Teks Sohbet Odası

Başlatan hanac, 07 Eylül, 2010, 21:16:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

caretta

Günün en güzel haberi bu Köstebek Bey.Aman İlyas'a tembih edeyim kartları iyi saysın!

köstebek

Alıntı yapılan: caretta - 17 Ocak, 2015, 17:40:26
Günün en güzel haberi bu Köstebek Bey.Aman İlyas'a tembih edeyim kartları iyi saysın!

Abi, sen rahat ol. Önümüzdeki 2 sayının kartlarını da verdik. Daha bir sene kart mart verilmez. Seneye Allah kerimdir...

caretta

Köstebek Bey kartlardan birkaç tane foruma yükleyin.Maceraları anımsatır;yorum yazarız...

köstebek

Alıntı yapılan: caretta - 17 Ocak, 2015, 20:28:11
Köstebek Bey kartlardan birkaç tane foruma yükleyin.Maceraları anımsatır;yorum yazarız...

Abi elimde olsa yüklerim. Belki yarın yayınevinden alırım filan, belki...

not: Abi, bugün hanac bey, çay içmeye çağırdı. 2 arkadaş daha vardı, şimdi isim vermeyelim reklama girmesin. Adminimiz sürekli manga hakkında konuştu. Belki bu yüzden, kimse senin adını bile anmadı. Gözden uzak olan .... İspiyonlayayım dedim.

caretta

Köstebek Bey şu 24.Gigante Teks albümü "Küba'da İsyan" çok ilginç bir macera.Montales,konuşan yılanlar,Voodo hepsi var.Teks mavi şık bir
ceketle Küba'ya varıyor.Gelir gelmez İspanyol subayla takışıyor.Okumak için çok beklemeyiz umarım?

köstebek

Alıntı yapılan: caretta - 17 Ocak, 2015, 20:56:01
Köstebek Bey şu 24.Gigante Teks albümü "Küba'da İsyan" çok ilginç bir macera.Montales,konuşan yılanlar,Voodo hepsi var.Teks mavi şık bir
ceketle Küba'ya varıyor.Gelir gelmez İspanyol subayla takışıyor.Okumak için çok beklemeyiz umarım?

yok, be abi. birkaç ıvır zıvır ayrıntısı kaldı. Yakında diyelim, en iyisi...

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

mandrake66

Kapaklar harika.. Emeğe ve özene teşekkürler...

köstebek

Atilla Abime hemen ispiyonluyorum...,

Altın Madalyon'lu abilerimizden biri geldi, Teksleri aldı, sonra kartlar kalsın, onlarla işim olmaz dedi.
İlker de sonra bana dönüp "al bak işte, kart kart diye tutturdun, kimse almıyor" lafını çaktı.
Haberin olsun, arkamızdan vuruluyoruz... :)

hennessy

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 18 Ocak, 2015, 19:54:59
Atilla Abime hemen ispiyonluyorum...,

Altın Madalyon'lu abilerimizden biri geldi, Teksleri aldı, sonra kartlar kalsın, onlarla işim olmaz dedi.
İlker de sonra bana dönüp "al bak işte, kart kart diye tutturdun, kimse almıyor" lafını çaktı.
Haberin olsun, arkamızdan vuruluyoruz... :)

İlker patrona söyle kartları basmaz ise dükkanı basarız

köstebek

Alıntı yapılan: Batman - 18 Ocak, 2015, 19:56:13
İlker patrona söyle kartları basmaz ise dükkanı basarız

Kartları bastık da alan yok ki...

hennessy

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 18 Ocak, 2015, 19:58:01
Kartları bastık da alan yok ki...

Ben bilmem ben hepsini alırım fark etmez almayanları ayır

hozal

Ankara'ya kartlar satışa gönderilsin alacağım.

caretta

Köstebek Bey bu kartlar Oğlak Yayıncılık'ın verdiklerinin devamı değil mi?Oğlak en son 168 numaralı kartı vermişti.Siz de 169-187 arasını verdiniz
sanırım.168.kart orijinal 253-254 sayılara denk gelen "Artigli nelle tenebre" "Karanlığın Pençeleri"adlı maceradan esinlenerek çizilmişti.Bu macera
da 186'lık Teks 61-63 sayılarda yayınlanmıştı.Bu macerayı,bu seriyi bilen,hatırlayan pek yok.Kartlar elime geçince esinlenildikleri maceralardan söz
ederim umarım.Yanılmıyorsam bu kartlarla ilgili forumda başlık var.Artık Sami Bayrak dostumla bir imece işi yaparız belki.

köstebek

Alıntı yapılan: caretta - 18 Ocak, 2015, 20:22:13
Köstebek Bey bu kartlar Oğlak Yayıncılık'ın verdiklerinin devamı değil mi?Oğlak en son 168 numaralı kartı vermişti.Siz de 169-187 arasını verdiniz
sanırım.168.kart orijinal 253-254 sayılara denk gelen "Artigli nelle tenebre" "Karanlığın Pençeleri"adlı maceradan esinlenerek çizilmişti.Bu macera
da 186'lık Teks 61-63 sayılarda yayınlanmıştı.Bu macerayı,bu seriyi bilen,hatırlayan pek yok.Kartlar elime geçince esinlenildikleri maceralardan söz
ederim umarım.Yanılmıyorsam bu kartlarla ilgili forumda başlık var.Artık Sami Bayrak dostumla bir imece işi yaparız belki.

Evet, abi ... Oğlak'ın devamı. 169'dan başlıyor  188'e kadar 20 kart verdik. Daha basmadığımız 9. ve 10. cildin kartlarını da önden vermiş olduk.

Bu arada bizimkiler İlyas Beyin önüne en az 2500 kart bırakmış, al bunları ayır parçala ver demişler. Yüzünü görenlerin dediğine göre yığına pek de hoş bakışlar atmıyormuş. Teks için biraz da onun emek harcaması fena olmaz aslında...