Üyelerimizin Yas Profili

Başlatan Kagan, 10 Ekim, 2010, 11:18:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Büyük küçük herkezin forumda olması ne güzel sadece belli bir yaş grubu var diyordum ama yanılmışım forumda genç yaşta olanlarda varmış...... 8) :D ;)

guantanamo

Norrin___Radd

Aslında kendimi yaşlı sanırıdm böylesi biryer için ama ben bile ''Tıfıl'' klasmanındayım :)

Yaş 27

Ahmet Oktay

1995 Ekim doğumluyum. Türkiyedeki çizgiroman okurlarının çoğu da anketteki gibi 30-50 yaş arasında sanırım :)

tommikser

Yav baya gençsin maşşallah ben yedi yaşımda okumaya başlamıştım.Küçük olmanın en güzel avantajı okuyacak çok çr nın var  ;D senden çok yazı bekliyorum.Bu arada nerede yaşıyorsun?

darkwood

Ankete göre 71 yaş üzeri bile (?) üyemiz var, bu anket gösteriyor ki 7 - 'den 71 + ya çizgiroman her yaş grubuna hitap edebiliyor.  8)
Darkwood Sakinleri..

dean

Benim de ankette ki sıram değişmiş düzelttim o kısmı, yaşlanıyor muyuz ne  :D

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: gunessemerci - 27 Mayıs, 2013, 13:42:27
Yav baya gençsin maşşallah ben yedi yaşımda okumaya başlamıştım.Küçük olmanın en güzel avantajı okuyacak çok çr nın var  ;D senden çok yazı bekliyorum.Bu arada nerede yaşıyorsun?

İzmit'te yaşıyorum ancak elimdeki çizgiromanlar sizlerdeki arşivin yanında bir hiçtir. Toplam 200-250 civarı fasikül ve ciltler halinde çizgiroman var elimde.

Spider-Sense

17 daha 2003den beri okuyoruz ama seneler geçtikçe ustalaşırız.

DAMPYR

2010 yılından bu yana ankete katılanlar 3 yaş daha yaşlandılar.Anketi bu şekilde değerlendirmek lazım... ;D :D ;)

darkwood

Aramıza yeni katılan ve daha önce oylamaya katılamayan arkadaşlar oylarımızı verelim, gerçek çizgiroman okuyan yaş profilimizi görelim  ;)
Darkwood Sakinleri..

Smh Ozbln

Forumda beklediğimden çok amca diyebileceğim insan varmış :D.

s.b

Alıntı yapılan: Smh Ozbln - 09 Eylül, 2013, 20:52:43
Forumda beklediğimden çok amca diyebileceğim insan varmış :D.

Aynen öyle yiğen.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

darkwood

Bu forumların bir özelliğide herkesin aynı yaştaymış gibi, ortak zevkler etrafında aynı dilden konuşması sanırım.
Darkwood Sakinleri..