Jbc Yayıncılık : Yorumlar , Eleştiriler , Temenniler

Başlatan Jedmau, 22 Kasım, 2011, 16:07:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pearl jam

Daha bugün birine tavsiye ettim ben de. Doğa olayı güzel özetlemiş :) mutlaka denemelisin

pizagor

Alıntı yapılan: NIC - 30 Ağustos, 2014, 13:36:38
Doğa şemsiye akademisini atladım ben gerçekten bu kadar güzel mi?Biraz daha itkilersen salı günü vereceğim kargoya ekleyebilirim

Okuduğumda beni hakkında yazmaya itkilemişti.

http://pizagorgunlukleri.blogspot.com.tr/2012/02/semsiye-akademisi-kyamet-senfonisi.html?m=0
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hennessy

Niye ayda iki batman yayını çıkıyor şikayetçiyim jbc yöneticileri bu konuya el atsınlar. Kara ayna mı ne idi yok beyaz ayna yok siyah beyaz ayna çıkacaktı ne oldu matbaayı su mu bastı? İlgili arkadaştan cevap bekliyorum.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Jedmau

Ilgimi sana yönelttim :) Kara Ayna fontlarını değiştirdik :)

Çarşamba - Perşembe gibi çıkar.

hennessy

Alıntı yapılan: Jedmau - 30 Ağustos, 2014, 22:26:06
Ilgimi sana yönelttim :) Kara Ayna fontlarını değiştirdik :)

Çarşamba - Perşembe gibi çıkar.
Ilgili yöneticiye teşekkür ederim

Jedmau

hennessy

NIC

Alıntı yapılan: alan ford - 30 Ağustos, 2014, 14:27:41
  Bence hemen ekle , pişman olmazsın.  Seri son zamanlarda çok popüler olan sorunlu süper kahraman hikayesi aslında. Gerçi ben bu işten biraz sıkıldım ve artık gerçek kahraman bulmak çok zor oldu ama dizinin yaratıcıları bu işten alınlarının akıyla çıkmayı beceriyorlar. Mizah ve aksiyonla beraber giden çok güzel bir hikaye yazmışlar ve çizimleri de çok güzel.
Alıntı yapılan: pizagor - 30 Ağustos, 2014, 21:23:14
Okuduğumda beni hakkında yazmaya itkilemişti.

http://pizagorgunlukleri.blogspot.com.tr/2012/02/semsiye-akademisi-kyamet-senfonisi.html?m=0
Alıntı yapılan: Pearl Jam - 30 Ağustos, 2014, 19:59:27
Daha bugün birine tavsiye ettim ben de. Doğa olayı güzel özetlemiş :) mutlaka denemelisin

Bu üç itkiye göre tez alına ve okuna.Teşekkür ederim arkadaşlar

alan ford

Batman hakkında bir sorum olacak , cehaletimi mazur görün. Ertan Bey bir başlıkta Dedektif Hikayeleri ve Yeni 52 serisinin birbirini tamamlayan seriler olduğundan bahsetmişti. Şimdi bu serilerin bir AVengers'teki gibi karışık bir okuma sırası var mı? Yoksa Dedektif Hikayeleri ile başlayıp , kaptırıp gidelim mi ?
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Jedmau

Merhaba ,

Bi sıra yok , zaten bir Dedektif bir ana seri basacağız . Iki seriyide 1 den başlarsanız sorun yok :)

Chuck

Alıntı yapılan: alan ford - 02 Eylül, 2014, 20:20:52
  Batman hakkında bir sorum olacak , cehaletimi mazur görün. Ertan Bey bir başlıkta Dedektif Hikayeleri ve Yeni 52 serisinin birbirini tamamlayan seriler olduğundan bahsetmişti. Şimdi bu serilerin bir AVengers'teki gibi karışık bir okuma sırası var mı? Yoksa Dedektif Hikayeleri ile başlayıp , kaptırıp gidelim mi ?
Hocam Avengers'ta olay nası bilmiyorum ama Dedektif Hikayeleri ile ana seriyi özetlemeye çalışıyım. Bunlar devam hikayesinden çok birbirinin açıklarını kapatıyorlar yada tamamlıyorlar. Bilindik biraz ama spoiler olabilir o yüzden renksiz yazacağım Ana serinin 3. cildinde Joker gidip kendi yüzünü çalıyormuş. Yüzünün nasıl kesildiğini ise Dedektif'in ilk cildinden biliyoruz Yani birbirlerinin devamından çok 'bak bu böyle oldu' aslında. Mümkünse ikisini de okuyun daha iyi anlarsınız ama birini okusanız da bir sorun yaşamazsınız  :)
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Jedmau

alan ford

kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Mrtekin

Hellboy ve Amerikan vampire ne zaman?

Aralika kadar 5 batman kitabını garantiledik :)
They drew first blood...

Jedmau

Amerikan vampire 2015

Hellboy eylülde ilki geliyor