The Flash Tv Series

Başlatan dean, 02 Ocak, 2014, 19:50:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Zoom titretti resmen. Cok iyi iş çıkartmışlar. Böyle devam etsinler.

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Caped Crusader

6.bölümde Zoom'u diziye sağlam yerleştirdiler.Kostüm tasarımı da beğendim.Bölüm sonlara doğru tavan yaptı.Bu sezonun şimdilik en iyi bölümü.7.bölümde Grodd gelecek ve efektler fragmanda baya iyi görünüyor.Yalnız Jay Garrick'i çok kenarda tutmamaları lazım.Hatta birkaç bölüm Barry'nin yerine onu izlesek iyi olurdu.Bu arada Arrow üzerinden Earth 2'de Flashpoint Batman göndermesi hoş olmuş.

dean

Zoom'un gelişinden sonra bölüm için söylenecek bi'şey yok. Oldukça başarılıydı. Lakin Zoom gelene kadar bu bölüm benim içimi baydı. Flash dizisi için bile son derece Light ve sulu bir bölümdü. Zoom geldikten sonra sanki başka diziye geçtik. Zaten izlerken koltukta oturma şeklim değişti, televizyonun sesini felan açtım, şöyle bir üstümü başımı düzelttim. Ama dediğim gibi Zoom gelene kadar ki hava Zoom'un gelişinn etkisini azalttı bence. Tüm bölüm dark tonda devam edip zirveye Zoom'un gelişi ile çıksa bence The Flash'ın şu ana ladar ki en iyi bölümü olurdu.

Agamotto

Zoom'un geldiği son 15 dakika gerçekten efsaneydi. Tartışmasız dizinin en iyi bölümlerinden biriydi.

Chuck

Bu bölümde enkaz haline gelen Flash'ın toparlanmasıyla geçti. Yeniden Wells'li bir takım oluşuyor. Hawkgirl'de ufaktan ufaktan hikayeye dahil oluyor.

Spoiler

Bir de Grood gittiği yere uyum sağlayacak mı yoksa orayı ele geçirip intikam için Central City'e mi dönecek?
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Caped Crusader

7.bölüm tam bir iyileşme bölümüydü.Grood'ı görmek iyi oldu ama daha iyi bir bölümle karşımıza gelebilirdi.The Flash bu bölümle beraber 2 haftalık araya giriyor.Arrow ile Agents of S.H.I.E.L.D 'de giriyor tabii.Bir yandan iyi oldu 20 Kasım'da çıkacak Jessica Jones ile The Man in the High Castle için boşluk olacak  :)

doktor1881

Bölüm:2/7 (Güncel) Arkadaşların dediği gibi bölümde Flash'ın nekahat(iyileşme) dönemi ve Grodd'la mücadele ile geçti
Grodd-Caitlin ilişkisi bana King Kong filmini anımsatıyor
Barry kız arkadaşına gerçeği açıkla artık Zaten 1 ton insan Flash olduğunu biliyor

Bölüm Notu:7.5/10

Animvader

İyi ki Doug Moench, Bane'e Batman'in belini kırdırdı aynı olayı kullananlar kervanına Flash da katıldı, tabii hızlı iyileşme gücü sayesinde daha çabuk atlattı.

Beni en çok bölüm sonu heyecanlandırdı, bu bütçedeki bir dizi için Gorilla City'i görünce dibim düştü diyebilirim.İleride büyük ihtimalle Grodd'un bu şehri ele geçirip, ordu toplayıp dünyamızı işgale geldiğini göreceğiz.

rumar80

SPOILER

Injustice 2'de Superman de aynı hareketi tekrarlıyor Batman'e

Nightrain

Yavan bir bölümdü. Grodd olmasa çöp diyebileceğimiz bir bölüm hatta. Zoom'un olduğu bölümde çıtayı o kadar yükseğe çıkarttılar ki, bundan sonraki bölümlerin o kadar etkili olacağını sanmıyorum.

Bu arada Grodd'un efektler bayağı iyiydi. Hatta ilk sezondan bile daha iyiydi.

SPOILER

Grodd 3.sezonda kendi ordusuyla dönüş yapacak büyük ihtimalle.

SPOILER
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

maeglin

Film tadında bir bölüm yayınlandı, hatta ilk yarısını izleyip, ikinci yarısı için Arrow'u beklemek gerekiyor. Crossover'ı da aştılar :)

doktor1881

Bölüm:2/8 (Güncel) En az Zoom'lu bölüm kadar güzel .
Jenerikten bile belli olan Arrow'lu bir bölümdü (Flash yazısının içinden geçen ok)
Arrow'u 1. sezon sonunda bırakmıştım o zamandan beri köprünün altından çok sular akmış anlaşılan ::)
Yalnız bölüm haftaya sarkıyor arkadaşlar

Bölüm Notu:10/10

Animvader

Alıntı yapılan: doktor1881 - 02 Aralık, 2015, 21:03:51
Bölüm:2/8 (Güncel) En az Zoom'lu bölüm kadar güzel .
Jenerikten bile belli olan Arrow'lu bir bölümdü (Flash yazısının içinden geçen ok)
Arrow'u 1. sezon sonunda bırakmıştım o zamandan beri köprünün altından çok sular akmış anlaşılan ::)
Yalnız bölüm haftaya sarkıyor arkadaşlar

Bölüm Notu:10/10

Hocam haftaya sarkmıyor, yarın çıkacak Arrow bölümünde olacak devamı.Zaten haftaya sezon arası yapacak iki dizi de, bu bölümler de sezon arasında Ocak'ta başlayacak Legends of Tomorrow dizisininin pilot bölümü gibi, Flash için yapılanın aynısı.

doktor1881

Alıntı yapılan: Animvader - 02 Aralık, 2015, 21:52:07
Hocam haftaya sarkmıyor, yarın çıkacak Arrow bölümünde olacak devamı.Zaten haftaya sezon arası yapacak iki dizi de, bu bölümler de sezon arasında Ocak'ta başlayacak Legends of Tomorrow dizisininin pilot bölümü gibi, Flash için yapılanın aynısı.
Animvader arkadaşıma teşekkür ederim.O zaman Arrow'un o bölümünü izlemek lazım

dean

New 52 öncesi Wally West;

New 52 sonrası Wally West;

Dizi Wally West;