Gambit - Statue & Bust Koleksiyonundan Resimler

Başlatan Gambit, 18 Nisan, 2012, 11:38:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Gambit

Batman: The Dark Knight Vol. 1: Knight Terrors (The New 52) [Hardcover]

Etiket fiyati 25 $

benim fiyatim 20 $ arti kargo benden

cillop kondisyon

SATILMISTIR

Gambit

Alıntı yapılan: kalidor - 11 Haziran, 2012, 00:28:27
Hayırlı olsun Süleyman, güzel bir figür. Bu figürün başka firmalar tarafından üretilmiş kalitesiz hareketli versiyonları da var. Bendeki Conan figürleri için ışıklı ve camekanlı bir sergileme yaptım, fırsatını bulursam paylaşımını yapacağım.

Fatih bir fotograf cekmek bu kadar uzun surmemeli diyor, Conan severler olarak seni acilen fotograflari paylasmani bekliyoruz bro

Sideshow dan illar once aldigim ilk dioramam; wolverine vs sabertooth - exclusive edition 8/300

Exclusive olarak ayrica bir logan kafasi geliyor kutuda

Arka plan resmi ile birlikte bir resim cekip paylasirim onu da bir bos vakitte

kalidor

He he evet  :D fotoğrafları çektim de bilgisayara aktardıktan sonra boyutları çok büyük olunca uğraşamadım. en kısa zamanda koyayım ozaman
Crom! Ölüleri Say...

rumar80

Birçok kişinin aksine benim sevdiğim kostüm bu kostümdür Wolverine için. Kahverengi, kamuflaja uygun. Öyle parlak sarı renk bana itici geliyor, ama Marvel bunda ısrarcı.
  Bie ara X force serisinde tekrar kahverengimsi bir kıyafet giydi o kadar...

V

Bu kostümdeki maske sıkıntı.Zira sakal için müsait değil.Logan'a uzun sakal,saç yakışıyor.Hem maske takmasına gerek var mı ki?
"İstemem,eksik olsun.."

Gambit

Batman satilmistir,

Zagor dev album 2 - cillop kondisyon, poset icinde, Turkiye nin her yerine kargo dahil 20 TL

Gambit

Bu aksam iki arkadas geldi ve geek gecesi yaptik ayiptir soylemesi  8)

Ege adli arkadasim, benim wolverine ceketini giydi ama bu wolverine in pek hosuna gitmedi, restlesdiler, araya zor girdik kurtardik Ulas la  :P

[IMG]http://imageshack.us/a/img827/995/egevswolverine.jpg[/img]

omega red

Alıntı yapılan: Gambit - 16 Mayıs, 2013, 21:10:16
Bu aksam iki arkadas geldi ve geek gecesi yaptik ayiptir soylemesi  8)
Ege adli arkadasim, benim wolverine ceketini giydi ama bu wolverine in pek hosuna gitmedi, restlesdiler, araya zor girdik kurtardik Ulas la  :P

ceket çok iyiymiş... ben de hep istemişimdir bundan...

Gambit

Istanbul da Buyulu Dukkan da imxa gunu sirasinda heyecana kapilip ikinci kere aldigim bir cizgi roman var arkadaslar satista su anda.

Ivan Reis imzali, Green Lantern - wanted Hal Jordan TPB cildi. Elimdehardcover versiyonu oldugu icin, imzali yumusak kapak versiyonunu aldigim fiyatin altina satiyorum.

25 TL + kargo

Zagor la birlikte alinirsa kargo benden

Imza gunune gelemeyen ama imzali guzel macerali ve cizimli bir green lantern istiyorsaniz kacirmayin

Gambit

Alıntı yapılan: omega red - 16 Mayıs, 2013, 22:27:31
ceket çok iyiymiş... ben de hep istemişimdir bundan...

tesekkurler. Ceketi alali 3-4 sene oldu, ilk baslarda pek bilinmiyordu ama son zamanlarda superkahraman filmleri ile sokakta anlayip bilen insanlar cikmaya basladi :)  Tam bu mevsimin ceketi, bu aralar bol bol uzerimde kendisi

Tek tek guzel foto cekip paylasasim var ne zamandir ama ugrasamadim, elim varmiyor, en son yine ipad teknolojisi ile cektim fotoyu

bu Izmir deki evdekie salonun TV kismi. Gambit ile batman premium formatlar birbirine hareket cekiyor sabah aksam :D

Jedmau Superman life size bust u getirirse (sideshow daha yollamadi saniyorum) wolverine kalkacak yerine supo gelecek

pizagor

Ben de yeni çizgiroman kitaplığıma Justice League oyuncaklarımı koyunca çok hoşuma gitti. Figür olayına sıcak bakmaya başladım. Sonumuz hayrola :)

Bu arada çok güzel olmuş Gambit...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Tarkan Kurt

Televizyon odası çok güzel olmuş. Figür olayı güzelde, insanın bütçesinde ciddi delikler açabilir. Bütçesi uygun olanlar için tabi mükemmel bir hobi.

Gambit

tesekkurler pizagor ve tarkan kurt

Sideshow Superman life size bust, 805 / 1500

Cumartesi gunu geldi, fotoyu ancak cektik bugun

hanac

darkwood

Gerçek olan Superman hangisi ayırt edemedim.  :D
Darkwood Sakinleri..