Klasik Thor - Büyülü Çizgi

Başlatan hanac, 08 Temmuz, 2013, 12:09:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Alıntı yapılan: pizagor - 25 Temmuz, 2020, 18:16:50
Loki ve ördüğü ağlar deyince aklıma doğrudan Thor'un Strackzynski dönemi geliyor. Orada Loki'ye ve dolayısıyla Strackzynski'ye hayran kalmıştım. İlk fırsatta yeniden okuyayım o fasikülleri.

[spoiler]Civil War'daki olaylar yüzünden Thor'un, Iron Man'i dövdüğü sahne süperdir.[/spoiler]
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

rumar80

Alıntı yapılan: İdrava - 17 Haziran, 2020, 20:55:54
Valla umar reis senin sayende green lanternlerin hepsini almış pişman olmamıştım. Yine senin sayende thorların hepsini sipariş ettim. Merakla bekliyorum. Hem bu şekilde şu sıkıntılı günlerde yeniden okuma alışkanlığım başlar belki...

Ne diyorsunThorlar hakkında? Okuyabildin mı?

pizagor

Alıntı yapılan: İdrava - 25 Temmuz, 2020, 20:42:01
keşke örümceği yeniden strackzynski tekrar yazsa. Hala eskilere döner okurum... benim için onun dönemi bir resitaldi...

Sins Past yüzünden Straczynski'ye çok giydirmişimdir. Yakınlarda da Hoz dönemi Spiderman'leri yeniden okudum. The Other hikayesi de öyle kolay yenilir yutulur değildi. Hakeza Iron Spider. Adamın yazar olarak çok farklı olduğunu, yılların olağan akışını değiştirdiğini, pek çok şeyi ters yüz edebildiğini kabul ediyorum ama yaptıklarının her karakterde iyi ve kabul edilebilir olduğunu düşünmüyorum.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

İdrava

Alıntı yapılan: rumar80 - 25 Temmuz, 2020, 21:22:44
  Ne diyorsunThorlar hakkında? Okuyabildin mı?
ya umar reis ben anladımki seninle zevklerimiz aynı. Ilk 5 cildi okudum. Bitirince  bir şeyler karalarım. Ama şimdilik diyebillirimki çok iyi gidiyor. İskandinav mitolojisi okur gibiyim :)

rumar80