The Undoubtables - Emre Özdamarlar

Başlatan emre ozdamarlar, 20 Haziran, 2011, 17:54:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tunaorhun

tommikser

kalidor

Emre beni de yaz. Pin-up için kravatlı abi olabilir  :D
Crom! Ölüleri Say...

hennessy

Bende istiyorum en sevdiğin karakteri üzerine çiz...

Not : ön kapak batman arka kapak senin karakterin :)

Not 2 : Ben 2 adet istiyorum öbürünü de altın madalyon için imzala çekilişte vereceğim...........
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

doktor1881

V

Ben de isterem de..

Biz bu kitabı türkçe bastırtalım en iyisi.Forum olarak JBC veya Çizgili Düşler'e baskımızı yapalım.Forumdan en az 100 kişi alır garantisi verebiliriz.

Telif olarak Vertigo ve diğer DC'ler kadar sıkıntı da yaratmaz hem..
"İstemem,eksik olsun.."

doktor1881

bir kitabın satış rakamı kaç olursa kurtarır çok merak ediyorum yayıncı arkadaşlar var aramız da

emre ozdamarlar

Öncelikle kitapla ilgilenen herkese tesekkur ediyorum, bu hafta icinde siparisi verecegim, insallah yilbasina dogru da sizlere ulastiririm kitaplari.

Bu arada pinup istediginiz bir cizgi roman karakteri olabilir. Hatta zor seyler isteyin ki benim icin de alistirma olsun. Kendimi ne kadar zorlarsam o kadar gelisir cizimler :)

hennessy

Kardeşim ne dersin var mısın bir röportaja gönder bana öz geçmişini yada önceden yapılmış bir makale, röportajın var ise yapalım bu kitap ile ilgili senle röportaj. Hikayenin özeti de olsun...
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Mrtekin

Emre bey, selamlar,

Geç kalmadı isem, beni de yazabilir misiniz?

Çiziceginiz pin up a siz karar verirsiniz, benim adıma?

Bi de imzanız lütfen?

Çok teşekkürler, başarılarınızın daim olması dileğiyle...
They drew first blood...

hanac

Emre bu arada bir şey sormak istiyorum;

The Undoubtables'ın devamı gelecek mi ? Ya da başka bir çalışma var mı bu aralar.

kalidor

Alıntı yapılan: emre ozdamarlar - 06 Eylül, 2014, 12:47:55
Öncelikle kitapla ilgilenen herkese tesekkur ediyorum, bu hafta icinde siparisi verecegim, insallah yilbasina dogru da sizlere ulastiririm kitaplari.

Bu arada pinup istediginiz bir cizgi roman karakteri olabilir. Hatta zor seyler isteyin ki benim icin de alistirma olsun. Kendimi ne kadar zorlarsam o kadar gelisir cizimler :)

Abi pinup istediğimiz bir çizgiroman karakteri olacaksa benimkisi malum :) Conan istiyorum ama Kral olanından  :D
Crom! Ölüleri Say...

hanac

Alıntı yapılan: kalidor - 08 Eylül, 2014, 08:15:27
Abi pinup istediğimiz bir çizgiroman karakteri olacaksa benimkisi malum :) Conan istiyorum ama Kral olanından  :D

O zaman benimki de Shang Chi olsun.

Utku Gürsoy

Pinup sevdiğin bir karakterinki olsun. ;)

alan ford

o zaman ben de bir corto maltese pin up'u istiyorum Emre. Şimdiden teşekkürler.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir