Ana Menü

Vefat Haberleri

Başlatan hennessy, 08 Şubat, 2017, 09:31:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Saint2

Başınız sağolsun. Mekanı cennet olsun. Nurlar içinde yatsın.

kedidiro

Başınız sağolsun Bülent bey. Allah cennetinde kavuştursun tüm sevdikleriyle

Nemo

Allah rahmet eylesin. Mekanı Cennet olsun.
Özel Alfa Ajanı

Pulluk

Herkese teşekkür ederim.

Alıntı yapılan: doktor1881 - 01 Ağustos, 2023, 20:44:18Başta Pulluk olmak üzere tüm güzel dostlarıma acılı günlerimde yanımda olması gözlerimi yaşarttı Var olun Çok yaşayın (Pulluk dostumun nerden haberi oldu bilmiyorum Babamın ölüm hikayesi değişik ve uzun Psikolojik durumum uygun olduğunda uzun bir yazı ile paylaşmak isterim sizi sıkmazsa)

Bu iletinin asıl amaçı Bülent rumuzlu arkadaşın annesi dün vefat etti onu haber vermek içindi İyi günde nasıl berabersek kötü günde de beraber olmak önemli Acılar paylaşıldıkça azalır 1 ayı aşkın süredir yoğun bakımda yatıyordu Kendisi ile haberleşiyor tahlilleri ve genel durumu hakkında bilgi alışverişi yapıyorduk Dün acı haberi verdi ALLAH RAHMET EYLESİN huzur içinde yatsın Bülent dostuma da sabır dilerim BAŞI SAĞOLSUN

Eskiden forumda Pulluk idim, sonra kendi adımla uzun süre (Bülent) yazdım sonra bir süre önce tekrar pulluk rumuzuna dönmüştüm. Bu acı anımda beni gülümsettiğin için teşekkür ederim. Babanın ölüm haberini sen vermiştin bana başka nasıl haberim olsun :)
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

can amca

Başınız sağolsun. Allah gani gani rahmet eylesin

noir

Allah rahmet etsin, başınız sağolsun

Tuco Ramirez

Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.