Red Kit Çizgifilm Cd Setini Arıyorum

Başlatan Redkitveasterix, 19 Eylül, 2023, 00:43:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Redkitveasterix

Herkese Hayırlı Geceler...
Öncelikle siz büyüklerimden özür diliyorum, mevzu dışı paylaşımda bulunduğum için.
Bu cd leri 2000 yılında sabah gazetesinden almış babam. Her birinden 10 adet mevcut . 2 set. ( 10 adet asterix- 10 adet red kit )
Elinde olan varsa lütffen iletişime geçebilir mi ? Satın almak olur, Cd yi kopyalamak olur. Hepsine razıyım.
Buradan iletişim bilgileri paylaşıyor olmamın sakıncası varsa lütfen hesabımı silmeyin. İlk kez yazıyorum buraya. Forum yöneticisine ulaşıp durumu arz etmek için 20 dk sitede arama yaptım. Ama bulamadım.

osmanbatursishani@hotmail.com

Facebook adı : Osman Batur Urhan

5419305907

hanac

Merhaba, mesajınızı Alım - Satım ve Takas bölümü içine taşıdım.

Redkitveasterix

çok teşekkür ederim ilgi ve alakanız için. Oradan belli başlı günlerde paylaşabilir miyim ? Mesela haftada 2 kez ?

Redkitveasterix

illa ki birinde var bu cd ler. Çok istiyorum. 20 senedir yok. letgo da gördüm satılmış. Gardrop uygulamasında gördüm satılmış.

Redkitveasterix

Bu cd leri 2000 yılında sabah gazetesinden almış babam. Her birinden 10 adet mevcut . 2 set. ( 10 adet asterix- 10 adet red kit )
Elinde olan varsa lütffen iletişime geçebilir mi ? Satın almak olur, Cd yi kopyalamak olur. Hepsine razıyım.
5419305907

V

Bu set onarlı değil. 7 adet Asteriks ve 3 adet Red Kit CD di olmak üzere toplam 10 adet..Kutusuz olarak bende mevcut..
"İstemem,eksik olsun.."

Redkitveasterix

İlginiz için çok teşekkür ederim. Nasıl mutlu oldum, bilemezsiniz.
 ben 10 ar adetten 2 set olduğunu sanmıştım. benim sette 2 cd okunmuyor.  Asterix ile Kleopatra, Asterix Galyalı. Bu 2 cd için ne yapabiliriz ? Ben kargo ile size usb bellek gönderebilirim. Boş cd gönderebilirim. Ya da sizden bu iki bölümü alıp, kopyalayıp, size geri gönderebilirim.