Batman Rebirth - JBC Yayıncılık

Başlatan dean, 05 Ocak, 2018, 20:19:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Jedmau

Alıntı yapılan: hennessy - 18 Ocak, 2018, 21:04:37

Not : Bundan sonra hiç bir sitede yazı yazmayacağım. Yazık hakketten çok yazık.

hanac

;D ;D ;D

Ertan iyi yakalamışsın.

Ama yazalım, konuşalım, Hennessy'nin Batman sevgisi üstün gelmiş diyelim.

Zaten şurada yazan kaç kişiyiz.

Jedmau

Alıntı yapılan: hanac - 01 Şubat, 2019, 08:40:12
;D ;D ;D

Ertan iyi yakalamışsın.

Ama yazalım, konuşalım, Hennessy'nin Batman sevgisi üstün gelmiş diyelim.

Zaten şurada yazan kaç kişiyiz.

Dostum Selam,

Üstteki mesajın amacının veya içeriğinin şahsın Batman sevgisi ile alakası olduğunu düşünmüyorum.

Ülkemizde hangi Rebirth yayımcısı hızlı? Herhangi bir üçüncü cilt yayınlandı mı? Şahıs, Rebirth'de sadece Batman mi okuyor da fikrini bu başlıkta dile getiriyor? Siz buradaki niyeti, şahsi yaklaşımı görmüyor musunuz?

Hala ilgili tartışma başlığı altta duruyor, böyle bir geçmiş varken, daha önce pek çok kez uyarıldığı halde bu yapılanı Batman Sevgisi ne falan bağlamak abes kaçıyor.

Şahsa, bizimle alakalı olumlu olumsuz yazma dedim, yukarıdaki mesajı yazdı. Şimdi de bu. Bu işleri bu şekilde hoş görmeye devam ederseniz başkalarınında sevgisi kabarır, ilişki durumları ' its complicated ' olur.

Saygılar & Sevgiler

rumar80

Rebirth serilerinin ilk sayıları çıkalı yaklaşık 6 ay olmuşken bir ya da ikisinde ikinci ciltler ortaya cikmaya başlamış iken tek bir yayinevinin serileri yavaş bastığını söylemek haksızlık olur. Gönül hizli hızlı ciltler çıksın istiyor ama iki sorun var kanaatimce :
  İlki doğal olarak hepimizin bildiği ekonomik sıkıntılar, ikincisi de her ay ya da iki ayda bir ciltler basılsa yıl sonunda basılacak cilt kalmaması.
    Gönül çocukluğumuzda olduğu gibi düzenli çıkacak seriler ister ama fumettilerin en babası Tex Bike ne durumda biliyoruz.  Sadece Zagor ve Dylan okurları şanslı.
    Bu nedenle bence biraz daha hoş görü ve sabır hepimize iyi gelecek.

İdrava

Valla bu aralar en hızlı yayınevi jbc. Üstelik kitaplar o kadar kaliteli basılıyorki. Bu yüzden the button ön siparişini heyecanla bekliyorum. Darısı diğer yayınevlerininde başına diyip teşellürlerimi sunuyorum😀

hennessy

Ne yapıp yapmayacağına kimse karar veremez fikrim geçerli kimki beni uyaracak

Şahıs der iken haddini bil Ertan bey
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Jedmau

Alıntı yapılan: hennessy - 01 Şubat, 2019, 20:37:16
Ne yapıp yapmayacağına kimse karar veremez fikrim geçerli kimki beni uyaracak

Şahıs der iken haddini bil Ertan bey

Öyle kafana göre ağzım var diye konuşamazsın, iftira atamazsın. Bana ve Yayınevime garezin var diye alttan alttan iğneleme yapamazsın. Eğer senin ne yapacağına karışılmasını istemiyorsan karşı tarafa zarar verecek art niyetli hareketler yapmayacaksın. O yüzden kendine gel hemen. Yine başladın nifak tohumları atmaya. Şu yazdığın yazının bile zamanlaması senin niyetini ele veriyor. JBC bir sürü yayın çıkarmak üzere ve nedense 1 senedir bu konulara yazmayan, JBC başlıklarına katılım göstermeyen şahıs dün mesaj yazmaya başlıyor. Attığı mesajın anafikirde JBC nin Rebirth yavaşlığı. Diğer herkes muazzam hızlı , biz yavaşız değil mi ?Ayrıca,  Kaldı ki bir daha yazmayacağım diyen sensin , lafını yiyen de sensin.

Sen bana had bildirecek kapasitede değilsin, benim için sadece bir şahıssın, Şahıs birey demektir, aç sözlüğe bak hakaret değildir.

Jedmau

Alıntı yapılan: İdrava - 01 Şubat, 2019, 20:19:47
Valla bu aralar en hızlı yayınevi jbc. Üstelik kitaplar o kadar kaliteli basılıyorki. Bu yüzden the button ön siparişini heyecanla bekliyorum. Darısı diğer yayınevlerininde başına diyip teşellürlerimi sunuyorum😀

Çok biriktirdik ondan hızlı gözüküyoruz, önemli olan bundan sonrası. Güzel sözlerin için teşekkür ederim.

hennessy

Evet ben çok art niyetli biriyim şükür gocunacak bişim yok, ayrıca beni bilen bilir

Aklımın ucundan bile o olay geçti ise........

Düşüncemi yazdım Ertan bey

Sen nasıl anlarsan anla Ertan bey

Size mi soracağım fikrimi değiştirirsem Ertan bey
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Jedmau

:)

Bu arada Canavar Adamların Gecesi daha önce farklı şekilde ele alınmış sanırım, ben okumadım. Okuyan var mı ? Mesela Rıza abi ?

worldman

Ertan bey çıkardığınız bu kaliteli yayınlar için teşekkür ederim. Son zamanlarda piyasadaki sıkıntılar nedeni ile tüm yayınevlerinde bir yavaşlama sözkonusu. Sabırla yayınlarınızı beklemeye devam edeceğim kendi adıma. Burada bizlere cevap verip güzel katkılarınız için de ayrıca teşekkür ederim. Malum dilimize pelesenk olmuş o soruyu da sorayım. Kara ayna için ümit var mıdır?

rumar80

Alıntı yapılan: Jedmau - 01 Şubat, 2019, 21:11:55

Bu arada Canavar Adamların Gecesi daha önce farklı şekilde ele alınmış sanırım, ben okumadım. Okuyan var mı ? Mesela Rıza abi ?

Maalesef okumadığım gibi böyle bir şeyden haberim yoktu.

dean

Alıntı yapılan: Jedmau - 01 Şubat, 2019, 21:11:55

Alıntı yapılan: rumar80 - 01 Şubat, 2019, 21:49:33

Maalesef okumadığım gibi böyle bir şeyden haberim yoktu.

Batman: Prey olması lazım. Bende okumadım ama spoiler olmadan diyeceğim tek şey; bir karakter iki macerada da benzer bir şey yapıyor.

Jedmau

Alıntı yapılan: worldman - 01 Şubat, 2019, 21:29:36
Ertan bey çıkardığınız bu kaliteli yayınlar için teşekkür ederim. Son zamanlarda piyasadaki sıkıntılar nedeni ile tüm yayınevlerinde bir yavaşlama sözkonusu. Sabırla yayınlarınızı beklemeye devam edeceğim kendi adıma. Burada bizlere cevap verip güzel katkılarınız için de ayrıca teşekkür ederim. Malum dilimize pelesenk olmuş o soruyu da sorayım. Kara ayna için ümit var mıdır?

Asıl ben teşekkür ederim, evet bu sene ne olursa olsun basacağız. Fiyat konusunda kızmayın yeter :D 304 sayfa çünkü :)

Jedmau