Yeni Forum Yöneticimiz

Başlatan tunaorhun, 24 Nisan, 2013, 22:58:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

frodo

Bu ara yaşanan olaylar konu ile alakalı, alakasız herkesin canını sıkıyor. Söylediğiniz gibi keyif amaçlı girilen bir forumda herhangi bir konu üzerine görüşler görmek yerine bireysel tartışmaların olması insanı gerçekten üzüyor.
Umarım bu durumlar bir an önce geride kalır ve tıkladığımız başlıkta tartışma yerine o konu ile alakalı bir geribildirim okuruz.
Forum'da aşağı yukarı bulunan üye sayısı belli ayrılan her kişi bir kayıp benim için yolunuz açık olsun sizde hakkınızı helal edin.
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

rumar80

Al Can kararından dolayı gerçekten üzüldüm. Bu yazıyı okuyor musun bilmiyorum ama sanırım biraz fevri davrandığını da belirtmek isterim. Forumun amacı ortak paydamız üzerinden paylaşmak ve muhabbet etmek. Bazen yoldan saptığımız oluyor ama yavaş yavaş tekrar yolumuza giriyoruz. Bu yüzden en çok gereken sabır. Her konuda sabır en önemli unsur. Bir yıla yakındır ciddi bir şekilde sınanıyoruz. Artık bir şeyler öğrenmenın zamanı geldi. Hayat çok değerli. Ufacık bir şey için ne kendini üzmeli ne de başkasını kırmalısın. Bunların senin özelinde tüm dostlara yazıyorum. Bir abi, bir dost olarak beni görüyorsanız eğer bunu bir düşünün derim. Yarın ne olacağımız belli değil. Günümüzü güzel yaşayalım, mutlu olalım, bol bol okuyalım. Hayat pişmanlıklar için çok kısa.
   Daha güzel ve eğlenceli muhabbetler ile görüşmek üzere.
   Sevgiler

darkwood

Alıntı yapılan: rumar80 - 24 Ocak, 2021, 13:34:23
   Al Can kararından dolayı gerçekten üzüldüm. Bu yazıyı okuyor musun bilmiyorum ama sanırım biraz fevri davrandığını da belirtmek isterim. Forumun amacı ortak paydamız üzerinden paylaşmak ve muhabbet etmek. Bazen yoldan saptığımız oluyor ama yavaş yavaş tekrar yolumuza giriyoruz. Bu yüzden en çok gereken sabır. Her konuda sabır en önemli unsur. Bir yıla yakındır ciddi bir şekilde sınanıyoruz. Artık bir şeyler öğrenmenın zamanı geldi. Hayat çok değerli. Ufacık bir şey için ne kendini üzmeli ne de başkasını kırmalısın. Bunların senin özelinde tüm dostlara yazıyorum. Bir abi, bir dost olarak beni görüyorsanız eğer bunu bir düşünün derim. Yarın ne olacağımız belli değil. Günümüzü güzel yaşayalım, mutlu olalım, bol bol okuyalım. Hayat pişmanlıklar için çok kısa.
   Daha güzel ve eğlenceli muhabbetler ile görüşmek üzere.
   Sevgiler

Kesinlikle katılıyorum, şu sıkıntılı günlerde aslında psikolojimizde büyük bir sınavdan geçiyor.  Sayılı günlerimizde birbirimizi kırmadan
her şeye gücenmeden, sahip olduklarımıza sarılalım. Günlerimizi sevdiğimiz şeylerle geçirip, sevdiklerimizle, en güzel şekilde yaşamaya çalışalım. Mutlu olmanın yolunu hep birlikte arayalım. Kafanı dinleyip foruma tekrar dönmeni umut ediyorum, her şey gönlüne göre olsun.
Darkwood Sakinleri..

ZGeralt

Umarım kararını yeniden gözden geçirirsin. Ben de biraz dinlenip geri dönmeni bekliyorum ve umuyorum ki öyle olsun.
Her ihtimalde ;  buraya olan emek ve katkın için ben kendi adıma da teşekkür ederim.

Nemo

Sevgili AliCan,

Biraz kafani toparlayip geri donmek dilegiyle.
Özel Alfa Ajanı