Altın Madalyon Kuruluş Tarihi

Başlatan hanac, 27 Haziran, 2012, 22:51:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kharon

nice senelere Altin Madalyon...

ve en kisa zamanda eserlerini okuyabilme dilegiyle @ferzan

haysat

Altın Madalyonla tanışmam 2010 senesinde Tarkan'la ilgili bazı bilgileri bulmak için nette gezinirken karşılaşmamla başladı.
Tarkan'ın Altın Madalyon macerasının ismi ile ilgili bir site görmek beni heyecanlandırmıştı.
Sitenin içeriğinin çizgi roman olması beni daha çok mutlu etmişti.
Altın Madalyon yazısının üzerine tıklayıp içine girince bambaşka bir dünya çıktı karşıma.
Bir sürü koca koca çocukların olduğu harika bir yerdi burası ve en güzeli tanımadığın bir çok kişi ile aynı şeyleri seviyor ve konuşuyordum. Çok farklı bir duyguydu bu "Anlatılmaz yaşanır " cinsinden hemde.
10 senedir bu forumun üyesi olduğum için çok mutluyum,bu zaman zarfında bir çok arkadaşla tanışıp yüz yüze görüşme imkanım oldu, bazende toplantılar düzenleyip yeni dostlar ekledik bu sohbetlere.
İstanbul'da olupta  Kadıköy piyasasını bilmemek olmazdı tabii ki,foruma hafta sonu Kadıköy'deyim kim geliyor dediğimizde kimler gelmedi ki,çok güzel şeyler yaptık harika insanlar tanıdık.

İlk Hasan (hanac)  selam verdi almamak olmazdı tabii ki,sonra harika insan Güneş ( Tommikser) sonrası çorap söküğü gibi geldi.
Dorukhan,Murat,Umar,Özgür,Ekrem,Sami,Abbas,Selami ve bu liste böyle uzar gider.
Sonra aramıza yeni katılan arkadaşlar zamanla daha güzel işler yaparak bayrağı daha yukarılara taşıdılar.

İyi ki  varsınız,sağolun

Haysat

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

Nemo

Cok guzel insanlar tanidigim, okurken yeni bilgiler edindigim, gunluk dertlerden kacip sigindigim liman, isyerinde gizli gizli mesajlar yazdigim (ozetler:) canim forum'um...

12. yasimiz kutlu olsun :) Hepinize sevgiler...
Özel Alfa Ajanı

darkwood

Değerli dostlarla ve keyifli paylaşımlarla, nice mutlu senelere altın madalyon..
Darkwood Sakinleri..

doktor1881

internete girdiğimde ilk baktığım site oldun Altın Madalyon.Bazen teknik hata ile ulaşamadığımda boşluğa düşer gibi oluyorum Harika dostlukluklar kurdum İyiki varsın