Ana Menü

Vefat Haberleri

Başlatan hennessy, 08 Şubat, 2017, 09:31:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Allah rahmet eylesin.
Darkwood Sakinleri..

Mister NO

Çocukluk yıllarımızın kahramanları Zagor, Mister No, Alaska, Jeriko, Judas, Tom Braks, Kızılmaske, Mandrake, Gordon hepsinin kapağında bu amblem vardı.

Yine James Bond, Mayk Hammer ve Sas bu amblem altında yayınlandılar.

M. Sezen Yalçıner, bu kitaplarla hepimizin hayatına dokunan insanlardan biriydi.

Sultanahmet'deki yerlerine gitmiştim henüz hayatın siyah beyaz olduğu yıllarda. Raflarda bulunan bir sürü çizgi roman ile ayrı bir dünya idi.

Elime ne zaman bir Tay Yayını alsam künyede adını görüp kendisini hatırlayacağım.

eysude

Mekânı cennet olsun, giderken çocukluğumuzdan bir parçayı da beraberinde götürdüğünü söyleyebilirim. Hayatımda ilk okuduğum çizgi romanlardan olan Bonanza'yı her elime alışta onu animsayacagim. Ruhu şâd olsun...

Pulluk

Allah rahmet eylesin  :'(
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

sultanhisar

ALLAH rahmet eylesin... mekânı cennet olsun...

aa

Allah Rahmet Eylesin gençliğimiz tamamen onu yayınlarını okumakla geçti..
Esse Gesse Hayranı...

s.b

Allah cc rahmet eylesin. Onun sayesinde çok keyifli bir çocukluk yaşadık.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

dayıcomics

allah rahmet eylesin.

seastar1000

Bugun Sözcü gazetesi internet sitesinde merhum ile ilgili güzel bir tanıtım https://www.sozcu.com.tr/hayatim/kultur-sanat-haberleri/yayincilik-dunyasinin-aci-kaybi/

AU4

Allah rahmet eylesin. Sayesinde çocukluğumuzda çok güzel şeyler okuduk. Bende çizgi roman sevgisi Tay Yayınları sayesinde başlamıştır. O günlerin tadı başkaydı.

Mrtekin

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.

Tay Yayınlarının ambleminin hala çok güzel olduğunu düşünen bir tek ben miyim acaba?
They drew first blood...

memospinoz

Alıntı yapılan: Mrtekin - 06 Ocak, 2020, 10:21:29
Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.

Tay Yayınlarının ambleminin hala çok güzel olduğunu düşünen bir tek ben miyim acaba?

Siyasi parti amblemi ile otomobil markası amblemi kırması.   ::) ;D

yunusmeyra

çizgi roman sevdalılarının başı sağolsun... Sezen Yalçıner'in yayımladığı çizgi romanların hayranları olarak gönüllerimizdeki yeri başkaydı; hiç tanışmadık, ama ismi çizgi romanların künyeleri ile çocukluk yaşlarımızdan itibaren hafımıza kazındı, galiba en çok da gönlümüze...

not: Sezen Yalçıner'i hatırlayacağımız ayrı bir başlık açıp yazacağız
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

Pulluk

Babamla aynı yaştalardı ve 1 gün sonra da babamı kaybettik maalesef. Her ikisine de Allah rahmet eylesin, mekanlarını cennet kılsın...
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!