The Flash Tv Series

Başlatan dean, 02 Ocak, 2014, 19:50:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: doktor1881 - 18 Mart, 2015, 23:15:32
Uzun bir aradan sonra gelen 15.Bölüm bu geceki 3.dizim oldu.Bu bölümde Mardon kardeşinin intikamını almak için Joe'nin peşinde...Ve daha neler neler.Güncel olduğu için açıklama yapmıyorum.Bir şey yazsam zevki kaçacak. Bölüm Notu;9.5/10

Yine benden hızlısınız :)

Uzun bir aradan sonra çok çok iyi bir bölümle döndü hakikaten dizi. Hatta şimdiye kadar yayınlanan en iyi bölümüydü desem yanlış olmaz sanırım. Finali de ayrı güzeldi. Özetle dört dörtlük, 10 numara 5 yıldız bi bölümdü.

Not: Iris'i yolmak isteyenlerin sayısı artıyor ;D

Caped Crusader

Animvader

Sanırım şimdiye kadar izlediğim en güzel çizgiroman uyarlaması dizi bölümüydü.Bu arada Weather Wizard rölüne de Spartaküs abimiz cuk oturmuş.

Chuck

Spoiler!!!

Gerçekten de dediğiniz gibi en iyi bölümdü. Barry'nin geçmişe dönmesi ile Cisco'nun ölümü, Joe'nun bu hallere düşmesi ve Barry ile Irıs'ın duygu alışverişi hiç yaşanmamış olacak. Tabi geleceğe geri dönemezse. . Çok çok iyi bölümdü :D
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

ercoktay

Dün gece son bölümü izlerken resmen ağzım bir karış açık kaldı. Aynı duyguyu GOT kanlı düğün bölümünde hissetmiştim. Senaristler bu bölümde coşmuşlar resmen. Sonraki bölümleri iple çekiyorum.

doktor1881

16.bölüm bugün geldi.Geçen haftaki bölümün yanında esamesi okunmaz bu bölümün.
Yine de güzel ama ...Bölüm Notu:8/10
Snart kardeşler geri döndü ve gerisini izleyin ;D

Ahmet Oktay

Evet bu bölüm geçen haftaki kadar iyi değil ama bayağı iyiydi yine de.

dean

15. Bölümde zamanda yolculuk olduğu için yazarlar oldukça cesur davranabildi. Bütün büyük olaylar olmamış kabul edildi doğal olarak. Ama zamanda yolculuk elbet yeni kapılar açacaktır. Şu anda yayınlanan Dc dizileri içinde en fazla The Flash'ı beğeniyorum. Bakalım neler olacak.

Ahmet Oktay

The Flash Arrow'a kıyasla çok çok daha iyi gidiyor bence (bu sezon için konuşuyorum).

Animvader

Flash aklımızı başımızdan almaya devam ediyor.Mark Hamill'i de yıllar sonra tekrar izlemek güzeldi.

*Spoiler*

Şöyle de bir trailer yayınlanmış ki hangi saniyesine ne yorum yapayım, neler çıkarayım bilemedim.

https://www.youtube.com/watch?v=7pCcBuZjm8g

xmenac

Mark Hamill'i Joker'i seslendiren isim olarak görmeye alışmıştık. Kendisini başka bir DC Comics karakteri olarak görmek ayrıca güzel oldu. :)

Animvader

Alıntı yapılan: xmenac - 01 Nisan, 2015, 17:51:36
Mark Hamill'i Joker'i seslendiren isim olarak görmeye alışmıştık. Kendisini başka bir DC Comics karakteri olarak görmek ayrıca güzel oldu. :)

Aslında başka bir karakter olarak görmedik.1991'deki Flash dizisinde de Trickster'i canlandırmıştı.Hatta bölümde kullanılan geçmişe ait fotoğraflar o diziden alınma.O dizideki Flash da bu dizideki Barry'nin babasından başkası değil.

***SPOILER***
Trickster'a beni niye kaçırdın diye sorunca, bir anlığına duraklayıp polis memurunun babası olduğun için demesi de güzel bir göndermeydi. :)
***SPOILER***

xmenac

Bunu bilmiyordum doğrusu. Bir ara klasik seriyi de izlesem iyi olacak demek ki, yapılan göndermeleri farkedemiyorum sonra. ;D

Ahmet Oktay

Bölüm iyiydi de ben Reverse-Flash'a takıldım. Eddie'nin babası falan çıkacak herhalde.

doktor1881

5-6 gün dizilere ara vermiştim ;D ;D

17.Bölüm  gerçek  Wow dedirtti. Güzel ve ilginç bir bölümdü.Bazı şeyler aydınlandı.Bölüm Notu:9.5/10

Breking Bad'e gönderme hoş olmuş