Kirpi Sonic - Presstij (IDW)

Başlatan Harun Ça, 12 Şubat, 2020, 20:17:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Harun Ça

Kirpi Sonic Cilt 1: Başıboş Robotlar, Presstij etiketiyle çok yakında!!

Diye duyurmuş Presstij Çizgi Roman. Filminin geliyor olmasından dolayı yapılan bir hamle gibi duruyor. Sonic'in çocukken çizgi dizisini izlerdim hayal meyal hatırlıyorum. Hiç Sega konsol sahibi olmadığım için asıl alamet-i farikası oyunlarından bi' haberim çok sonraları emülatör ya da PS2 de denemiştim o da yine hayal meyal.

memospinoz

Mega Drive'da az oynamadım. Çıksın bakalım.  :D

memospinoz

Kirpi Sonic Cilt 1 - Başıboş Robotlar!

Kötü dahi Doktor Eggman engellendi. Ama Kirpi Sonic'in işi henüz bitmedi.

Yaşanan en son destansı savaşın ardından başıboş robotlar küçük kasabalara saldırmaya devam ediyorlar.

Sonic'in onları yenmek için dostları Tails, Knuckles ve Amy'nin yanı sıra yen ive şaşırtıcı müttefiklere de ihtiyacı olacak.

Bu yeni hikayeler daha önce hiç görmediğiniz bir mavi bulanıklığa sahip.

Hızlı olmalıyız !

96 sayfa

doktor1881

çizgileri itibarı ile küçük yaş grublarına hitap ediyor gibi

memospinoz

Son savaşlarının ardından Dr. Eggman, Sonic'in hayatından gizemli bir şekilde kayboldu. Sonic kötü doktorun nerede olduğunu öğrendiğinde hangi şok edici sırrı keşfedecek? Ayrıca, Sonic Eggman'ı arayan tek kişi değil – eski rakibi Kirpi Shadow da onu arıyor! Bu yüksek hızlı, aksiyon dolu, gizemli macerada keskin kıvrımlar ve dönüşler var! Ancak arkadaşlarından biraz yardım alarak –ki buna yeni bir müttefik de dahil olmak üzere– Sonic herhangi bir engeli aşacak kadar hızlı!

96 sayfa

darkwood

İlk sayısını beğendim, çizimleri de oldukça iyiydi. Sonic ile eski Sega oyunlarının nostaljisini yapıp, çocuklar ile hem oyununu oynayıp
hem de kitabını okumak gayet keyifli. Filmini de bir ara, bu hızla izleriz sanırım.
Darkwood Sakinleri..

memospinoz

İlk 2 cildi sipariş verdim. Şu anda 6 cilt çıkmış yurt dışında, 7. cilt Ekim'de çıkıyor.

Darkopal

Kirpi Sonic ve arkadaşları, Melek Adası'nı kurtarmak için canla başla çalışıyor.

Kirpi Sonic Cilt 3 Kapağı

Kirpi Sonic Cilt 3: Melek Adası İçin Savaş ön izleme sayfaları

[IMG]https://cdn-thumbs.imagevenue.com/b5/4a/d2/ME13ABKA_t.jpg[/img] [IMG]https://cdn-thumbs.imagevenue.com/92/98/6c/ME13ABKC_t.jpg[/img] [IMG]https://cdn-thumbs.imagevenue.com/43/63/15/ME13ABKE_t.jpg[/img] 

Not: Resimlere tıklayarak görsellerin büyük boyutlu hallerini inceleyebilirsiniz. Yönetimden görsel boyutlarında herhangi bir değişiklik yapılmamasını rica ediyorum.

hanac

Sonic Kirpi Cilt 4: Enfeksiyon

SON MACERALARININ TÜM HEYECANINDAN SONRA SONIC ARA VERMEYE HAZIR – DEĞİL!

Haydut ikili, Rough ve Tumble geri döndüler ve Sonic ile arkadaşlarından intikam almak istiyorlar. Ve sadece onlar değil - Sonic'in en büyük düşmanlarından bazıları da geri döndü ve yeni kötü müttefiklerin yardımıyla dünyayı ele geçirmesi garantili bir tehdit yarattılar. Sonic bile bir Virüsü çok uzun süre geride bırakamaz.

Yazar Ian Flynn ve sanatçılar Adam Bryce Thomas, Tracy Yardley, Diana Skelly ve Jack Lawrence sunar!
Bu cilt Sonic #13–16 sayılarını içermektedir.

16 x 24 cm, 96 sayfa, Renkli, iç sayfalar 80 gr 1. Hamur, iplik dikiş.
Fiyat: 64 ₺

hanac

Sonic Kirpi Cilt 7: Ya Hep Ya hiç

Dünya tamamen metal virüsüne yenik düştü. Kirpi Sonic ve arkadaşları kendilerini son güvenli yer olan Melek Adası'nda eski düşmanları Dr. Eggman ile çalışırken buldu. Birlikte Ölümcül Altılıyı yenmek ve dünyayı kurtarmak için son bir çabayla çaresiz bir plan operasyon başlatacaklar. Plan, Kaos Zümrütleri'ni geri almak!

Yayın Tarihi: Eylül 2023
Sayfa Sayısı: 120
Kapak: Karton
Kağıt: 1.Hamur
Boyut: 16 x 24 cm
Fiyat: 148 ₺ 

Sonic Kirpi Cilt 6: Son Dakika

Dünya, bulaştığı her şeyi Dr. Eggman'in kontrolündeki robotik zombilere dönüştüren yapay Metal Virüsü'ne yenik düştü. Sonic, hızı sayesinde virüsü uzak tutabildi. Şimdiyse halkın her zamankinden daha fazla enfekte olması ve virüsün hızla yayılması sebebiyle Sonic ve arkadaşları dünyayı iyileştirmek için umutsuz bir plan başlatıyor.

Yayın Tarihi: Ocak 2023
Sayfa Sayısı: 96
Kapak: Kuşe
Fiyat: 132 ₺  Ocak 2023 Fiyatı 96 ₺

Sonic Kirpi Cilt 5: Şehirde Kriz

Dr. Eggman şimdiye kadar ki en uç planını uygulamaya kondu ve Sonic şimdiden ona yetişmek için yarışıyor! Dr. Eggman tüm şehirleri metal virüsüne boğarak Zombot yığınları yaratırken Sonic'in kendisi de enfeksiyonunu kontrol altında tutmak için mücadele ediyor! Ve Sonic'in arkadaşları kurban olmaya başladığında artık hiç kimsenin güvende olmadığı gayet açık!
Sonic, kriz içindeki şehri kurtarabilecek mi... yoksa sonunda dengiyle mi karşılaştı?

Yayın Tarihi: Aralık 2022
Sayfa Sayısı: 96
Fiyat: 132 ₺  Aralık 2022 Fiyatı 96 ₺

hanac

Kirpi Sonic Yıllık 2019

SONIC'in dünyasında her köşe başında ayrı bir macera sizleri bekliyor...

...ama dünyanın en hızlı kirpisi bile tüm bunların merkezinde olamaz! Sonic'in dünyasının gerçekte ne kadar harika olduğunu gösteren maceralarda Sonic'e ve en havalı arkadaşlarından bazılarına katılın!

Ana hikayemizde, lemur Tangle ve kurt Whisper'ın oluşturduğu tuhaf ekibimiz, ihtiyacı olan bir arkadaşlarını kurtarmak için iş birliği yapar! Sonrasında Sonıc ve Tails, Tornado'yla bir tur atmaya çıkıyor ama Sonic çok mu hızlı gidiyor? Ayrıca Silver ve Blaze bahçıvanlık yapmak için işleri bir süreliğine ağırdan alırken, Sonic hayran kulübü ilk resmi toplantısını yapar ve Yarasa Rouge hazine avına çıkar!

Yayın Tarihi: Mart 2023
Sayfa Sayısı: 40
Fiyat: 64 ₺  Mart 2023 Fiyatı 48 ₺

hanac

Sonic Kirpi Cilt 8: Birdenbire

Sonic Takımı, Metal Virüs'ü yendi ancak işler normale dönmekten çok uzak. Neyi kaybettiler ve hangi kötü adamlar saldırı fırsatını değerlendirecek?

Metal Virüs Efsanesi'nin ardından dünya değişti. Yeniden inşa başlarken kahramanlar ve kötü adamlar gelecek için planlar yapıyor. Ancak Dr. Eggman, düşmanlarını kesin olarak alt etmeye kararlı yeni bir saldırı başlatırken bile bir kahraman hâlâ kayıptır.
Yeni zorluklarla ve bir dostun mirasıyla karşı karşıya kalan Direniş, müttefiklerinin tam desteği olmadan galip gelebilecek mi?

Ama önce, "Metal Virüsünün Anlatılmamış Hikayeleri!" Dr. Eggman'in teknolojik vebası dünyayı kasıp kavururken, Sonic'in en büyük müttefiklerinden bazıları ve en kötü niyetli düşmanları bu tehditle tek başlarına yüzleşmek zorunda! Virüsün en karanlık günlerine ait altı hikayede yürek burkan trajedilere ve şaşırtıcı cesaret eylemlerine tanık olacaksınız.

Yayın Tarihi: Şubat 2024
Sayfa Sayısı: 112
Fiyat: 216 ₺ 

Kirpi Sonic 30.Yıl Özel

Hızla geçen 30 yılın ardından, hayranları için tüm zamanların en hızlı kirpisini kutlama zamanı
geldi!

Kirpi Sonic'in bu özel sayısı ile inanılmaz bir doğum günü kutlaması sizleri bekliyor! İlk olarak,
"Kaos Mevsimleri"nde Sonic, Kaos Zümrütlerini aramak için keyifli bahar vadilerinden kış harikalar diyarına uzanan bir maceraya atılıyor. Ama Sonic yalnız değil; arkadaşları Miles "Tails" Prower, Knuckles, Amy Rose, Armadillo Mighty ve Uçan Sincap Ray'in küçük yardımlarıyla kötülerin en kötüsüne karşı zafere giden yolda yarışacak, dövüşecek ve uçacaklar!
Ardından, "Sonic Araba Kullanmayı Öğreniyor"da Sonic zorlu bir mücadeleyle karşı karşıya:
Araba sürmek! Yaşayan en hızlı şey her arabayı geride bıraktığında öğrenmek için sabırlı olacak mı... yoksa sonunda toz içinde mi kalacak?

Son olarak, "Dr. Eggman'in Doğum Günü"nde, kötü kalpli Dr. Eggman sahneye çıkıyor! Kötü doktorun doğum gününü nasıl kutladığını ise sadece Badnik'leri biliyor...

Yayın Tarihi: Şubat 2024
Sayfa Sayısı: 80
Fiyat: 132 ₺ 

pizagor

Bu seriye duyulan ilgi beni şaşırtmaya devam ediyor :) Presstij'in sanıyorum şimdiye kadarki tek 'istikrarlı' olarak niteleyebileceğim yayını, serinin ilk ciltleri üçüncü baskılarda. Okumaya hiç niyetlenmedim ama belli ki özellikle küçük dostlarımıza yönelik bir çekim alanı, bir aurası söz konusu.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...