The Flash Tv Series

Başlatan dean, 02 Ocak, 2014, 19:50:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Harun Ça

Uzun fragman heyecan dozunu arttırdı, görsel olarak da gayet doyurucu efektleri sevdim.

dean

Biraz önce ilk bölümü izledim. Sıcağı sıcağına bi'şeyler yazayim. Flash adı gibi çok hızlı bir bölümle başladı. Ben pilot bölümün bu kadar kısa olmasını beklemiyordum. Üstelik bu derece konu anlatırken. Film çıkacak malzemeyi 45 dakikada anlatması biraz aceleye gelmiş hissi yaratsa da bu neticede pilot bölüm. Devamında taşlar daha çok yerine oturacaktır.

Karakterler ve oyuncular gözüme oldukça iyi geldi. Yadırganacak hiç bir şey yoktu. Kötü adam bolluğu ve yaratım şekli Smallville modunda. Bu yüzden bol bol kötü adam görebileceğiz.

Sonuç olarak ilk bölüm olaylar inanılmaz bir hızda gelişsede ben beğendim. Zaten neticede The Flash, nasıl olursa olsun yayınlandığı müddetçe tarafımdan izlenecekti. Keyifle izlemekte işin güzel tarafı olacak.

Berkdinho

SPOİLER SPOİLER SPOİLER SPOİLER
   Arrow'da güncele yetiştikten sonra The Flash pilotunun da internete düşmesi ilaç gibi geldi bana şahsen.Hayatımda hiç Flash çizgi romanı okumadığımı söyleyeyim öncelikle.Karakter hakkında bildiklerim internette okuduğum kadar sadece ama baya iyiydi beğendim.Bence de çok hızlı anlatıldı konular; birkaç bölümlük olay anlattılar Barry'nin karakter gelişimi açısından özellikle.Kahramanlığa karar vermesi,süper kahraman nickini edinmesi falan 2-3 bölüm sürer diye düşünmüştüm en az.Hele Arrow'a göre ışık hızında oldu.Olliver 2 sezonda anca Arrow adını aldı ve kahramanlık anlayışını tamamen oturttu.STAR Labs deneyi sayesinde artık baya süper güçlü karakter göreceğimiz kesinleşti.Arrow'da baya kaçınmışlardı süper güçlü karakterleri kullanmaktan çünkü.Hatta ileriki bölümlerde Gorilla Grodd'u bile gösterecekler belki göstermezler diye düşünmüştüm.Barry'nin annesini öldüren Reverse Flash'tı büyük ihtimal.Son sahnesi oldukça sürprizdi, Flash'ın kayıp olduğunu yazan gazete haberi 80'lerdeki Crisis on İnfinite Earth macerasına göndermeymiş galiba.O haberin altındaki haberde de Queen ve Wayne Holdingleri isimleri birlikte geçiyordu.Sevindirdi.Belki ileride Bruce Wayne de gözükür bir umut benimkisi tabi ::)  Grant Gustin iyi ama biraz daha vücut çalışsa daha iyi olacak sanki zayıf kalmış kalıp olarak.
   Başladıktan sonra konular,karakterler daha da oturacaktır ama şu hali bile oldukça iyiydi.Potansiyel yüksek.Şimdi ekime kadar bekle bekleyebilirsen.CW dizinin salı günleri yayınlanacağını açıkladı yani biz çarşamba günleri Flash'ı perşembe günleri de Arrow'u seyredebileceğiz.Her güne bir kahraman düşecek bu gidişle ne güzel  :D
   Bir de Constantine'in pilot bölümü düşse internete ne iyi olur fragmanlarını oldukça beğenmiştim.
The Right Man When Things Go Wrong

rumar80

Evet adı gibi "hızlı" bir dizi. Ama ilk bölüm için iyiydi.
   Yazım ekibinde Geoff Johns'un olması güzel. Karakterin öyküsü çabucak anlatıldı. Hemen kendi ekibini de kurdu. Ancak poliste bir tanıdık olması muhabbeti biraz zorlama geldi bana.
    Dean'in de dediği gibi potansiyel düşman yaratma kaynağı Smallville'dekine benzese de bağlantı kurması iyiydi. Zamanla daha iyi bir şey çıkacağını umuyorum.
   Bu arada Oliver'ın kısa konukluğu da güzeldi. Yakında Felicity de Central City'e gelir diye düşünüyorum.
   Son olarak Barry'nin güçlerini test ettiği hava üssü Hal Jordan'ın da çalıştığı Ferris şirketine ait... Acaba???

dean

Alıntı yapılan: rumar80 - 28 Haziran, 2014, 08:52:54
   Son olarak Barry'nin güçlerini test ettiği hava üssü Hal Jordan'ın da çalıştığı Ferris şirketine ait... Acaba???

Ferris Air, Arrow'da da görülmüştü, şimdi de Flash'ta görüldü ciddi ciddi Hal Jordan'ın ileride çıkacağını düşünüyorum. Çizgi romanlardaki Green Lantern, Flash ilişkisini düşünürsek güzel de olur. Bölümün sonunda çıkan gazetedeki Wayne şirketi adı da heyecan yaptırdı. Bakalım güzel başladı. Güzel devam etsin.

Ras Al Ghul

Olası Spoiler
*Reverse flash eddie twane
*Flash e yardım eden çocuk Vibe olacak

dean

The Flash dizisinde Firestorm'u da göreceğiz. Karakteri Robbie Amell canlandıracak.

Harun Ça

Robbie Amell, Ronnie Raymond (aka Firestorm) olarak diziye katılmış.

Robbie'yi Tomorrow People dan tanıyoruz ve Stephen Amell (Arrow)'ın kuzeni.

Ras Al Ghul

dean

Prison Break'ten tanıdığımız Wentworth Miller, The Flash'a Leonard Snart/Captain Cold olarak katılmış.

Ras Al Ghul

Rogues toparlanacak bence

rumar80

Dördüncü bölümde karşımıza çıkacakmış.

dean

4. bölümde aynı zamanda Arrow'dan Felicity'de Flash'a konuk olacakmış.

Harun Ça

Ras Al Ghul

Plastique flash sezon 1 de olacakmış