2020 Şubat - Çizgi roman listesi

Başlatan afu, 06 Şubat, 2020, 14:52:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kırkambar

Adam Wild 3 ve 4 neden nadir kitap dışında yok. Nereden alıyoruz?

Mrtekin

Alıntı yapılan: pardus88 - 12 Şubat, 2020, 16:56:22
zagor maxi 31 tex renkli 7 kitap sitelerine  dağıtıma verilecek mi yoksa onlarda kapalı devre mi oldu arkadaşlar  bilgisi olan varmı

Bazen sistemlere geç düşebiliyor. Tex ve Zagor'un kapalı devreye düşmesi bence olası değil.
They drew first blood...

Mrtekin

Alıntı yapılan: kırkambar - 12 Şubat, 2020, 17:41:15
Adam Wild 3 ve 4 neden nadir kitap dışında yok. Nereden alıyoruz?

Adam Wild kapalı devre diye biliyorum. Ancak, çizgi roman dükkanlarından veya Nadir'den alabilirsiniz.
They drew first blood...

labirent

Zagor Maxi ve Renkli Teks 'i oda kitap stoklarına göndermelerini Çizgili düşler yayınevinden biran önce rica ediyorum.. Birikmiş kitaplarım var, bu 2 kitabı eklemeden almak istemiyorum.

caretta

Bu ay yayınlanan "Adam Wild, Lukas, Hikayeler ve Brendon" 2019'dan kalma; telifleri alınmış son sayılar sanırım.
Çizgidüşler nickli üyemiz bu durumu daha önce belirtmişti. Yine de sorayım: Çizgidüşler Yayınevi 2020'de bu serilere devam etmeyecek; sadece Teks ve Zagor yayınlayacak. Nitekim Renkli Teks 7 ve Maksi Zagor 19 bu duruma işaret ediyor. Bu serilerden 2020'de yeni sayılar çıkacak herhalde. Peki Teks Magazin? Teks Willer yeni dizisi, Maksi Teks, Special Tekslerde durum ne? Aynı şekilde renkli Zagor, maksi, Origin yayın programında var mı? Biraz daha bilgi verilmesinin bir sakıncası olmaz değil mi?

çizgidüşler

Alıntı yapılan: labirent - 14 Şubat, 2020, 09:50:45
Zagor Maxi ve Renkli Teks 'i oda kitap stoklarına göndermelerini Çizgili düşler yayınevinden biran önce rica ediyorum.. Birikmiş kitaplarım var, bu 2 kitabı eklemeden almak istemiyorum.

Sayın Labirent,

Yayınlarımız matbaadan elimize ulaşır ulaşmaz çalıştığımız tüm kurumlara tanıtım maillerini atıyoruz. Fakat talebi olmadığı sürece hiçbir şirkete kitap gönderme şeklinde bir çalışma şeklimiz yok. 
Gelen talepler de en fazla 48 saat içinde ellerine geçmiş olacak şekilde gönderiliyor.
Kısaca; kitap çıktıktan 48 saat sonrasından itibaren herhangi bir satış noktasının stoklarında ürünlerimiz yoksa (bunlar baskısı tükenen ürünler olmadığı sürece) sebep bizden kaynaklı değildir, henüz sipariş geçilmediği için olabilir.
Kaldı ki, Oda Kitap bizim birinci elden ürün gönderdiğimiz bir satış noktası değil. Büyük ihtimalle Prefix gibi bir dağıtım şirketinden tedarik yapıyorlar.
Yaşadığınız aksaklık için üzgünüm, ama yayınevi olarak elimizden gelen bir şey yok ne yazık ki.

çizgidüşler

Alıntı yapılan: caretta - 14 Şubat, 2020, 10:58:59
Bu ay yayınlanan "Adam Wild, Lukas, Hikayeler ve Brendon" 2019'dan kalma; telifleri alınmış son sayılar sanırım.
Çizgidüşler nickli üyemiz bu durumu daha önce belirtmişti. Yine de sorayım: Çizgidüşler Yayınevi 2020'de bu serilere devam etmeyecek; sadece Teks ve Zagor yayınlayacak. Nitekim Renkli Teks 7 ve Maksi Zagor 19 bu duruma işaret ediyor. Bu serilerden 2020'de yeni sayılar çıkacak herhalde. Peki Teks Magazin? Teks Willer yeni dizisi, Maksi Teks, Special Tekslerde durum ne? Aynı şekilde renkli Zagor, maksi, Origin yayın programında var mı? Biraz daha bilgi verilmesinin bir sakıncası olmaz değil mi?

Sayın Caretta,

Tex ve Zagor serileri yayınlarına eskisi gibi devam edecek, 2020 sözleşmesini yaptık.
Diğer tüm seriler içinse; daha önce belirttiğim gibi bastığımız son sayıların satış durumuna bakıp ona göre ilerleyeceğiz, şu an kesinleşmiş hiçbir şey yok.
Bahsettiğiniz serilerden Zagor Origins (telifi bizde değil, telifini almadık) dışındakiler 2020 planımızda mecvut.
Toplamda 5 Zagor ve 17 Tex cildi alındı 2020 için ve piyasa şartlarına ve yayın hızımıza göre yazın gerekirse ek telif sözleşmesi yapılabilir.
Alınan yeni teliflere Tex Willer serisi de dahil. Bu seriyi de bu sene içinde başlatıyoruz, ama tam tarih belli değil ne yazık ki.

İyi Günler...

Bilal ceylan

Tex willer serisini sabırsızlıkla bekliyorum çizgi düşlerden yeni sürprizler de bekleyebilirmiyiz mesela amerikanlarda yeni bir wolverin serisi gibi

caretta

Alıntı yapılan: çizgidüşler - 14 Şubat, 2020, 14:30:53
Sayın Caretta,

Tex ve Zagor serileri yayınlarına eskisi gibi devam edecek, 2020 sözleşmesini yaptık.
Diğer tüm seriler içinse; daha önce belirttiğim gibi bastığımız son sayıların satış durumuna bakıp ona göre ilerleyeceğiz, şu an kesinleşmiş hiçbir şey yok.
Bahsettiğiniz serilerden Zagor Origins (telifi bizde değil, telifini almadık) dışındakiler 2020 planımızda mecvut.
Toplamda 5 Zagor ve 17 Tex cildi alındı 2020 için ve piyasa şartlarına ve yayın hızımıza göre yazın gerekirse ek telif sözleşmesi yapılabilir.
Alınan yeni teliflere Tex Willer serisi de dahil. Bu seriyi de bu sene içinde başlatıyoruz, ama tam tarih belli değil ne yazık ki.

İyi Günler...
Teşekkürler sayın Çizgidüşler.Eski bir fumettici olarak yayınlayacağız Teks ve Zagorlara çok sevindim.Ayrıca satışları fazla olmayan bu yayınları elinizi taşın altına koyarak yayınlamaya devam edeceğiz için de şükranlarımı sunuyorum.

hanac

Alıntı yapılan: çizgidüşler - 14 Şubat, 2020, 14:07:49
Yayınlarımız matbaadan elimize ulaşır ulaşmaz çalıştığımız tüm kurumlara tanıtım maillerini atıyoruz.

Sn. Çizgidüşler

Forum olarak bizde tanıtım maili alabilir miyiz ?  :) Şimdiden teşekkürler.

admin@altinmadalyon.com

ferzan

Alıntı yapılan: hanac - 14 Şubat, 2020, 20:07:03
Sn. Çizgidüşler

Forum olarak bizde tanıtım maili alabilir miyiz ?  :) Şimdiden teşekkürler.

admin@altinmadalyon.com

Katılıyorum, bir sakıncası yoksa her yeni yayınınız satışa çıkmaya hazır olduğu anda foruma da bir mail gönderirseniz kendi adıma çok sevinirim. Çizgi Düşler 'in pek çok yayınını alan biri olarak yeni çıkanları Nadirkitap 'taki sahaflardan öğrenmek biraz can sıkıcı oluyor benim için. Sosyal medya hesaplarınız da her yeni yayında hemen güncellenmediği için, ben kapalı devre fumettilerin ya da yeni sayıların çıktığını Nadir 'deki birkaç sahaf kendi sayfasına ekleyince ancak öğrenebiliyorum ki Özer Sahaf 'ın sayfasına bile onlardan birkaç gün sonra ekleniyor. Lütfen çıktığı gibi paylaşın da biz de forumda ilk elden haberdar olalım. Şu sahafın bu sahafın sayfasında görüp de haberdar olmayalım. Yeni yayınların yaygarasını buradan yapabilelim, başkalarından sığıntı gibi öğrenmeyelim. :)
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

Nightrain

Preacher 6 da bu ay çıkacak. Türkçe kapak görselini bulamadım fakat.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

memospinoz

Alıntı yapılan: Nightrain - 14 Şubat, 2020, 20:39:30
Preacher 6 da bu ay çıkacak. Türkçe kapak görselini bulamadım fakat.

Instagramdaki resimden kırparak elde edebilirsin.   ;D

Nightrain

Neyse artık, ön siparişe açarlar yakında. ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

darkwood

Çizgi Düşler'in fumettileri bu ay güzel geldi, yeni yayın döneminde telifi alınan Zagor ve Tex'lerin devam edecek olması da güzel. Diğerleri de umarım çok satar (!) ve telifi alınır.
Darkwood Sakinleri..