Thor: God of Thunder - Marmara Çizgi

Başlatan hennessy, 02 Ocak, 2018, 13:31:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

tadı damağımızda kalmıştı güzel bir haber şimdi gördüm..
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

alan ford

Alıntı yapılan: NIC - 11 Ekim, 2018, 19:36:12
Thor okuru olmayan beni bile inanilmaz bagladi bu  ikili ve simdi Conan yaziyorlar.Aklima geldikce istemsizce seviniyorum.Kaliteli islerin daha cok ve cabuk cikmasini diliyorum

Aynen ilk cildi çok sevdim ben de
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Mrtekin

2 albümü de bir bütünlük içerisinde değerlendirmem gerekirse; ilk cilt, ikinci cilde göre daha çok favorim. İlk ciltte yaratılan atmosfer ve hikaye, ikinci ciltte biraz düşüyor gibi geldi bana.

Hal böyleyken, Esad Ribic gerçekten efsane çizimler yapmış; tam bir seyir zevki yaşıyorsunuz okurken. Her çr koleksiyoncusunun evinde bulunması gereken bir yapıt olmuş, bu ciltler, ezcümle.

2018 yılının en iyi işlerinden biri olarak görüyorum çıkan bu iki cildi. Marmara Çizgi'ye teşekkürler.
They drew first blood...

ZGeralt

Thor pek sevdiğim bir karakter değil, yeni dönem mitolojisi olarak değerlendirilebilecek süper kahraman janrında , direkt gerçek bir mitolojiden eklenmiş kahramanlara ısınamıyorum, biraz tembellik gibi geliyor bana.

Bu seriye de çok önyargılıydım, uzun süre almadım, aldıktan sonra okumayı erteledim falan.

Ama beni fena yanıttı, resmen ters köşe oldum, o kadar güzel bir iş çıkmış ki kendime kızdım önyargımdan dolayı.

Çizimler, atmosfer ve hikaye hepsi oldukça iyi. Ribic zaten yaşayan efsane benim gözümde, en sevdiğim çizerlerden biri.

Çok iyi iş, gerçekten çok iyi.

Kauss

Okuduğum ilk Thor çizgi romanı. Normalde alıp okumak gibi bir düşüncemde yoktu. Now dönemini okurken, takip ettiğim bir vlogger bunu da sıralamaya kattığı için ilk cildi aldım. Ve beni oldukça yanılttı. Ertesi günde ikinci cildi alıp bitirdim. İkinci ciltin başında Gorr'un yaşadıklarından sonra biraz hak vermedimde değil. Alıp okunulması gereken bir çizgi roman :)

pizagor

Onbir fasiküllük harika bir hikaye. Üç dönemin Thor'larını ayrıştırmadaki hüner kadar antagoniste sadece bir fasikülle verdiği derinlikte ve hissettirdiği empati hatta sempatide de inanılmaz başarılı. Birkaç sayfayla bunu kaç yazar yapabilir bilmiyorum. Kral Thor'a gelelim bir an evvel, duydum ki eski bir tanıdık bekliyormuş bizi...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

İdrava

3.cilt için bir şey söyledi mi marmara?

cemilngn

İlk iki cildi aldım bekliyorum. Üç çıksa da okusam :(

ghostrider

İki cildi kaldı ;ikisi de aynı anda çıksa ne güzel olur.
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

KenParker

İlk cildi okumuştum ama iyi olduğu halde arkası yarın tadını sevmediğim için almamıştım. Yayınevi gaza bassa iyi olacak. Seri bitmeden almayı düşünmüyorum.

rumar80

Seri 10 cilt ile bitti.
Ama ülkemizde. Bence vakit kaybetmeden alın.
En güzel maceraların bir kısmı burada.

worldman

dayıcomics

Marmara geri kalanı basmaz, sorsak "satmıyor niye basayım" der. Böyle böyle Marvel'in önemli kahramanlarını hiç etti marmara çizgi. X-Men yalan oldu, Hulk yalan oldu, Thor yalan oldu, Yüzbaşı bile yalan oldu. Marmara kadar özensiz yayınevi az bulunur. Umarım en kısa zamanda elindeki asetlerin basım hakkı biter ellerinden çıkar ve basabilecek yayın evlerinin eline geçer, bu seriler.

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

İnancomic

Bir kaç sene önce bu ciltler 23-24 tl falandı zamanında almak lazımmıs şimdi uzaktan bakıyoruz