Büyülü Rüzgar Dönüş - Mini Seri

Başlatan hanac, 06 Haziran, 2019, 10:20:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

caretta

Çok iyi yapıyorsunuz. Teşekkürler...

ferzan

Geldi gönlümün efendisi. Aşağı yukarı tahmin ediyorduk, hatta yarım ağızla da bilgisini almıştık ama araya zaman girince aklımdan çıkmıştı. Şimdi aylar sonra kendi gelince kıpır kıpır oldum. Kitap satışa çıksın, kendi başlığında da yağlarım artık. Ne de olsa en sevdiğim fumetti serilerinin başında yer alıyor. :)
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

Nomad

İdrava

Alıntı yapılan: ilker - 20 Kasım, 2020, 11:03:28
Lal kitap 4 sayılık yeni seriyi bütün bir albüm olarak yayınlıyor.

"Çok severek yayınladığımız, okuyanların da unutamadıkları bir kahramanımız daha geri döndü! Magico Vento yani Büyülü Rüzgar'ın Giancarlo Manfredi'nin yazdığı, Darko Perovic in resimlediği dört sayılık mini dizisi geçen yıl İtalya da yayınlanmıştı. Biz de bu mini seriyi dört sayı bir arada tam maceralık bir albüm olarak çıkarmaya karar verdik. Keyifli okumalar."

https://www.instagram.com/p/CHzhEXiglWj/
Dampyride devralsanız ne güzel olur!!!

Nightrain

Mini seri olduğu için alacağım. Diğer seri çok uzun olduğu için takip etmemiştim.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

ilker

Alıntı yapılan: caretta - 20 Kasım, 2020, 12:12:04
Çok iyi yapıyorsunuz. Teşekkürler...

Mesajımdan Lal kitap yetkilisiyim gibi bir anlam çıkmasın, instagram mesajlarını paylaştım sadece :)
Nezninizde ben de kendilerine teşekkür etmiş olayım.

aa

Esse Gesse Hayranı...

sultanhisar

4 sayı bir arada çıkacakmış...klasik zagor gibi ;D ;D

caretta

Alıntı yapılan: ilker - 20 Kasım, 2020, 15:30:46
Mesajımdan Lal kitap yetkilisiyim gibi bir anlam çıkmasın, instagram mesajlarını paylaştım sadece :)
Nezninizde ben de kendilerine teşekkür etmiş olayım.
"İlkerl"i önce İlker Özer sandım. Ama Lal Kitap olunca İlker Özer olmadığını anladım.
Bilgi verdiğiniz için teşekkürler...

doktor1881

orhan şafak

Sayın lal kitap büyuksünüz teşekkürler.Tom braksları da tamamlarsanız size olan minnetlerimiz kat kat artacaktır.Limitli basın ne olur biz koleksiyonerlerin ortak dileğidir bu.Hoz comics gibi 320 şer sayfalık 9 tane cilt.bassanız yetecekSayı başına ayda 300 tane bassanız 100 lira bile olsa alınacaktır bu kitaplar eminim.

KenParker

aa

Alıntı yapılan: orhan şafak - 20 Kasım, 2020, 22:56:51
Sayın lal kitap büyuksünüz teşekkürler.Tom braksları da tamamlarsanız size olan minnetlerimiz kat kat artacaktır.Limitli basın ne olur biz koleksiyonerlerin ortak dileğidir bu.Hoz comics gibi 320 şer sayfalık 9 tane cilt.bassanız yetecekSayı başına ayda 300 tane bassanız 100 lira bile olsa alınacaktır bu kitaplar eminim.

Aynen katılıyorum parayı önceden de göndermeye razıyım.. :)
Esse Gesse Hayranı...

darkwood

Her ne kadar tek tek çıkmasını tercih etsemde, Büyülü Rüzgar'ın 4 sayı bir arada yayınlanması iyi bir süpriz oldu.
Darkwood Sakinleri..