The Flash Tv Series

Başlatan dean, 02 Ocak, 2014, 19:50:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

bende flash 2 yi ve Gotham yeni bölümü de az önce izledim

dean

Dizi tam sezon onayını kaptı.

Ahmet Oktay

Normaldir, bence çok iyi gidiyor. Açıkçası beklentimin üstünde şimdiye kadar.

tommikser

3. bölümü şimdi izledim oldukça iyiydi :D

Berkdinho

Çizgi roman dizilerinin bu haftaki bölümlerini baya beğendim ben. Gotham'ın dünkü bölümü bence en iyi Gotham bölümüydü. Keza Agents of SHIELD ve The Flash da. Umarım Arrow'un bu haftaki bölümü de güzel olur da -geçen haftaki bölüm bayağı ağırdı bence- altın bir hafta olur diziler açısından.
   SPOİLER   SPOİLER   SPOİLER
   Neyse Flash'a döneyim. Kahramanımız işine biraz daha alışırken sonunda birinin pohpohlamasına gerek kalmadan birini alt edebildi. Harrison Wells gizemini artırmaya devam etti. Meğer adam kazadan önce de gelecekle bağlantılıymış. Ben kaza sırasında geleceğe gidip geldiğini düşünmüştüm. Bu düşüncemi çürüttüler sağ olsunlar. Eğer zaman atlaması yapmazlarsa 10. sezon gibi (Evet uzun vadeli düşünüyorum  ;D )Barry'i öldürecekler gibi görünüyor. Bu doktor da şu an için kaderini gerçekleştirmesi amacıyla onu kollayan bir koruyucu melek gibi. En ufak bir tehditle bile ilgileniyor(bkz. 2. bölümün son sahnesi).Wally West ne zaman diziye katılacak acaba ben onu merak ediyorum. Barry ölünce diziyi bitirmezlerse Wally'nin kostümü devralması gerekecektir. O zamana kadar da Flash'ın yardımcısı olarak yanında yer alır herhalde. Arrow'da Roy Harper ilk sezonda görünmüştü. Wally West de yakında eklenecektir diye tahmin ediyorum.
   Önümüzdeki bölüm Michael Sco- pardon Captain Cold geliyor diziye  ;) . Rogue'ler toplanıyor yavaş yavaş. Sezon finali hepsinin toplanıp Flash'a saldıracaklarını düşünüyorum. İnşallah dizi temposunu korumaya devam eder. Takibe devam!
The Right Man When Things Go Wrong

dean

Ahmet Oktay

"Geri geri ne kadar hızlı koşabildiğimi görmek ister misiniz ?" :D Güzel bir bölümdü yine, ilk ciddi düşman bu bölümde karşımıza çıktı desem yanlış olmaz sanırım.

tommikser

Bu bölüm temponun arttığı ve Flash karakterinin daha da oturmaya başladığı bir bölüm olmuş.Flash'ın kom,k karekterini iyi yansıtıyorlar.Ben oldukça beğenerek izliyorum.

lampard

01x09 güzel bölüm olmuş. İşler bayağı karıştı.

SPOİLER:

Bence biri Dr Wells diğeri Eddie Thawne iki tane Reverse Flash var. Barry'nin dövüştüğü ve annesini öldüren başka bir zamandan gelen Thawne.

Harun Ça

Son bölümle çizgi romanı okumamışlar için-ben de dahil- kafalar iyice karıştı. 50-60 yıllık bir sürü yazarın elinden çıkmış hikayeler, New 52 ile yenilenmiş olsada onada tırt diyorlar şöyle kafa karışıklığını giderebileceğimiz hangi seriyi okuyabiliriz.

dean

Alıntı yapılan: Mic-Har - 11 Aralık, 2014, 11:36:51
Son bölümle çizgi romanı okumamışlar için-ben de dahil- kafalar iyice karıştı. 50-60 yıllık bir sürü yazarın elinden çıkmış hikayeler, New 52 ile yenilenmiş olsada onada tırt diyorlar şöyle kafa karışıklığını giderebileceğimiz hangi seriyi okuyabiliriz.

Dizi ve ya filmleri spesifik hiç bir seri açıklayamaz lakin Geoff Johns'un yazarlık yapmaya başladıktan sonraki sayılar The Flash karakterini anlamaya yardımcı olacaktır diye düşünüyorum. Aşağı bir link atıyorum. İstersen ona bir göz at. Belki biraz fikir verir. Orada ki ciltler ve tabi sonrasında New 52.

https://www.goodreads.com/series/96617-the-flash-by-geoff-johns

Chuck

Arrow ve Flash'ın 7. bölümlerini izledim. 8. bölüm crossover ya yorumlara baktığımda kimisi konu önce Flash'ta başlıyor Arrow'da bitiyor diyor kimiside tam tersini söylüyor. Önce hangisini izlemeleyim?
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

dean

Alıntı yapılan: Neco - 11 Aralık, 2014, 12:28:00
Arrow ve Flash'ın 7. bölümlerini izledim. 8. bölüm crossover ya yorumlara baktığımda kimisi konu önce Flash'ta başlıyor Arrow'da bitiyor diyor kimiside tam tersini söylüyor. Önce hangisini izlemeleyim?

Önce The Flash sonra Arrow.

Ahmet Oktay

The Flash'ın 9. bölümünü de az önce izledim ve güncele yetiştim yeniden. Bu bölümde Dr. Wells'le ilgili bir tahminim doğru çıktı.

Utku Gürsoy