Ocak 2012 Yayınları Satış Rakamları

Başlatan hanac, 23 Haziran, 2012, 10:46:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Alıntı yapılan: hanac - 26 Temmuz, 2013, 10:05:10
Anketlerin açık kalması iyi olmuş.

Şimdi baktım da Ocak anketine 9 oy daha gelmiş, herkese çok teşekkürler.

Oylamada Son Durum, Tex Almanak da listeye girmiş.

O zamanlar 1001 Roman şov yapıyormuş.

1001 roman özellikle fumetti konusunda iyi işler çıkardı ve yeni çıkan birçok kitabında önünü açtı.
Yayıncılığa devam etseydi birçok yeni frankofo'nun da yayınlandığını görebilirdik sanırım.  ::)
Darkwood Sakinleri..

tommikser

Bende listeden kitap çıkarmak istiyorum vakti zamanında aldığım demirbaşlar'ı kütüphaneye bağışlamıştım.

O kitaplar artık kütüphanemden çıktı. Almış oldum ama işler karışık şimdi ne olacak ?

hanac

Alıntı yapılan: gunessemerci - 26 Temmuz, 2013, 11:27:36
Bende listeden kitap çıkarmak istiyorum vakti zamanında aldığım demirbaşlar'ı kütüphaneye bağışlamıştım.

O kitaplar artık kütüphanemden çıktı. Almış oldum ama işler karışık şimdi ne olacak ?

Sayın Semerci, Oyu Kaldır ile oylarınızı silebilir sonra yeniden oylama yapabilirsiniz.

Ama Demirbaşlara para verip aldığınız için değiştirmeniz mantıklı değil.

Satın aldıktan sonra istediğinizi yaparsınız bu durum bu anketin ilgi alanına girmez.  :)

darkwood

Alıntı yapılan: hanac - 26 Temmuz, 2013, 11:33:28
Sayın Semerci, Oyu Kaldır ile oylarınızı silebilir sonra yeniden oylama yapabilirsiniz.

Ama Demirbaşlara para verip aldığınız için değiştirmeniz mantıklı değil.

Satın aldıktan sonra istediğinizi yaparsınız bu durum bu anketin ilgi alanına girmez.  :)

Evet anketi bu şartlarda değiştiremezsin ama anket ile ters düşmemek için aynı kitapları tekrar satın alabilirsin,   :D Cem'e rica edersen sana bu kitapları çok uygun fiyattan verir.  ;D
Darkwood Sakinleri..

hanac

Oylamada son durum,

Kullanılan Oy Sayısı : 65

1- Nathan Never -1 ............................: 34 - ( % 52.3 )  -  Çizgi Düşler

Brendon - 3 ...................................: 34 - ( % 52.3 )  -  1001 Roman

3- Volto Nascosto - 6 ..........................: 33 - ( % 50.8 )  - 1001 Roman   

Volto Nascosto - 7 ..........................: 33 - ( % 50.8 )  -  1001 Roman   

Brendon - 4 ...................................: 33 - ( % 50.8 )  -  1001 Roman