Loki: Dünyaya Düşen Tanrı - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 18 Nisan, 2022, 07:31:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

LOKİ-Dünyaya Düşen Tanrı

LOKİ-Dünyaya Düşen Tanrı (Marmara Dükkan Varyantı – 100 Limitli & Özgür Yıldırım İmzalı)

LOKİ-Dünyaya Düşen Tanrı (Çizgi Roman Dükkanı Varyantı – 100 Limitli & Özgür Yıldırım İmzalı)

Yazar: Daniel Kibblesmith
Kapak Çizeri: Özgür Yıldırım
Yayın Tarihi: Nisan 2022
Sayfa Sayısı: 120
Etiket Fiyatı: 85₺

Tanıtım Metni    
Loki... Dünyanın en kudretli kahramanı mı?!

Dünya kahramanlarına diyarlar savaşını kazanmalarında yardım ettikten sonra Loki kendini bir dizi yeni sorumluluk altında buldu. Kardeşi Thor da bu sorumlulukları boşlamasına izin vermeyecek belli ki. Buz Devleri'nin kralı olarak yeni görevlerinden bunalan Loki Midgard'da bir krala en çok benzeyen kişiden tavsiye istiyor-- Tony Stark, Yenilmez Iron Man! Eh o da bir kral sayılır, değil mi? Ama görünüşe göre teneke kafa sırf geçmişte yaptığı birkaç haylazlık yüzünden Loki'yi gördüğüne hiç de memnun olmuyor. Fesatlık/hikayeler/
kötülük/kaos tanrısı dünyanın en akıllı adamını kurnazlığıyla alt etmeli-- ya da bunu denerken (tekrar) ölmeli.

Tüm bunlar olurken Thor da kendi fesat planını mı kuruyor?

Forsythe

İki varyant kapağı daha mevcut (Paralel Evren ve Edessa) onlarda eklenebilir.
https://www.marmaracizgi.com.tr/seri/thor

hanac

Alıntı yapılan: Forsythe - 18 Nisan, 2022, 12:23:01
İki varyant kapağı daha mevcut (Paralel Evren ve Edessa) onlarda eklenebilir.
https://www.marmaracizgi.com.tr/seri/thor

Uyarı için teşekkürler  :)

LOKİ-Dünyaya Düşen Tanrı (Paralel Evren Varyantı - Özgür Yıldırım İmzalı)

LOKİ-Dünyaya Düşen Tanrı (Edessa Kitabevi Varyantı - İmzalı)

pizagor

Bu cilt pek de öyle one-shot havasında olamamış. Öncesinde geçen War Of Realms hikayesine referanslar var ve bunların bazıları bayağı önemli ve merak uyandırıcı. Cildin son fasikülü ile bir önceki arasında da bir zaman kayması var, neyin nasıl olduğu - karakterler muhtemelen başka bir yerlerde anlatılıyor. Bu yeni Loki karakterinde müthiş bir potansiyel var bana kalırsa, umarım daha iyi hikayelerine tanıklık ederiz.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...