Ters Dergi

Başlatan DAMPYR, 12 Nisan, 2021, 20:08:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Yeni bir Dergi Çıkmış tam 108 sayfa sanırım mizah ve edebiyat dergisi çünkü kadroda Bülent Arabacıoğluda var Gani Müjdede bu dergi ile bilgisi olan var mı ?

Çizgi ve edebiyat dünyamızın usta isimleri bu proje için bir araya geldiler. Ters Dergi albüm, pek çok rengi buluşturan özel bir yayın niteliği taşıyor. Mizah dergilerinden aşina olduğumuz çizgi karakterler, toplumsal/tarihsel öyküler, seçme yazı ve çizgilerden oluşan 108 sayfalık albüm kütüphanelerde yer almayı hak eden bir çalışma. Üstelik dev boy Türkiye Çizgili Gezi ve Kültür haritası ile birlikte.

cizgifikir

Geçenlerde Necmi Yalçın kendi profilinden duyurmuştu. İçinde çizgi romanlar da olacak derginin. Amazon'dan sipariş verdim. Bugün yola çıktı. Heyecanla bekliyorum.

hennessy

Bu akşam Blade Runner 2019 ile birlikte aldım. Daha okumaya başlamadım ama baskı olsun, işçilik olsun, kapak olsun gayet başarılı olmuş. Başta Necmi arkadaşım olmak üzere herkese hayırlı olsun dilerim..
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

DAMPYR

Alıntı yapılan: hennessy - 12 Nisan, 2021, 22:29:00
Bu akşam Blade Runner 2019 ile birlikte aldım. Daha okumaya başlamadım ama baskı olsun, işçilik olsun, kapak olsun gayet başarılı olmuş. Başta Necmi arkadaşım olmak üzere herkese hayırlı olsun dilerim..

Murat dergi aylık mı çıkma süresi ne yazıyo ?

hennessy

Alıntı yapılan: DAMPYR - 12 Nisan, 2021, 22:37:01
Murat dergi aylıkmı çıkma süresi ne yazıyo ?

Necmi Yalçın dostuma facebook yazdım müsait olduğunda buraya yazar mısın dergi hakkında dedim.

pizagor

Alıntı yapılan: hennessy - 12 Nisan, 2021, 22:29:00

Çizgiromanevlerinde bulunuyor anladığım kadarıyla?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

DAMPYR

Dergi Baya güzel bütün sevilen mizah ve karikatür sanatçıları biarada kesin alınır bu dergi Twiterdaki tnıtım sayfası :

https://twitter.com/TersDergi?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Eauthor

DAMPYR

Arkadaşlar Dergi Kadrosunu ve Dergi Sayfalarını merak edenler bağlantıya tıklayın :

https://fb.watch/4R3PwZgTAI/

KenParker

Dergi güzele benziyor
Hadi bakalım hayırlı olsun

nocardia

Dergi benim de ilgimi çekti, ilk siparişime ekleyeceğim.

SeSSe

Dün elime geçti n11 den aldım, kapak ve sayfalar cok kaliteli, içerikler de keza ayni şekilde, bir dergiden ziyade kütüphanemizde yerini alacak ve yıllar sonra bile açıp  okunacak bir kitap formatında yapılmış, önsözde de bu durum belirtilmiş. Umarım devamı gelir.

hennessy

Alıntı yapılan: pizagor - 13 Nisan, 2021, 10:43:51
Çizgiromanevlerinde bulunuyor anladığım kadarıyla?

Ugh

Zeljko

90'ların ortasından 2010 civarına kadar piyasadaki mizah üzerine çıkan tüm dergileri alıyordum hatta bir ara ekşisözlük'ün  gazetesini dahi aldığımı hatırlıyorum.Sonrasında kopmalar yaşadım en son Umut Sarıkaya'nın ""Naber"ine yükseldiğim oldu.Şimdi uzun bir aradan sonra Ters dergi beni heyecanlandırdı,sipariş verdim merakla bekliyorum 
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

guneseral

Kadıköy de Ilyas tan aldım bugün 10 numara 5 yıldız bir dergi & kitap  uzun yıllardır böyle kaliteli doyurucu bir  yayin yoktu  . Umarim tutulurda  devamı gelir

TKnKT

"The man who opens topics faster than his shadow"