World of Warcraft - Gerekli Seyler - Epsilon

Başlatan pizagor, 04 Şubat, 2010, 19:28:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Harika bir kapak... Jim Lee yine döktürmüs. Umarim sayfa çizimleri bu kapagin yaninda sönük kalmamistir...

Walter Simonson DC ve özellikle Marvel'dan tanidigim bir yazar...

Bu kitaptan ümitliyim...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Underfined

Ben baktim Dost kitabevinde..176 sayfa baskisi güzel..Ancak 30 tl olmasi beni çark ettirdi...Eger almak isterseniz güzel bi çalisma olmus ama

michel

WOW bugün itibari ile Gerekli Seyler ve tüm çizgi roman dükkanlarinda satisa sunulmustur

Tarkan Kurt

Aslinda fiyat biraz uygun olsaymis alinabilirdi ama 30 TL fazla.

V

PC'de en uzun süreli oynadigim oyunlardan birisidir Warcraft.Ilk 2 oyunu bitirmistim.O zamanlar
konuya tam vakif degildik tabiki.
              Alternatif evren yada fantastik dünyalar tasarlamak,saglam bir öykü ile ortaya koymak,
en önemlisi de okuyucuya kabul ettirmek,sevdirmek gerçekten zor bir is.Tolkien
bunu"Lord of the Rings" ile basardi.Taklitlerinin,takipçilerinin bir çogu Tolkien'in basarisini yakalayamadilar.Onun sevgi ve bilgiyi harmanlayarak kelimelere dökmeyi basardigi dostluk,onur,cesaret,iyiligin kazanacagina olan inanç Tolkien'in ulastigi zirvenin tek nedeni bence.Yüzüklerin
efendisinde geçen ve sayfalarca süren ayrintili doga tasvirlerini diger fantastik edebiyet örneklerinde henüz  görmedim ben.

WoW'a gelirsek,Azeroth gezegeni,yaratilis ve irklarin savasi konulari,öykü içerisindeki karakterlerin sempati ve biribirleriyle etkilesimleri,gelistirdikleri dostluk baglari, eserde oldukça ayrintili islenmis.Ludo Lullabi'nin mangavari çizimleri mestetti beni.

Kitabin edisyonuna gelirsek;harika bir albüm olmus kesinlikle.Kabartma kapagi,kaliteli baskisi,renkler,çizimler tam bir bütünlük içerisinde.
Tek olumsuz nokta ilk fasikülün kapagi hariç,Jim Lee ve Alex Sinclair ortak çalismasi diger fasikül kapaklarin eserde tam boy olarak yer almamalari.Kadi kizinin kusuru da bu herhalde.Samwise Didier'in alternatif kapaklari da mükemmel tabiki..

Devamini hemen istiyoruz..

1

2

3

"İstemem,eksik olsun.."

deadpool

ben bunu okuyorum çok güzel ben 69.sayfadayim :o

V

Forumda seninle birlikte WOW'u okuyanlar olarak iki ettik.Hemen bitir devamini isteyelim. :)
"İstemem,eksik olsun.."

pizagor

WOW albümü fuar zamani Gerekli Seyler standinda 10TL gibi makul bir fiyata satiliyordu. Okur sayisi sanilandan çok daha fazla olabilir...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

World of Warcraft – Birinci Kitap

Birazdan okumaya başlayacağınız hikâye, barındırdığı gladyatörler, yarı-tanrılar ve sahte kimliklerle insanoğlunun yaratıcılığının en doyurucu kanıtlardan biridir... Bu, kelimelerden ve parıldayan kılıçlardan oluşan lanet olası bir senfoni!" – Chris Metzen, Blizzard Entertainment Savaşçı Lo'Gosh ve beklenmedik müttefikleri Broll Bearmantle ile Valeera Sanguinar'ın destansı arayışını başlatan şey, hafızasını kaybetmiş gizemli bir yolcunun Kalimdor kıyılarına vurmasıdır. Birbirleriyle olduğu kadar diğer ırklarla da tedirgin edici ilişkileri olan bu grup, Lo'Gosh'un geçmişinin sırlarını ortaya çıkarmak için mücadele ederken hem Alliance hem de Horde ile savaşmalıdır.

Yayın Tarihi: Aralık 2022
Yazar: Walter Simonson
Hamur Tipi: 2. Hamur
Sayfa Sayısı: 174
Ebat: 16 x 24 cm
Fiyat: 225 ₺  Aralık 2022 Fiyatı 128,5 ₺