Kim Milyoner Olmak İster? de yarışıyorum :)

Başlatan hbegec, 09 Nisan, 2023, 12:54:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hbegec

Sevgili dostlar,
Bu akşam saat 20.00 de ATV'de Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında olacağım. İzlemek isteyen dostlar olabilir diye düşündüm. Herhangi bir bilgi vermem yayınlanana kadar yasak olduğu için sadece bilgilendireyim istedim. İzleyin ne kazandığım neler yaptığım sürpriz olsun. İzleyecek olanlarla akşam ATV de buluşmak üzere iyi pazarlar :)

aa

Esse Gesse Hayranı...

doktor1881

BENDE MERAKLA BEKLİYORUM BAŞARILAR (HER NE KADAR GEÇMİŞSEDE)

labirent

kedidiro

Tesadüfen açtığım yarışmada Altın Madalyon'dan bir tanıdığı görmek çok hoş oldu. Çok da iyi gidiyor an itibarıyla. Allah utandırmasın

Saint2

Kinowa59

Sayın hbegec kutluyorum. Yarışmadan iyi bir hasılatla ayrılmanızi diliyorum.

hanac

Kaçırmışım  >:(

Umarım ki iyi para kazanmışsınızdır.

hbegec

Herkese teşekkür ederim anca dönebiliyorum. Keyifli bir yarışmaydı 30.000 tl lik ödülle döndüm. %25 vergi de kesecekler ama olsun hoş bir hatıra oldu, izleyemeyenler için sadece benim olduğum bölümü ben kendi youtube kanalıma yüklediğim zaman linkini burada paylaşırım. Güzel dilekleriniz için hepinize çok teşekkür ederim.

noir

Alıntı yapılan: hbegec - 11 Nisan, 2023, 09:53:23Herkese teşekkür ederim anca dönebiliyorum. Keyifli bir yarışmaydı 30.000 tl lik ödülle döndüm. %25 vergi de kesecekler ama olsun hoş bir hatıra oldu, izleyemeyenler için sadece benim olduğum bölümü ben kendi youtube kanalıma yüklediğim zaman linkini burada paylaşırım. Güzel dilekleriniz için hepinize çok teşekkür ederim.

Tebrik ederim, güzel bir ödülle dönmüşsünüz. Vergisi çok olsa bile en azından yeni çizgi romanlar için kaynak olur  :D

Pulluk

Alıntı yapılan: hbegec - 11 Nisan, 2023, 09:53:23Herkese teşekkür ederim anca dönebiliyorum. Keyifli bir yarışmaydı 30.000 tl lik ödülle döndüm. %25 vergi de kesecekler ama olsun hoş bir hatıra oldu, izleyemeyenler için sadece benim olduğum bölümü ben kendi youtube kanalıma yüklediğim zaman linkini burada paylaşırım. Güzel dilekleriniz için hepinize çok teşekkür ederim.

Hayırlı olsun. 2011 sonunda annem yarışmıştı. o zamanlar parayı vermeleri 1 yıl civarı sürüyordu. Umarım şu anki korkunç enflasyon ortamında hala aynı şekilde davranmıyorlardır.
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

Saki

Linki yazmamışın..

Kinowa59

Temiz vicdanlı inananların temiz duygularını dünyevi çıkarları için kullanan kurumlardan, ancak aldatılma bekleyebiliriz. Ben kazanılan ikramiyenin üç beş gün içinde verildiğini sanıyordum. Bu enflasyon ortamında bir yıl bekletmek. Tam da kendilerine yakışanı yapıyorlar. Üste para istemediklerine şükrediniz.

KenParker

Tebrikler.
Ben izleyemedim. Link verin de bakalım.

DAMPYR