2024 Mart - Yeni çıkan çizgi romanlar

Başlatan afu, 02 Mart, 2024, 16:49:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

orhan şafak

Kinowa59

Günaydın değerli dostlar. Sizleri bilmem, amma bu ay çıkan fumetti serilerinin gelmesini beklemek bile sevgili yolu ( kesinlikle eş yolu değil ) beklemek gibi keyifli oluyor. Tex willer özel seri, Tex tutkunlarının yıllardır sabırsızlıkla beklediği bir başyapıt seri olarak en nihayet bizlerle buluşuyor. Lal kitap, bu ekonomik krizde bizlere bu seriyi sunduğu için bir teşekkürü daha hak ediyor. Tex willer No 3 de Tex ve Zagor' un ilk karşılaşmasını okuyacağız. Tex willer No 7 de ise Zagor ve Tex'in bir arada olduğu nefis bir kapakla yayınlanacak müthiş bir macera bizleri bekliyor. Biz Tex tutkunlarının gözlerimiz aydın olsun diyorum.

DAMPYR

Alıntı yapılan: orhan şafak - 15 Mart, 2024, 23:59:18Lal de güzel giydirmiş herkes gibi.
Artık ucuz yayın beklemek hayal oldu yayınları eleyip eleyip ara sıra aldığımızı değil,devamlı seri aldığımızı alacağız bundan sonra, onlarda haklı hiç olmazsa yayınları yarıda kesmek yerine zam koyup devam ediyorlar döviz böyle devam ettiği sürece daha çok zam görürüz...

Animvader

Valla Nathan Never ve Dampyr keşke devam etse ben bu fumetti fiyatlarının iki katına razıyım. Comics işini İngilizceyle bir şekilde hallediyorum ama bu saatten sonra fumetti okumak için İtalyanca öğrenemem  ;D

İlke Kurtlutepe

Marmara Çizgi Avengers Dağıldı, Gizli Savaş, New Avengers cilt 1 ve cilt 2'yi piyasaya sürdü.

afu

Gerekli Şeylerden çıkan Avengers kitapları Marmara Çizgi etiketi ile raflarda yeniden.
Comics kitaplarda eskiler tekrar görücüye çıkarken, Manga tam gaz yeni yayınlarla devam ediyor.

darbove

Alıntı yapılan: afu - 23 Mart, 2024, 13:31:12Gerekli Şeylerden çıkan Avengers kitapları Marmara Çizgi etiketi ile raflarda yeniden.
Comics kitaplarda eskiler tekrar görücüye çıkarken, Manga tam gaz yeni yayınlarla devam ediyor.
Abi ojojojo 3-4 geçen yıl sonlarında çıkmıştı. Sanırım daha yeni bkm gibi yerlerde listelendi.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

hanac

DAMPYR

Fumetti Paylaşımlarına Başlıyorum İşte Bu Ay Çıkan Fumettiler

Konu: Boselli Mauro, Nucci Marco, Gualtieri Giulio Antonio Senarist: Boselli Mauro Sanat: Ghion Marco Renkler: Cozzi Gianmauro Kapak: Dotti Maurizio

Konusu : Utes efsanelerine göre vahşi ve ıssız Uintah dağları kötü ruhların evidir... Uzun zaman önce oradan yalnızca İspanyol fatihler altın aramak için geçmişlerdir... Kanundan kaçarken, Tex, arkadaşı Dusty'nin ona bahsettiği yaşlı kadın kulübesinde güvenli bir sığınak arar. Ancak şiddetli fırtınalar ve çığların ortasında, üç haydut kulübeye sığınmıştır; onların tutsağı olan bir kız ve Uintah'ın eski efsanelerini bilen bir altın arayıcısı... Vakit geçirmek için hayalet hikayeleri...

Konu: Boselli Mauro Senarist: Boselli MauroArt: Brindisi Bruno Kapak: Dotti Maurizio

Konusu : Tex, Rebo'nun hâlâ hayatta olan ve onu temize çıkarabilecek tek suç ortağı John Coffin'i yakalamaya kararlıdır. Ancak kahramanımız, kendisinin ve çetesinin orduya gönderilecek bir silah sevkiyatını çalmasını engellemeye çalışırken, hoş karşılanmayan ve gerçekten beklenmedik bir sürprizle karşılaşır. Artık sadece Coffin çetesi değil, aynı zamanda Fort Bliss'in askerleri ve bölgedeki tüm şerifler de karşısındadır. Texas Rangers'a ne olacak? Silahların çalınmasını soruşturmak üzere gönderilen Dan Bannion ve Buck Barry hangi tarafta olacak?

Konu: Burattini Moreno Senarist: Burattini MorenoÇizimler: Sedioli Gianni, Verni Marco Kapak: Piccinelli Alessandro

Konusu : Bir grup gizemli kukuletalı kişi, Profesör Hellingen'in eski asistanı Quaritch'in liderliğinde toplanırken Tonka, Zagor'u köyüne çağırarak ondan yardım ister. Aslında bazı Mohawklar, geçmişte Akkronialıların üslerini kurduğu Naatani Dağı'nda ortadan kaybolur. Bu sırada Verybad da Baltalı Ruh'a önemli bir haber vermek üzere Darkwood'a gider...

Hikaye: Barbato Paola Senaryo: Barbato Paola Yapıt: Roi Corrado Kapak: Stano Angelo Hikaye ve senaryo: Paola Barbato
Çizimler: Corrado Roi
Kapak: Angelo Stano

Konusu : Birçoğumuz, hayatımızda en az bir kez, sanki aniden görünmez ve soyut hale gelmişiz gibi, başkalarının gözünde var olmama gibi korkunç bir duyguyu deneyimlemişizdir. Dylan Dog ve diğer dört rastgele macera arkadaşı, yavaş yavaş ölmekte olan bir dünyada hayatta kalmanın korkunç deneyimini paylaşırken bulurlar kendilerini, insanların aynı eylemleri hiç durmadan takıntılı bir şekilde tekrarladığı şehrin bir bölgesinde hapsedilmiş durumdalardır. Belki de Dylan istemeden boyutsal bir çatlağı geçmiştir? Ya da belki de dört lanetli ruha Cehennemin en korkunç çemberine, katillere ayrılmış yedinci çembere doğru eşlik ediyordur?

Konu: Mainardi Alessandro Senarist: Mainardi AlessandroArtwork: Sforza Antonio Kapak: Alessandrini Giancarlo

Konusu : Duyarlı, konuşan mekanik bir kafa bir mucizedir. Ancak dahası da var: İnsanlık kadar eski, belki de daha eski, her deyimi ve dili biliyor ve Virgil ve Roger Bacon gibi karakterlerle tanıştığını ve bazı durumlarda onlara yardım ettiğini iddia ediyor. Ama bu onun her zaman doğruyu söylediği anlamına gelmez...

labirent

2 renkli Tex rezalet bir şey olmuş. Bana çok itici geldi. Okumaya elim gitmedi.

YzbVolkan

Alıntı yapılan: labirent - 26 Mart, 2024, 12:49:282 renkli Tex rezalet bir şey olmuş. Bana çok itici geldi. Okumaya elim gitmedi.

O kadar kötü mū? Ben de okumaya başlayacaktım.
Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.

Kinowa59

Lütfen yzbvolkan, rica ederim yani. Tex olurda kötü olurmu. Yalnızca süper iyi değil. Tamam,renk'e benzemeyen renklerini bende beğenmedim, ama bu kötü olduğunu göstermez ki. Çizgiler on üzerinden yirmi, senaryo on üzerinden elli. Kurgu, hikaye on üzerinden seksen. Lal kitap baskı, kalite olarak on üzerinden yüz. Macera, hareket, aksiyon, karlı atmosfer on üzerinden yüz elli. Neresi kötü, yalnızca süper iyi değil.

pizagor

Presstij'den yeni fasiküller çıkmış:

Ghost Rider Lentlenmeye Giden Yol böylece tamamlanıyor. Bir de Dark Reign türevi What If...

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pizagor

Daha önce yazıldı mı bilemedim ama Marmara Çizgi'den de bir Batman kısa serisi çıktı. Bu iki ciltle kısa seri tek seferde tamamlanmış oluyor...

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...