Mayıs 2015 Çizgiroman Listesi

Başlatan afu, 29 Nisan, 2015, 14:32:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

The_DarknesS

Tabiki Batman: Öldüren Şaka.
JBC ömür boyu saklayacağımız, kaliteli bir çizgi roman çıkarttı.
Zaten hikaye efsaneydi, şimdi de kitaplığımızda çok kaliteli bir cildi oldu.

nicholaihel

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 10 Ağustos, 2015, 00:45:13
Bu ay cok iyi cizgi romanlar cikmis. Oyum iyinin de iyisine yani scalped a gitti.

Gerçekten öyle. Yazdığım dışında en az üç tane çok beğendiğim aday vardı aslında.

pizagor

Fasikül formatını ne kadar özlediğimi farkettirdiği için Avenging Spiderman...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

aa

Ben yine çok sevdiğim ve ilgi ile okuduğum için Blueberry dedim...
Esse Gesse Hayranı...

kalidor

Zamanında kaçırdığımız ve fahiş fiyatlarla alamadığımız ama JBC'nin güzel bir edisyon ve çeviriyle yeniden yayınladığı "Öldüren Şaka" yı tek geçiyorum.
Crom! Ölüleri Say...

-brendon-

Tarkan Kurt

darkwood

Bu listede Batman tabi ki kesin favori.
Darkwood Sakinleri..

Nightrain

Öldüren Şaka tabii ki. Bu efsane eser seneler sonra hakkı verilerek JBC tarafından basıldı ve bize de almak düştü. Aldık, okuduk, kitaplığın baş köşesine yerleştirdik.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

maeglin

Listedeki serilerden o dönem Blueberry, Chew, Avenging Spider-Man#1 , Batman / öldüren şaka, Assassin's Creed#6, One Piece ve Titana Saldırıyı okumuştum. Her birinin ayrı bir değeri var ama özel edisyon olarak sunulan Batman sanki bir adım önde :) Gerçi Tex'leri de yabana atamadım şimdi :D

gamlıbaykuş

Be oyumu Masallardan yana kullandım. Farklı bir tat, güzel çizimler ve renklendirmeye sahip bu eser artık favorilerim arasında. Öldüren Şaka da beğendiğim bir macera olmasına rağmen bilindik bir comics. Ama Masallar kurgu ve Yaratıcılık bakımından diğer Comicslerden kendini ayırabiliyor. Okumadıysanız geç kalmayın derim. 2. Sayı ayrı bir güzeldi,  buraya da notunu düşelim...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

yunusmeyra

HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

battlehammer

Bence de Batman: Öldüren Şaka. Alışılmış, kendini tekrar eden, sınırları ve haddi belirlenmiş super kahraman çizgi romancılığına o zamanın koşullarında atılan tokat idi. Şimdilerde fazlaca aşırı kalmasa dahi yıllar geçtikçe özgünlüğünü yitirmeyen bir hikaye halen. JBC'nin bir nevi prestij versiyonu da hayli güzeldi, ellerine sağlık.

konnektör

Bende Batman Öldüren şaka diyorum.
*Resmimi hayal ederim ve daha sonra hayalimi resmederim.
Vincent Van Gogh

barisvolkan