The Flash Tv Series

Başlatan dean, 02 Ocak, 2014, 19:50:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

o kadar dizi seyredersek bazı diziler arada öteleniyor Flash da nerde kalmıştım diye araştırken eski bölümlerinden bazılarını tekrar izlemek zorunda kaldım ve nihayet 7. bölümde kaldığımı anladım ve şimdiye kadar ki en iyi bölüm buydu.Olaylar 2 tarafda gelişiyor heyecan dorukta

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: doktor1881 - 14 Ocak, 2015, 19:53:50
o kadar dizi seyredersek bazı diziler arada öteleniyor Flash da nerde kalmıştım diye araştırken eski bölümlerinden bazılarını tekrar izlemek zorunda kaldım ve nihayet 7. bölümde kaldığımı anladım ve şimdiye kadar ki en iyi bölüm buydu.Olaylar 2 tarafda gelişiyor heyecan dorukta

Ben böyle bir durum yaşamamak için bir belgeye kaydediyorum, hangi dizinin en son kaçıncı bölümünü izledim diye :) Siz benden çok dizi takip ediyorsunuz, bence sizde böyle bir belgeye kaydedin neyi ne kadar izlediğinizi. Bir süre sonra çok fena karışıyor herşey. Aynı durumu bende Kuroko's Basketball animesinde yaşadım ve en baştan başlayacağım.

doktor1881

The Flash dizisinde Barry'in çocukluğunda gördüğü ve geçtiğimiz günlerde tekrar Joe West için harekete geçen Reverse Flash, Flash'ın en önemli düşmanı olarak tanınır. Reverse Flash ya da Profesör Zoom'ın gerçek ismi Eobard (Eddie) Thawne olup 25.yy'da yaşayan birisidir. Profesör Zoom Flash ile tanışmayı çok istemesine rağmen bunu başaramamış olmanın verdiği rahatsızlık ile bir gün içinde Flash kostümü yer alan zaman kapsülüne ulaşır.

Thawne, bu müthiş hız kaynağı olan Flash'dan kendisine süper bir hız kazandırabileceğine inanırken isteğini elde ettiğinde yeni hedefi Flash'ı yok etmek olacaktır. Zamanda geçmişe giden Thawne, Wally West, saldırarak Barry'nin annesini öldürür. Fakat Barry'yi öldürmemesinin bir sebebi vardır. Thawne, Barry'nin hız kaynağını üretmeye devam edemez ise Ters Flash onu negatif hız kaynağına çeviremeyecek ve dolayısıyla güçlerini yitirecekti

doktor1881

10.bölüm internette ve bomba gibi. Güzel bir sürprizde var .Prison Break'daki kardeşler burda yine ikili .Ama bu sefer kötü  cenahtalar .Bu arada daha önce karşılamışlar .Herhalde o bölüm dizide işlenmedi ,yoksa ben mi atladım (Snart'la karşılaşma)

Ahmet Oktay

Dizi noel tatilinden iyi döndü. Bölümde iyi yerde bitti, şimdi 1 hafta bekle bekleyebilirsen ;D

Ahmet Oktay

11. bölümde birçok flashback var, geçmişle ilgili çok şey var. Cisco'nun STAR Labs'e ilk gelişini de görüyoruz bu bölümde.

doktor1881

11.bölümde cisconun halef-selef ilişkisi güzel anlatılıyor Bu arada profesöre gittikçe gıcık olmaya başlıyoruz ;D

Ahmet Oktay

12. bölümdeki kötümüz ışınlanabilen bir kadın, Flash'ın işi bu kez zor. Ayrıca Barry ve Caitlin iş dışında da hayatları olduğunu ve sürekli tek bir kişiyi düşünerek hayatlarını yaşayamadıklarını düşünür ve bir değişiklik olsun diyerek bir karaoke bara giderler. Caitlin'in sarhoş olduğu sahneler çok iyiydi bence. Ayrıca bölümü izleyince şu soru geliyor akıllara "gerçekten seviyorsan, ne kadar unutabilirsin ?"

doktor1881

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 04 Şubat, 2015, 15:02:20
12. bölümdeki kötümüz ışınlanabilen bir kadın, Flash'ın işi bu kez zor. Ayrıca Barry ve Caitlin iş dışında da hayatları olduğunu ve sürekli tek bir kişiyi düşünerek hayatlarını yaşayamadıklarını düşünür ve bir değişiklik olsun diyerek bir karaoke bara giderler. Caitlin'in sarhoş olduğunu sahneler çok iyiydi bence. Ayrıca bölümü izleyince şu soru geliyor akıllara "gerçekten seviyorsan, ne kadar unutabilirsin ?"
Ahmet yine hızlısın ben şimdi izleyeceğim ;D

Pulluk

Keşke Barry ve Caitlin yakınlaşsalar, ne güzel olur...
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: doktor1881 - 04 Şubat, 2015, 17:49:43
Ahmet yine hızlısın ben şimdi izleyeceğim ;D

En hızlısı olmasam da hızlıyım bin şükür ;D

Alıntı yapılan: BulentT - 04 Şubat, 2015, 22:06:43

Bende aynı düşüncedeyim, ilerleyen bölümlerde olabilir gibi bir his var içimde ama bakalım :)

doktor1881

Alıntı yapılan: BulentT - 04 Şubat, 2015, 22:06:43
Her ikiside birbirini hakediyorlar ve çok yakışıyorlar Barry uyan artık aç gözlerini seni istemeyeni sen de isteme daha güzeli yakınlarında ;D ;D ;D

tommikser

Son bölüm oldukça güzeldi.Flash gittikçe daha güzelleşiyor.Bence de ikisi yakışıyor keşke olsa.

doktor1881

Çok güzel bir bölümdü Seyrederken insanı tatlı bir tebessüm sarıyor Notu:10/10  Ayrıca 13. bölüm için başlangıç yaptılar King-kong mu geliyor acaba

rumar80

Alıntı yapılan: doktor1881 - 05 Şubat, 2015, 14:59:33
Çok güzel bir bölümdü Seyrederken insanı tatlı bir tebessüm sarıyor Notu:10/10  Ayrıca 13. bölüm için başlangıç yaptılar King-kong mu geliyor acaba

o karakterin adı Gorilla Grood.  kendisi Flash'in eski dusmanlarindandir