Forumdan Beklentilerimiz

Başlatan kalidor, 15 Temmuz, 2016, 14:42:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

YzbVolkan

Epeydir ben de yazamadìm. Isler gunler darken...
Bir de okudugum cr cok azaldi. Eskisi gibi okuyamiyorum.

Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.

Zeljko

Günde ortalama 20-30 arasi mesajin yazildiğı, seviyeli tartismalarin yasandigi, foruma küs üyenin kalmadığı, toplantilarin 6 ay ya da senede bir yapildigi gibi mülteci isteklerim oluyor arasira  ama ne kadar üzülsekte doğal seleksiyon bu forum artik saniyorum ki bu şekilde devam edecek. Diyecek pek bir sey kalmadi Ahmet Kaya'dan gelsin ozaman; Olsun gözüm olsun ne olacaksa olsun
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

hanac

Alıntı yapılan: Zeljko - 20 Ağustos, 2022, 09:49:39
Günde ortalama 20-30 arasi mesajin yazildiğı, seviyeli tartismalarin yasandigi, foruma küs üyenin kalmadığı, toplantilarin 6 ay ya da senede bir yapildigi gibi mülteci isteklerim oluyor arasira  ama ne kadar üzülsekte doğal seleksiyon bu forum artik saniyorum ki bu şekilde devam edecek. Diyecek pek bir sey kalmadi Ahmet Kaya'dan gelsin ozaman; Olsun gözüm olsun ne olacaksa olsun

2023 de önümüzdeki bütün engeller yasaklamalar kalkacak. Şahlanış yılımız olacak. Bekleyin ve görün.

pizagor

Alıntı yapılan: hanac - 23 Ağustos, 2022, 07:41:43
2023 de önümüzdeki bütün engeller yasaklamalar kalkacak. Şahlanış yılımız olacak. Bekleyin ve görün.

14 senedir yönetim sizde. Forumdaki yasama, yürütme, yargı ellerinizde. Bu neyin yasağı, neyin engellemesi? Niye bunca yıldır şahlanamadınız da 2023 bir kilometre taşı olacak, ne değişecek 2023'te?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

Alıntı yapılan: pizagor - 23 Ağustos, 2022, 09:14:57
14 senedir yönetim sizde. Forumdaki yasama, yürütme, yargı ellerinizde. Bu neyin yasağı, neyin engellemesi? Niye bunca yıldır şahlanamadınız da 2023 bir kilometre taşı olacak, ne değişecek 2023'te?

Bunlar uluorta konuşulacak konular değiller, çok gizli olaylar söz konusu.

Bize güvenin yeter, biraz daha destek. Az kaldı !!

pizagor

Alıntı yapılan: hanac - 23 Ağustos, 2022, 10:05:57

Dış güçler de var mı işin içinde?

Zeljko

40 yaş altındaki sevgili forum üyesi kardeşlerim bu vaatlere kanmayin 2023 öncesi forum yönetimiyle ilgili çok önemli açiklamalarim videolarim olacak çok eğleneceğiz.
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

TKnKT

Alıntı yapılan: hanac - 23 Ağustos, 2022, 10:05:57

Hangi kitaba başlık istediler de açmadık?
"The man who opens topics faster than his shadow"

Saki

Son günlerde forumda en çok 10-15 ileti yazılıyor. Durum neden böyle anlamıyorum, Mrttekin yazmıyor, Kharon yazmıyor, hanac yazmıyor. Vallahi çok üzüldüm  :(

TKnKT

Uluların ulusu, yücelerin yücesi forum kontrol panelini göğüsleyen büyüklerimiz. Bazı forum kategorilerini başlığa indirgeyebiliyorken (bkz. "Altın Madalyon", "Yayınlanan Seriler"), diğerlerinin içeriğini kapatamıyoruz (bkz. "ÇİZGİ ROMAN ÜZERİNE GENEL PAYLAŞIMLAR", "TÜRK ÇİZGİ ROMANLARI"). Bir ayar çekip bu özelliği tüm kategorilere yayabilir miyiz?
"The man who opens topics faster than his shadow"

hanac

Alıntı yapılan: TKnKT - 17 Haziran, 2023, 00:17:21Uluların ulusu, yücelerin yücesi forum kontrol panelini göğüsleyen büyüklerimiz. Bazı forum kategorilerini başlığa indirgeyebiliyorken (bkz. "Altın Madalyon", "Yayınlanan Seriler"), diğerlerinin içeriğini kapatamıyoruz (bkz. "ÇİZGİ ROMAN ÜZERİNE GENEL PAYLAŞIMLAR", "TÜRK ÇİZGİ ROMANLARI"). Bir ayar çekip bu özelliği tüm kategorilere yayabilir miyiz?

Buyurun benim  :)

Hallederim herhalde, galiba, kem küm  ;D

pizagor

FORUMDAN BEKLENTİM EN BAŞTA TROLLÜK GEÇMİŞİ OLANLARA GEREKLİ TAVRI KOYMASIDIR!

Animvader

Forumdan beklentim husumetli üyeler arasında kafes dövüşü düzenlemesi. Böylelikle belki forum sayfalarından artık taşmaya başlayan bu yoğun gerilim ve testosteron azalarak asıl mecramıza donebiliriz.

pizagor

husumet mi, ne alaka animvader. sadece takiye ve yalan kültüründen gelenlerle bunları reddedenler arasında küçük bir anlaşmazlık sadece. iyilik ve kötülük arasında gibi düşünülebilir, çizgiroman tadında.

Mrtekin

Forumdan beklentim; trol olduğu ortaya çıkanlarla ilgili artık gayet net bir tavır içine girilmesi. Bu tür trollerin barındırılmaması...

Son örnekte; forumda "Tex klasik kampanyası"nın başlatılması ve "çizgi roman listelerinin kategorik listelenmesi" gibi forumu öne çıkartan ne zaman güzel bir iş yapılsa; gizli bir ajanda altında muhakkak bir takma isimle peydah olup bu güzellikleri baltalayan, işi mecrasından uzaklaştıran ve insanların huzurunu bozarak uzaklaştıran bu tür provakatör ....lere karşı gerekli tepkinin ivedilikle gösterilmesi, bence artık elzem.

Bu anlamda; trole tepki gösterenlerin mesajlarının silinmesini de çok anlayamıyorum. Mevzuya; naif bir gözle bakmak; olayı çok farklı bir noktaya götürüyor...
They drew first blood...