkambar, 09 Temmuz, 2023, 12:38:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

pizagor

Alıntı yapılan: pizagor - 06 Mart, 2024, 11:12:17Zamanıdır artık: İkinci (ve de son) OMNIBUS ne zaman raflara çıkacak acaba?

Yanıt alamadım. Birinci omnibusa başladım, gecikmeden devamına girmek arzumdur :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

BAHADIR

Alıntı yapılan: pizagor - 09 Mart, 2024, 23:36:29Yanıt alamadım. Birinci omnibusa başladım, gecikmeden devamına girmek arzumdur :)

Bu 130 sayfalık bir iş değil... Ki normal bir iş hiç değil... Bu gün yarın, hatta yarından da yakın dersek yalan söylemiş oluruz...

Hele yaz bir gelsin... Bitsin... Güz gelsin... Ağaçlar yapraklarını bir bir döksün... Son baharın o hüzünlü ama bir o kadarda mutlu eden havasını bir soluyalım... Tarih yavaş yavaş belli olur...

Siz yeterki desteklerinizi esirgemeyin daha yapacak ve yapılacak çok işimiz var... İki omnibus arası çok şeye gebe... ^-^

Nightrain

Marvel Two-in-One #50 çok iyi. Bayıldım.  :D

rumar80

Alıntı yapılan: BAHADIR - 10 Mart, 2024, 11:45:06Bu 130 sayfalık bir iş değil... Ki normal bir iş hiç değil... Bu gün yarın, hatta yarından da yakın dersek yalan söylemiş oluruz...

Hele yaz bir gelsin... Bitsin... Güz gelsin... Ağaçlar yapraklarını bir bir döksün... Son baharın o hüzünlü ama bir o kadarda mutlu eden havasını bir soluyalım... Tarih yavaş yavaş belli olur...

Siz yeterki desteklerinizi esirgemeyin daha yapacak ve yapılacak çok işimiz var... İki omnibus arası çok şeye gebe... ^-^
Demek sadece Gannibal değil. İlginç. Merakla bekliyoruz.

Nightrain

Marvel Team-Up sayılarını okurken bunun omnibusu biz de basılsa keşke dedim. Amerika'da hiç basılmamış . İlginç.

rumar80

Bizde essential şeklinde İlyas bastı Team up'ları

Pulluk

Kimse fark etmemiş sanırım ama kitap içinde basım tarihi Kasım 2022 görünüyor. O da nazarlık olsun artık diyelim.  :)
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

Nightrain

Alıntı yapılan: rumar80 - 11 Mart, 2024, 14:25:08Bizde essential şeklinde İlyas bastı Team up'ları

Evet. Marvel'ı siyah beyaz sevmediğim için almadım.

pizagor

Alıntı yapılan: BAHADIR - 10 Mart, 2024, 11:45:06Bu 130 sayfalık bir iş değil... Ki normal bir iş hiç değil... Bu gün yarın, hatta yarından da yakın dersek yalan söylemiş oluruz...

Yarım kalırsa Felix'in kapısının ve Ankara medyasının önünde yakarım bu cildi :)

pizagor

Biz ikinci 'omnibus'u beklerken Felix Gannibal'ı çıkarmış!

Yazdım bunu bir kenara...

Öyleyse karşı hamle olarak ben de güne bir hata bırakıyorum :)

tommikser

Valla kusur illa olur da sonuçta 1000 sayfa kitap 7-8 bin balon. Elimizden gelen budur dostum. Ama bulmak istedikten sonra insan neler neler bulur 😃

pizagor

Alıntı yapılan: tommikser - 29 Mart, 2024, 18:47:43Valla kusur illa olur da sonuçta 1000 sayfa kitap 7-8 bin balon. Elimizden gelen budur dostum. Ama bulmak istedikten sonra insan neler neler bulur 😃

Çok buldum zaten, bu sadece bir ön gösterim   >:D

tommikser

O zaman senden daha iyisini daha güzelini daha hatasız baskılı bir çr bekliyoruz. Öyle uzaktan değil yakından görelim.

Volrath

Anlamadım, gerçekten bayağı fiyatlı bir üründe çeviri-yazım-dilbilgisi-grafik hatası olunca burada yazamıyor muyuz? Başka bir kriter mi var? "Sen daha iyisini yap görelim" nasıl bir yaklaşım?